Nakręćmy film o asach!

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: CloudninowaSWQ »

W takim razie dziękuję za info i życzę rozsławienia filmu :)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

Dawno nie dawałem żadnych newsów z filmowego frontu :mrgreen:
Powoli wszystko idzie do przodu. W sobotę wreszcie na planie padnie pierwszy klaps. Mieliśmy trochę przygód, 3-krotne odwoływanie zdjęć z różnych przyczyn ale teraz to musiałoby się wydarzyć coś naprawdę złego ale lepiej nie krakać. :D

No i też nadszedł ten moment (o ile nikt wcześniej nie szperał w necie) gdzie odkryć moje imię i nazwisko będzie jeszcze łatwiej :mrgreen: Czyli swego rodzaju coming out, ale jak wspomniałem, komu zależało to już dawno mógł dowiedzieć się jak się nazywam.

Tak więc może zacznę od zaproszenia wszystkich facebook'owiczów na oficjalny fanpage filmu "Aska"
Oraz fanpage naszej grupy filmowej

I teraz mam małą prośbę do was. Udostępniajcie nasz fanpage wśród znajomych, bo im więcej osób o nas będzie wiedzieć tym lepiej dla projektu ale i dla was ponieważ liczby przemawiają do dystrybutorów, a więc im więcej fanów tym większa szansa, że "Aska" zagości w kinach w waszej miejscowości. Nie chcę też prosić nie dając nic w zamian. Niech każda polecona przez was osoba potwierdzi np. w prywatnej wiadomości na FB lub w mailu na kontakt@sproject.pl, że wy ich poleciliście, a my będziemy nagradzać za aktywność. Za każdego nowego fana dajemy 1 punkt. Dodatkowe punkty możecie zdobywać śledząc fanpage. W zależności od ilości punktów będzie mogli otrzymać nagrody, a te będą różne: plakaty, koszulki, kubki, zaproszenia na premierowy pokaz (być może nawet z pokryciem kosztów podróży i noclegu), płyty z soundtrackiem i/lub filmem, a także wiele innych upominków związanych z filmem. Mam nadzieję, że zechcecie się z nami bawić i zdobywać nagrody śledząc proces powstawania filmu.

Dla tych co nie mają facebook'a wkrótce zamieszczę informacje w jaki sposób także możecie walczyć o nagrody.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

W zależności od ilości punktów będzie mogli otrzymać nagrody, a te będą różne: plakaty, koszulki, kubki, zaproszenia na premierowy pokaz (być może nawet z pokryciem kosztów podróży i noclegu), płyty z soundtrackiem i/lub filmem, a także wiele innych upominków związanych z filmem.
Ale czad!

A na autograf Mistrza można liczyć?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

Ale po co ta ironia?
To zwykła promocja projektu. Co mam samochody rozdawać? Jak duże firmy rozdają kubki i koszulki to wszyscy się rzucają, a że robi to ktoś kto wchodzi dopiero na rynek to od razu wyśmiewanie. I taka ciekawostka zdobywając taki kubek np. coca-coli to za parę lat jego wartość zbytnio nie wzrośnie. Powody: - firma ma już wyrobioną stałą markę; - ilość limitowanych kubków w skali świata idzie w miliony, a kraju tysiące. Natomiast taki kubek promujący debiutancki film owszem obecnie jest niewiele wart, bo dopiero buduję swoją markę. Ale jeśli za parę lat osiągnę duży sukces to te kubki mogą sporo być warte na rynku kolekcjonerskim bo będzie ich mała ilość. Owszem nie mogę zagwarantować, ze ten sukces osiągnę, bo nikt nie zna przyszłości. Jedyne co jest pewne to to, że będę się starał. Poza tym udział w zabawie nic nie kosztuje i jest dobrowolny.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Oj, tam, ja tylko żatrowałam. :P Sama pokusiłabym się o wejściówki, film ma szansę stać się kultowy.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

Czy kultowy to na razie moje marzenia tak daleko nie sięgają. Ja będę szczęśliwy jeśli film zostanie zauważony i pozytywnie odebrany. Moje takie małe marzenie, a raczej olbrzymie marzenie to aby film obejrzało milion widzów. Z jednej strony to ogromna liczba ale z drugiej nie jest wcale niemożliwa. Oczywiście jeśli tego celu nie osiągnę to nic się nie stanie. Będę dalej tworzył :)
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: zazu24 »

dimgraf pisze:Moje takie małe marzenie, a raczej olbrzymie marzenie to aby film obejrzało milion widzów.
Myślę, że jest to bardzo prawdopodobne marzenie :) Trzymamy kciuki!
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
Valhalla
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 25 wrz 2013, 19:04
Lokalizacja: Piła

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: Valhalla »

Oj, dimgraf nie hepi, czyżby ktoś rzucał kłody pod nogi?
Nie może być za łatwo. Sukces wtedy nie smakuje tak bardzo :) Cierpliwości, życie to pokonywanie przeszkód :)
Liczę na relację z pierwszych zdjęć!
Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

No cóż wiedziałem, że nie będzie łatwo ale problemy jakie mnie dopadają są ode mnie całkowicie niezależne.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

No i stało się... stało, że nic się nie stało. Mówiąc prościej sytuacja, z którą walczyłem przez ostatni dni zmusiła mnie do ostatecznego zawieszenia projektu. Oczywiście zawieszenie nie oznacza, że film nie powstanie. Po prostu termin ukończenia prac ulegnie zmianie. Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych nie udało się wykonać planu na wiosnę. Nie ukrywam, że wiosenna część zdjęć jest tą trudniejszą dlatego też może dobrze się stało, że zaczniemy film od łatwiejszej części. Ale jedna rzeczy wyszła planowo - przerwa wakacyjna :mrgreen: szkoda tylko, że ta przerwa wystąpiła pomiędzy próbami, a zdjęciami, zamiast jak było planowane w połowie zdjęć. No cóż co się odwlecze...

Tak czy siak ja się nie poddaję, a za dwa miesiące z pewnością będę mieć lepsze wieści.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: CloudninowaSWQ »

dimgraf,lepiej późno niz wcale:).I jak sam pisałeś-co się odwlecze to nie uciecze:).Odpoczniesz sobie przynajmniej;)
Awatar użytkownika
Valhalla
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 25 wrz 2013, 19:04
Lokalizacja: Piła

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: Valhalla »

dimgraf pisze: Oczywiście zawieszenie nie oznacza, że film nie powstanie.
No myślę. Nie ma takiej opcji :diabel:
Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.
Joanna_wrk
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 27 mar 2014, 17:52

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: Joanna_wrk »

Czekam ze zniecierpliwieniem, mam nadzieję, że uda się zebrać kilka osób z Wawy i wybrać się razem na premierę ;).
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: Layla »

Dimgraf, żyjesz jeszcze? I czy film jeszcze żyje? Bo coś Cię tu mało widać :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

Jeszcze żyję :D Choć w tym życiu się tak dużo dzieje, że jak teraz patrzę po ostatnich postach w temacie miałem ponad rok przerwy od forum. Pewnie jesteście ciekawi co się przez ten rok wydarzyło w temacie filmu. Niestety ale problemy, o których pisałem w swoim ostatnim poście piętrzyły się dalej ale mimo wielu chwil zwątpienia i chęci rzucenia tego w ... nie poddałem się i w końcu w listopadzie nakręciliśmy pierwsze 4 sceny. Jako ciekawostkę podam, że w ostatniej chwili zmieniły się dwie dziewczyny grające główne role. Tym razem po odejściu dotychczasowej odtwórczyni tytułowej aski podjąłem bardzo ryzykowną decyzję pójścia na żywioł. Nowa aktorka w ciągu dwóch tygodni musiała się nauczyć roli i tym razem bez prób spotkaliśmy się na planie zdjęciowym. Pomimo tego rzucenia na głęboką wodę poradziła sobie bardzo dobrze. Mogę też ją pochwalić dodatkowo ponieważ zapytana podczas przesłuchania o to czy wie czym jest aseksualizm wykazała się wiedzą wykraczają poza definicje z wikipedii. Na mnie wywarło to bardzo pozytywne wrażenie, że 17 - letnia dziewczyna tak się przygotowała merytorycznie na przesłuchanie do roli. Umiejętności aktorskie też oczywiście ma ponieważ szukając nowej głównej bohaterki dałem wymóg posiadania doświadczenia. Julia pomimo młodego wieku działa w grupie teatralnej i doświadczenie na deskach teatru od razu było widać. W styczniu planujemy kolejne sceny oraz dogrywki i poprawki kosmetyczne do scen już nagranych. Całość prac zdjęciowych jeszcze potrwa ponieważ historia jest tak zbudowana, że musimy mieć plenery o różnych porach roku. Prapremiera jest zaplanowana na pierwszy kwartał 2017. Zdjęcia z planu filmowego można obejrzeć na fanpage'u filmu http://www.facebook.com/filmaska
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ