Styl.pl "Życie bez seksu"

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Styl.pl "Życie bez seksu"

Post autor: Wicherek »

<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Styl.pl "Życie bez seksu"

Post autor: Philosoph »

Komentarze jak zwykle niszczą system. :lol:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Styl.pl "Życie bez seksu"

Post autor: Winkie »

Smutny wniosek z tego artykułu płynie - związki as - nie as nie mają racji bytu. :/
Bo za bliskością seksualną z nową znajomą poszła też intymność innego rodzaju: po prostu się zaprzyjaźnili. Mąż Zosi odkrył, że z inną kobietą też może mieć "porozumienie dusz", tak jak z żoną. I na dodatek: także ciał. Często tak bywa: seks, zwłaszcza udany, jest niezwykle wiążący. Dlatego seksuolodzy ostrzegają: trudno być "asem".
O tak... również dlatego, że:
Aseksualni to osoby, w większości kobiety
choć pocieszeniem niech będzie ten fragment:
Ale zdarzają się też pacjentki z zespołem nierozbudzenia seksualnego. One po prostu nie trafiły jeszcze na mężczyznę, który byłby w stanie udowodnić im, że bliskość fizyczna z drugim człowiekiem może być ekscytująca, wspaniała - tłumaczy Andrzej Gryżewski.
:D
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Styl.pl "Życie bez seksu"

Post autor: Philosoph »

Im dłużej czytam komentarze tym większe mam wrażenie, że stado małp dorwało się do komputera. :lol:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Styl.pl "Życie bez seksu"

Post autor: Winkie »

Philosoph pisze:Im dłużej czytam komentarze tym większe mam wrażenie, że stado małp dorwało się do komputera. :lol:
Człowiek wszak małpą, choć rozumną jest. :roll: (teoretycznie)
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Styl.pl "Życie bez seksu"

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

*
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2012, 14:55 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Styl.pl "Życie bez seksu"

Post autor: Winkie »

wyrwana_z_kontekstu pisze:To stwierdzenie stawia nas w jednym rzędzie z poszkodowanymi przez los/ geny albo, co gorsze, z własnej winy. :?
A co tu się dziwić Wyrwana, skoro zdarzało się, że nawet sami aseksualni traktowali swój aseksualizm jako defekt, wadę stawiającą ich niżej od osób seksualnych? Z tekstu wynika, że brak potrzeby nie musi się wiązać się z aseksualizmem, czyli cechą wrodzoną, a zatem osoby którym brak popędu w istotny sposób przeszkadza w życiu mogłyby spróbować poszukać pomocy u lekarza - może np. tak jak u bohaterki z artykułu zostanie stwierdzony niedobór hormonów tarczycy ...
Philosoph pisze:Im dłużej czytam komentarze tym większe mam wrażenie, że stado małp dorwało się do komputera. :lol:
i to takich którym się marzy jak widać powrót do epoki kamienia łupanego. -> cyt.:
Ja nie mam ochoty na seks bo kobiety się za bardzo myją i perfumują i nie czuję ich zapachu
:roll:
ODPOWIEDZ