Artykuł z kontrowersje.net

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Artykuł z kontrowersje.net

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Bardzo oryginalny artykuł. Nie miałam pojęcia, że ludzie o takich poglądach umieją się posługiwać słowem pisanym, a tu proszę.

http://kontrowersje.net/stopie_zidiocen ... y_i_trendy
Awatar użytkownika
dziecko nieba
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 27 sie 2014, 12:39
Kontakt:

Re: Artykuł z kontrowersje.net

Post autor: dziecko nieba »

... czyli: "Jak spaść poniżej dna: przykład praktyczny".

Na jakie ciemne strony internetów Ty wchodzisz, że coś takiego znajdujesz?
można poczytać mój taki tam blog
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Artykuł z kontrowersje.net

Post autor: Layla »

Przeczytałam to. Z trudem przebrnęłam. Styl pisania określam jako "autor chyba myśli że jest fajny". Nie zgadzam się z tym, żeby aseksualizm był jakąś dewiacją, na pewno nie jest przejściową modą. Jedyne czym wykazał się autor to ignorancja i niewiedza. A jak wiadomo, jeśli ktoś się wypowiada na temat o którym nie ma pojęcia, to nie warto się tym przejmować.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Re: Artykuł z kontrowersje.net

Post autor: Biała »

A ja od nie wiem jak dawna nie rozumiem, o co te całe przepychaniki wokół orientacji seksualnej, dewiacji i takich tam... Z czego właśnie takie idiotyczne artykuły powstają. To chyba prywatna sprawa człowieka, z kim idzie do łóżka czy nie idzie jak nie ma ochoty. O ile nie szkodzi innym, jest ok, a jak nie jest dobrze i zainteresowany sam czuje, że ma problem to poszuka pomocy. I wszyscy byliby zadowoleni.
A ten artykuł to potwierdzenie typowego zjawiska w internecie "Nie wiem nic, to się wypowiem". Czyli chyba hmmm... norma?
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
MmeB
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 15 sie 2014, 17:55

Re: Artykuł z kontrowersje.net

Post autor: MmeB »

Straszne. Boję się ludzi o takich poglądach.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2014, 20:35 przez MmeB, łącznie zmieniany 1 raz.
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Artykuł z kontrowersje.net

Post autor: migel »

Biała pisze:A ja od nie wiem jak dawna nie rozumiem, o co te całe przepychaniki wokół orientacji seksualnej, dewiacji i takich tam... Z czego właśnie takie idiotyczne artykuły powstają. To chyba prywatna sprawa człowieka, z kim idzie do łóżka czy nie idzie jak nie ma ochoty. O ile nie szkodzi innym, jest ok, a jak nie jest dobrze i zainteresowany sam czuje, że ma problem to poszuka pomocy. I wszyscy byliby zadowoleni.
A ten artykuł to potwierdzenie typowego zjawiska w internecie "Nie wiem nic, to się wypowiem". Czyli chyba hmmm... norma?
A wyobraźcie sobie, że taki artykuł przeczyta wasza rodzina/znajomi. Potem powiecie tym znajomym/rodzinie, że jesteście aseksualni - i jaka będzie reakcja? Lekceważąca. Czyli "Oj nie przejmuj się, to taka moda pewnie i Tobie też to przypadło" albo coś w ten deseń?
Awatar użytkownika
dziecko nieba
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 27 sie 2014, 12:39
Kontakt:

Re: Artykuł z kontrowersje.net

Post autor: dziecko nieba »

Ja jednak liczę na to, że moi bliscy są na tyle inteligentni, żeby nie czytać takich artykulików, a przynajmniej podchodzić do nich bardzo krytycznie. I raczej nie mam znajomych na takim poziomie :roll:

Wciąż mnie zastanawia, w jakim celu właściwie ludzie piszą coś takiego? Naprawdę, po co powstał ten artykulik?
można poczytać mój taki tam blog
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Re: Artykuł z kontrowersje.net

Post autor: Biała »

Nawet bez podobnej szmiry mogą powiedzieć coś takiego. Mnie nawet dzisiaj się podobnym tekstem oberwało :-/ A o ile wiem, u mnie w rodzinie starsze pokolenie artykułów w sieci nie czytuje... Zwłaszcza takich na podobnym "poziomie"...
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Artykuł z kontrowersje.net

Post autor: Viljar »

Dzięki temu artykułowi miałem właśnie mały coming-out wśród paru znajomych, którzy nie wiedzieli o mnie, a na Facebooku naśmiewali się z AS-ów, ile wlezie. To, co pisali, było na tyle przykre i krzywdzące, że - mając w pamięci paru Użytkowników z tego forum, których miałem przyjemność poznać na żywo - zdecydowałem się wysłać tym znajomym PM-ki z krótkim tekstem: "Ja jestem aseksualny. Mam nadzieję, że mogę liczyć na powiedzenie mi cześć". Będzie teraz zabawnie spotkać się z nimi na żywo.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Artykuł z kontrowersje.net

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

dziecko nieba pisze:
Na jakie ciemne strony internetów Ty wchodzisz, że coś takiego znajdujesz?
Czasem wpisuję hasło aseksualność w wyszukiwarce i oto co mi tym razem wypluła. :P Na takie strony z innych przyczyn nie zaglądam, wolę się nie denerwować ludzką głupotą.
ODPOWIEDZ