"Naga prawda"... O ludzkiej głupocie

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: "Naga prawda"... O ludzkiej głupocie

Post autor: Poison Ivy »

Viljar pisze:
Poison Ivy pisze:To znaczy jakich? Bo jeśli chodzi o orientację seksualną, czy też jej brak, to należysz do 1%. :)
Jeśli chodzi o orientację seksualną, tak się składa, że należę do jakichś 95%. Pisałem o tym wcześniej, polecam na przyszłość nieco bardziej staranną lekturę ;)
No bez jaj, całe forum mam przeczytać?
Issander pisze:
Viljar pisze:Nie potrafię natomiast zaakceptować czegoś, co jest przeciw Naturze.
wyrwana_z_kontekstu pisze:To czy uznamy coś występujące w naturze za sprzeczne z jej prawami jest kwestią logiki.
Zawsze mnie śmieszy wspominanie o naturze w temacie homoseksualizmu i tym podobnych :D

Człowiek jest częścią natury, nie jakimś tam osobnym jestestwem. Z definicji cokolwiek człowiek stworzył lub jakiekolwiek zachowań by nie przejawiał, jest to również częścią natury.
No z tym się zgadzam.

Co do delfinów, to kiedyś nawet jakiś Norweg oskarżył delfina o próbę gwałtu...

Nie wiem jak wygląda kwestia zgody na seks w świecie zwierząt, pewnie jedne zwierzęta starają się o partnerki bardziej subtelnie, inne gwałcą, być może nawet z uzasadnionego powodu, niektóre samice odgryzają też samcom głowy po fakcie. My też jesteśmy zwierzętami, po prostu mamy trochę wyższą świadomość i empatię. Oczywiście są też osobniki ludzkie mniej empatyczne, które gwałcą, kradną i zabijają. Ja generalnie akceptuję wszystkich którzy nie krzywdzą ani mnie, ani innych ludzi, a najlepiej, gdyby też nie krzywdzili innych zwierząt.
Co ktoś na siebie zakłada, jak się każe nazywać czy z kim sypia, to już nie moja broszka.


Obrazek
Nightfall

Re: "Naga prawda"... O ludzkiej głupocie

Post autor: Nightfall »

Oczywiście są też osobniki ludzkie mniej empatyczne, które gwałcą, kradną i zabijają.
To już psychopatyczność i antyspołeczność, nie niski poziom empatii :D
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: "Naga prawda"... O ludzkiej głupocie

Post autor: Poison Ivy »

Nightfall pisze:
Oczywiście są też osobniki ludzkie mniej empatyczne, które gwałcą, kradną i zabijają.
To już psychopatyczność i antyspołeczność, nie niski poziom empatii :D

No tak, ale to w kontekście faktu, że zachowania patologiczne są zgodne z naturą.

Co oczywiście nie znaczy, że wszystkie zachowania zgodne z naturą są patologiczne.
Awatar użytkownika
Shiro
ASiołek
Posty: 82
Rejestracja: 5 sty 2013, 02:39
Lokalizacja: Poznań

Re: "Naga prawda"... O ludzkiej głupocie

Post autor: Shiro »

A tak wracając do samego programu prawdopodobnie w najbliższą środę będzie odcinek o aseksualności. Tak przynajmniej wynika z ich strony, gdyż odcinki o zdradzie, nastolatkach i seniorach już były. Jakkolwiek 4 i ostatni odcinek jest tylko zatytułowany jako 'ekstra', stąd głowy nie daję.

edit: Nic nie było o asach :(
Awatar użytkownika
Narilia
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 28 cze 2015, 21:18

Re: "Naga prawda"... O ludzkiej głupocie

Post autor: Narilia »

Poison Ivy pisze:"Aseksualność, jako źródło cierpień" - dobry tytuł na rozprawę naukową ;)


P.S. Wysłałam do TLC maila pełnego oburzenia. :)

Ja z tego powodu nie cierpię :ciasto: :rozowe: :lol:
jest mi dobrze z tym,zarąbiście,superancko...,jak ktoś lubi seks to ok, ja z nim w jednym łóżku nie śpię i nie jestem wystawiona jak co niektórzy,kiedy to ich partnerzy/partnerki w gronie osób opowiadają jakie to mają bogate życie seksualne jakby mnie to najwięcej obchodziło.

P.S "..jako źródło cierpień..." to kiepski ze mnie materiał do rozprawy hahahaha (bez urazy oczywiście)
ODPOWIEDZ