Z archiwum radia Tok FM

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Mr White
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 5 lut 2010, 11:58

Z archiwum radia Tok FM

Post autor: Mr White »

Aseksualizm. Do odsłuchania na chomikuj.pl
http://chomikuj.pl/SearchFiles.aspx?q=a ... type=music
Awatar użytkownika
Hotarubi
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 22 paź 2010, 22:58
Lokalizacja: Fabryka lalek

Post autor: Hotarubi »

Niestety jeśli nie ma się ulepszonego konta nie da sę wejść przez ten link, jest możliwość wyszukania tego w jakiś inny sposób, często działa wpisanie przez google nazwy z dopiskiem chomikuj, więc jeśli byłaby możliwość to poproszę nazwę tej audycji, lub jakieś inne namiary ;)
Ckliwy prestidigitator Todoregaldowerdadero do bufeciku mknie po buteleczkę spirytusiku najwydestylowaniuchniejszego dla reżysera Laubzegi który wyreżyserował przeintelektualizowane, przeliteraturalizowane, przekarykaturalizowane dzieło pod tytułem "Bichum bała bomba buła gochamba"
Awatar użytkownika
Mr White
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 5 lut 2010, 11:58

Post autor: Mr White »

Link jest ok, trzeba go tylko skleić.
http://szukaj.gazeta.pl/portalSearch.do ... sortOrder=

Jest strasznie długi : )
Awatar użytkownika
Mr White
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 5 lut 2010, 11:58

Post autor: Mr White »

ale, Voilà, działa!
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

przesłuchałem 2 minuty
wyłączam
fatalna sprawa
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Wysłuchałam. Kilka moich uwag na gorąco. Rzeczywiście definicja zdrowia WHO zakłada dobrostan fizyczny, psychiczny, społeczny. Jeżeli mój dobrostan psychiczny zakłada brak współżycia, to chyba wszystko ok? Chcącemu nie dzieje się krzywda.
Znowu, znowu wywlekają nieszczęśliwe dzieciństwo, maltretowanie itp. Widzę, że psychologowie nie mają lepszych argumentów niż psychoanaliza. (W dalszej części wspomina Freuda, więc tylko utwierdzam się w swoich przekonaniach).
Poza tym wydaje mi się, że ten psycholog nie ma wyrobionej opinii na temat aseksualizmu. Najpierw opowiada znane i powtarzane poglądy, nakreśla zjawisko jako zaburzenie, a potem jakby jego tolerancja się zwiększa, rozróżnia różne typy, mówi o związkach as i s jako czymś złym. Jak dla mnie opinia-burdel. Jak na moje, to facet mówi wszystko co wie z doświadczenia, co wyczytał i wplata w to jeszcze obiegowe przekonania. Mógłby przebadać swoich pacjentów, skoro jest seksuologiem i poprzeć swoje zdanie wynikami badań. Na końcu nawet mówi do rzeczy odnośnie szukania partnera podobnego sobie i wspomina nasze forum :D
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Twój post ma dziwne formatowanie
rozszerzył stronę ze 3-krotnie
nie wiem dlaczego :shock:
Czarno to widzę...
ODPOWIEDZ