Nakręćmy film o asach!

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
koktajlowa
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 18 gru 2017, 22:39
Lokalizacja: Woj. śląskie

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: koktajlowa »

Świetna inicjatywa!
Jak idą prace? :)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

Byłem pewien, że napisałem tu post ze złą wiadomością o anulowaniu projektu, a patrzę, że jednak nie :(
27 września 2017 na fanpage'u filmu podałem oficjalny komunikat o anulowaniu projektu po nakręceniu około 60% filmu. Niestety aktorka grająca jedną z kluczowych ról zrezygnowała i po rozmowach z pozostałymi aktorami doszliśmy do wniosku, że nie będziemy szukać nowej aktorki i ponownie nagrywać scen, które już mieliśmy. Byliśmy zmęczeni ciągle przeciągającymi się pracami i ciągłymi zmianami w obsadzie, bo wiele osób okazywało się nieodpowiedzialnymi i często zawodziło nie przychodząc na plan i nawet nikogo nie informując o nieobecności. Dlatego podjęliśmy decyzję o ostatecznym anulowaniu projektu.
Nie wykluczam, że podejmę za jakiś czas ponowną próbę stworzenia tego filmu, bo wierzę, że mamy naprawdę fajną historię do opowiedzenia. Choć drugi raz raczej nie będę finansować przedsięwzięcia z własnej kieszeni... no chyba, że wygram w totka :mrgreen:

Ale jakby się zebrała jakaś grupa osób, które zrzucą się na realizację filmu (z 5-cyfrowa kwota, by się przydała) to możemy kolejne podejście przyspieszyć 8)
ODPOWIEDZ