Inicjatywa - wykop

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Inicjatywa - wykop

Post autor: migel »

Tak czytam codziennie wykop.pl - znany serwis z "wykopami" czyli informacjami wszelakimi - i ludzie co jakiś czas robią AMA, czyli użytkownicy pytają się twórcy owego AMA o różne aspekty jego pracy, problemu itp. Co myślicie o stworzeniu takiego AMA nt. aseksualności, tym bardziej, że nie kojarzę, żeby takowe już się tam pojawiło, więc i zainteresowanie może być duże? I skłonić użytkowników tej społeczności do refleksji, skoro oni też patrzą na cycki i takie tam sprawy :roll:
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Inicjatywa - wykop

Post autor: tymczasowy »

A komu to potrzebne? :lol: Siedzisz na wypoku to dokladnie znasz jego spolecznosc. Ama mozesz robic z "jestem hyclem, ama". Dojdzie do tego, ze wypokowicze szybko wyniosa asow na poziom homosiow.

To zadne przyjazne forum jak sea, to jest wypok.
Awatar użytkownika
Bella Wildrose
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 6 lip 2010, 20:42
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Inicjatywa - wykop

Post autor: Bella Wildrose »

Ale to może być fajna zabawa :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Inicjatywa - wykop

Post autor: tymczasowy »

Jezeli lubicie odbijac pileczke od sciany to fakt, calkiem fajna ta zabawa.
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Inicjatywa - wykop

Post autor: migel »

tymczasowy pisze:A komu to potrzebne? :lol: Siedzisz na wypoku to dokladnie znasz jego spolecznosc. Ama mozesz robic z "jestem hyclem, ama". Dojdzie do tego, ze wypokowicze szybko wyniosa asow na poziom homosiow.

To zadne przyjazne forum jak sea, to jest wypok.
Ojtam, nawet tam konta nie mam, tylko pobieżnie czytuję komentarze :P No w sumie jak tak będziemy tworzyć zamkniętą społeczność, niczym jakaś tajna organizacja, to też nic się nie zmieni, skoro tak nas kompromitują czasem w telewizji czy gazetach :P
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Inicjatywa - wykop

Post autor: tymczasowy »

Zalozenie wykopu z ama nic nie kosztuje. Chcesz to mozesz to zrobic, wizerunku nam nie pogorszysz - tu masz racje. Ale ja cichaczem temat obejde.
Awatar użytkownika
Decadente
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 27 cze 2017, 18:27

Re: Inicjatywa - wykop

Post autor: Decadente »

...
Ostatnio zmieniony 13 lip 2018, 19:37 przez Decadente, łącznie zmieniany 1 raz.
Może nasza cywilizacja, którą uważamy za najwyższą, jest tylko głęboką dekadencją?
Nightfall

Re: Inicjatywa - wykop

Post autor: Nightfall »

Od dawna tam nie zaglądam, ale z tego co pamiętam to hejtowali wszystko, chyba też dla "zabawy"
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Inicjatywa - wykop

Post autor: Azshara »

Było już parę AMA na ten temat i zostały przyjęte całkiem przyjemnie poza paroma zarzutami chorób, współczuciem, itp. Jednak myślę, że wykop to nie miejsce na AMA na temat orientacji seksualnej, bo raczej nikogo to nie obchodzi i jest to niepotrzebne. Pomijając już fakt, że strona jest wypełniona sfrustrowanymi prawiczkami, mizoginami, trollami w każdej postaci i ludźmi czepiającymi się o wszystkich i wszystko. Sama tam przebywam, bo co się pośmieje to moje i ogólnie mi się podoba ale tam serio nie ma miejsca na akurat takie tematy, to tak asekuracyjnie, gdyby ktoś jednak znów wpadł na taki pomysł.
ODPOWIEDZ