Asy do mediów - warsztat

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
zewsząd i znikąd
pASibrzuch
Posty: 246
Rejestracja: 30 lip 2014, 11:07

Re: Asy do mediów - warsztat

Post autor: zewsząd i znikąd »

Przyszło mi do głowy, że można się nauczyć na cudzym niepowodzeniu i jego analizie.
Jest stosunkowo stara książka Kingi Dunin "Tao gospodyni domowej". Zresztą mam ją, nawet z dedykacją od autorki, ale powinna być w niektórych bibliotekach - nie muszą być nawet wypożyczalnie, bo jeden potrzebny artykuł można sobie przeczytać w kilkanaście minut w czytelni (a w miejscach typu Biblioteka Narodowa czy główne biblioteki miejskie zdecydowanie powinno być). Więc polecam tekst "Oczywiście, lesbijki!" - wtedy nawet lesbianizm był w mediach czymś nowym i Dunin ciekawie analizuje przyczyny niepowodzeń omawianych wywiadów - błędy i uprzedzenia dziennikarzy, ale także błędy samych uczestniczek, które niejednokrotnie pozwoliły sobie narzucić określony punkt widzenia.
rododendrona
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 26 gru 2018, 16:26

Re: Asy do mediów - warsztat

Post autor: rododendrona »

Sza_de pisze: 22 sty 2007, 00:43 ... masturbacji. Sądzę jednak, ze najlepiej wystrzegac sie zbyt autorytatwywnych odpowiedzi. Pomiędzy bialym a czarnym jest multum szarosci, nie ma dla nich jednej definicji. Prawidlowosc jest jedna-aseksualni nie potrzebują/nie lubią/nie akceptują/ miłosci fizycznej z drugą osobą.
To jest trzon, reszta indywidualna.
uważam się za askę i wydaje mi się, że uprawianie miłości fizycznej z samym lub samą sobą to w żadnym stopniu nie jest aseksualizm (?)
ODPOWIEDZ