Nakręćmy film o asach!

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: klapouchy »

Tak w sumie pomyslałem, że na tym forum niektórzy mogą dac gotowe scenariusze na superkomedie :D
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

Taa jak będę chciał zrobić jakąś odmóżdżającą komedię to kilka wątków naprawdę by się trafiło jak choćby podryw w stylu dziecinnego ciągania za włosy, czy inne opowieści o tym jak dana płeć jest zła. :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
evika
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 18 sty 2013, 21:10
Lokalizacja: Dolny śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: evika »

na tym forum niektórzy mogą dac gotowe scenariusze na superkomedie
Chyba raczej na łzawą telenowelę w stylu brazylijskim :wink:
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 19:29 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: chochol »

klapouchy pisze:Tak w sumie pomyslałem, że na tym forum niektórzy mogą dac gotowe scenariusze na superkomedie :D
dimgraf pisze:czy inne opowieści o tym jak dana płeć jest zła.
Liczę na angaż.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
kasia25
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 19 lip 2013, 18:33

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: kasia25 »

Gdzie i kiedy ? Ja sie na to pisze :D nie chce sie ukrywać.chce żeby o nas wiedziano i nas tolerowano.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

Ze względów logistycznych i budżetowych zdjęcia będą odbywać się w Legnicy skąd pochodzi większość ekipy. Mam na razie jeszcze kilka problemów przy tym projekcie. Obecny plan zakłada rozpoczęcie zdjęć zimą jednak mam zamiar zrobić ten film w pełni profesjonalnie więc póki nie uda się zakończyć prac przygotowawczych w terminie to też nie mogę ostatecznie potwierdzić terminów.

Z tego co widziałem jesteś z Kielc i nawet nie masz 18 lat więc przykro mi ale nie miałbym dla ciebie roli, a też staram się nie generować zbędnych kosztów więc i noclegi na czas zdjęć musiała byś opłacać we własnym zakresie.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: Wicherek »

dimgraf pisze:Z tego co widziałem jesteś z Kielc i nawet nie masz 18 lat więc przykro mi ale nie miałbym dla ciebie roli, a też staram się nie generować zbędnych kosztów więc i noclegi na czas zdjęć musiała byś opłacać we własnym zakresie.
W ten oto okrutny sposób pogrzebałeś wszelkie nadzieje i marzenia kasi25 o aktorstwie :P
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

W ten oto okrutny sposób pogrzebałeś wszelkie nadzieje i marzenia kasi25 o aktorstwie :P
Tam zaraz wszelkie nadzieje. Przecież w Kielcach też mogą istnieć jakieś grupy filmowe, poza tym jak podrośnie może iść na studia w tym kierunku.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Bella Wildrose
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 6 lip 2010, 20:42
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: Bella Wildrose »

Wiecie, że to nie jest głupi pomysł? Sami powinniśmy zrobić sobie program albo film :) Takie coś robione przez osoby seksualne to fuszerka, niepojmowanie istoty aseksualności i szukanie sensacji, a nam chodzi o pozytywny rozgłos. Proponuję pomyśleć na poważnie chociaż o produkcji na YouTube :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

Ja cały czas myślę na poważnie. Niestety jak się okazuje zrobienie takiej produkcji jest trudniejsze niż się spodziewałem. I nawet nie chodzi o kwestie finansowe, bo aby takowe mogły być rozważane pierw trzeba znaleźć odpowiednich ludzi, a niestety muszę się pożalić ale ludzie się strasznie zmienili (na niekorzyść). Jeszcze z 8 lat temu znaleźć osoby chcące działać i potrafiące się zaangażować, będące przy tym słownymi i odpowiedzialnymi osobnikami nie sprawiało mi takich trudności jak dzisiaj. Teraz to raczej wszyscy patrzą tylko jak zarobić i się nie narobić i od razu oczekują nie wiadomo jakich korzyści jednocześnie nie dotrzymując słowa i terminów.

I teraz powiedzcie jak mam zrealizować projekt, znaleźć sponsorów by mieć z czego wspomnianym ludziom zapłacić gdy oni nawet co chwilę przeciągają terminy. Ale jest światełko w tunelu. Na razie nie chce zapeszyć ale ku mojemu zdziwieniu jest zainteresowanie udziałem w projekcie osób z Poznania (coraz bardziej lubię to miasto:D). Mimo, że ostrzegłem, iż na chwilę obecną budżet nie przewiduje pokrycia kosztów logistycznych i zakwaterowania (póki nie ma na to sponsora wolę nie obiecywać takich rzeczy, raczej w pierwszej kolejności staram się pozyskiwać środki stricte na produkcję) nadal są chętni udziału. Co do YT to na pewno będzie tam wiele wieści z planu, teledysk promujący film i kilka innych ciekawych rzeczy. Sam film w pierwszej kolejności będę chciał puścić w kinie studyjnym (a może nawet całej sieci się uda:P) ale to jak na razie odległe plany, bo pierw muszą ruszyć zdjęcia, a jak co chwilę okazuje się, że muszę szukać nowych osób, by uzupełnić słabe ogniwa, to prace się opóźniają, a mój portfel obrywa (na szczęście na tym etapie koszty nie są jeszcze duże ale mimo wszystko boli po kieszeni gdy okazuje się, że trzeba znowu zapłacić, a się nie wykorzystało tego co było zapłacone).

Tak więc obecny plan zakłada rozpoczęcie zdjęć na początku przyszłego roku, a jeszcze w tym roku prezentacje dwóch piosenek napisanych specjalnie na potrzeby filmu.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Lulu
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 1 mar 2013, 21:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: Lulu »

Tak mi przykro z powodu tych wszystkich problemów, ale mam nadzieję, że wkrótce dostaniemy jakieś newsy, chociażby te związane z oprawą muzyczną!

Jak wygląda sytuacja na chwilę obecną? Były już jakieś castingi? :)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

Cały czas mamy pewne opóźnienie ale wszystko zaczyna być naprawdę na dobrej drodze. Dwa zespoły obecnie rywalizują o udział w filmie i wkrótce powinienem mieć próbki pierwszego utworu (do tekstu mojego autorstwa). Niestety sprawa castingów się bardzo opóźnia co mnie trochę martwi ale wierzę, że na czas znajdziemy zdolną licealistkę do wcielenia się w główną bohaterkę. Ale druga z bohaterek jest już obsadzona i to przez profesjonalną, dyplomowaną aktorkę. Nie jest to znane nazwisko ponieważ nie miała w swojej karierze głównych ról w znanych filmach ale sam fakt, że ma doświadczenie i idealnie pasuje mojemu wyobrażeniu jak ta postać wygląda, przyjąłem jej kandydaturę. Niestety jak wspomniałem gorzej się mają poszukiwanie młodych aktorów. Jeszcze z pozytywnych informacji to do ekipy niedawno dołączył grafik z dużym doświadczeniem oraz znalazłem asystenta, który naprawdę mocno mnie odciążył i dzięki tym dwóm osobą i tym jak kolejne z dotychczas moich zadać oni wykonują mam czasem takie pytanie: "to co ja mam robić?" :P Odpowiedź oczywiście prosta niezależnie, którego bym spytał - "skup się na produkcji".

Zdaję sobie sprawę, że początek tego projektu sięga 2012 roku i niedługo minie 2 lata od zrodzenia się idei ale nie mam zamiaru zrobić czegoś byle zrobić, a chce by było to zrobione najlepiej jak to możliwe co niestety czasem oznacza opóźnienia.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Povelek
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 12 sty 2014, 17:25

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: Povelek »

dimgraf pisze:No cóż mi właśnie wpadł do głowy pomysł na jednego z bohaterów - aseksualny gay.
o nieee tylko nie gej .. teraz kino aż kipi od filmów o gejach i lesbijkach ("W imię" , "Płynące wieżowce", " Życie Adeli", "W ukryciu" i cholera wie co jeszcze... za dużo tego ! Nie macie takiego wrażenia ? Ileż można temat homoseksualności wakować - to już jest jakaś propaganda..
już lepiej aseksualność promować :P
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

To nie jest wpis z przed dwóch lat ten cytowany? Postaci już dawno nabrały charakteru, zresztą scenariusz też już dawno ukończony :D

Właśnie jesteśmy po pierwszych przesłuchaniach i do końca miesiąca jest duża szansa, że wyłonimy obsadę. Poza tym wszystko dzięki nowym osobom w ekipie jak na razie przebiega zgodnie z harmonogramem i jeśli pogoda dopisze w kwietniu padnie pierwszy klaps.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ