artykuł o asach

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
ju83
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 23 sie 2011, 14:40

artykuł o asach

Post autor: ju83 »

Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Proszę, abyś następnym razem zamieszczała krótki opis. Po tych "zegarach śmierci" trochę lękam się klikać na nieopisane linki. :lol:
Artykuł jest króciutki. Niczego nowego w sumie się nie dowiedziałam, poza tym, że ludzie z tego forum są niekiedy cytowani na innych portalach.

Co do samego coming outu, to mam mieszane uczucia. Ja mówię ludziom wprost, że seks mnie nie interesuje i dzieci mieć nie zamierzam. I ludzie przyjmują to do wiadomości. Nie są oburzeni, nie próbują mnie zmieniać. Najczęściej mówią: "To Twój wybór."
Czy ja więc obracam się w jakimś "hipertolerancyjnym" środowisku?
Nie sądzę. W typowym.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Jak już cytują to mogliby pytać o zgodę. I jak już cytują to mogliby zacytować też asów, bo potem mamy taki... Takie coś.
Jakoś nie dziwne, że większość asów to kobiety. Wmówiono im w dzieciństwie, że seks jest zły, kobieta która to robi jest szmatą. Są to też małopotrzebowe i dziewice, które się boją.
EHeeEEEeeee! :roll:
Trzeci raz skasowałem to, co chciałem na ten komentarz odpisać - no nie warto po prostu.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Co do coming-outu, to zdziwienie budzi fakt, że nie chcę mieć dzieci ("fochy starego kawaleta"), ale niechęć do seksu - już nie.

A w samym artykule najbardziej rozbawiło mnie zdjęcie. Tam jest pięć odnóży wystających spod kołdry :D Ciekawe, czy to niedopatrzenie ze strony fotoedytora, czy taki symbol, że ludzie, którzy nie lubią trójkątów, mają coś z głową :D
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Pięć nóg? :mrgreen: Nie, no proszę Cię - i dzięki za spostrzeżenie. Ja od razu przeszłam do treści, pobieżnie tylko spoglądając na zdjęcie.
Może ta piąta noga - to pół dziecka? :wink: Bo skoro jedno z partnerów - yes, a drugie - no, to może maybe? Symbolika. :lol:

Viljar, może w Twoim przypadku niechęć, a raczej brak chęci posiadania dzieci budzi fakt, że jesteś facetem, a z reguły faceci dążą do "spłodzenia syna, posadzenia drzewa itp.".
W którymś tam wątku już o tym pisałam - w Polsce uchował się (niestety) zwyczaj przekazywania dzieciom nazwiska w linii męskiej. Dziedzice jacyś...
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

Mi zdecydowana wiekszosc nie dowierza, a jeśli już sie sila na akceptacje to glownie na zasadzie "spotka kogos, to mu przejdzie". Ostatnio uslyszalem: "No ale pociagu plciowego nie przeskoczysz!" jako koronny argument przeciw "tym dziwactwom".
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Ale przecież u nas nie ma czego przeskakiwać :lol:
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Wygodniej jest przegonić pociąg. Zwłaszcza przekraczające barierę dźwięku jak nasze. A prędzej - barierę cierpliwości. :diabel:
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

Cierpliwosc to ja trace do tlumaczenia, kiedy oni zawsze swoje wiedza, bo przeciez... I tu znow tyrada o tym, ze seks jest bardziej potrzebny od wody ;P
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

To dlaczego mówisz prawdę? Kto Cię sprawdzi?
Mów, żeś jak marynarz - co port to narzeczona, a że jesteś nowoczesnym, odpowiedzialnym człowiekiem, to i przychówku się jeszcze nie doczekałeś. Rusz głową. :mrgreen:
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

Ale kiedy ja czuje w sobie misje do oswiecania tej ciemnej masy :]
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Nie da rady. Czasy męczenników minęły. Obecnie nastały czasy hedonistów. :mrgreen:
Jeśli czujesz tak wielką w sobie "misję" to zostań nauczycielem. :diabel:
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

Ty mnie chyba nienawidzisz :>
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Gdzie, a skądże? :aniol:

Proponuję Tobie najlepszy zawód, gdzie będziesz mógł wprowadzać w życie swe "ideały", oświecać młode umysły, chętne do współpracy z kochanym nauczycielem Bodolsogiem...
ODPOWIEDZ