Bojack Horseman

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Nightfall
bASyliszek

Re: Bojack Horseman

Post autor: Nightfall » 26 lis 2017, 12:58

Też lubię absurdalny humor, ale właśnie w takich prześmiewczych komediach jak SP, czy Simpsonowie ;) Jest też King of the Hill, to chyba bardziej komedio-dramat i właśnie bardziej cieszyłabym się, gdyby taki klimat był utrzymany w BH. Właśnie ten biznes z dentystami z wścieklizną, niby śmieszny, ale do całości serii, jakoś mi nie pasuje :D

stendai
łASuch

Post autor: stendai » 7 gru 2017, 21:11

Obrazek

Awatar użytkownika
Rheda
pASibrzuch

Post autor: Rheda » 7 gru 2017, 22:33

Tak. A Harry Potter to plagiat Akademii Pana Kleksa :P

Awatar użytkownika
Rheda
pASibrzuch

Post autor: Rheda » 18 wrz 2018, 20:32

Hej-ho. Oglądał już ktoś piąty sezon? Jak wam się podoba kontynuacja wątku aseksualności Todda? Tym razem scenarzyści przedstawili go trochę bardziej komediowo, ale problemy wciąż brzmią całkiem znajomo.

Awatar użytkownika
Nightfall
bASyliszek

Post autor: Nightfall » 19 wrz 2018, 18:56

Jeszcze nie miałam czasu oglądnąć :(

Awatar użytkownika
Setsu
ciAStoholik

Post autor: Setsu » 20 wrz 2018, 06:11

A ja żałuję, ale kompletnie nie podchodzi mi ten serial. Myślałam, że skoro pałam taką miłością do Ricka i Morty'ego to i BoJakc mi podpasuje, ale zmusiłam się na początku tego roku, aby obejrzeć cały sezon i nie daję rady. Ani wizualne, ani fabularnie do mnie nie przemawia, szkoda :?

Awatar użytkownika
Nightfall
bASyliszek

Post autor: Nightfall » 29 wrz 2018, 16:22

Oglądnęłam. Powiem tak, że dla mnie problemy związane ze światem gwiazd są bardzo odległe i mało interesujące, serial oglądam właśnie ze względu na reprezentację asów. W najnowszym sezonie w sumie była taka krótka hmm...edukacyjna scenka, w której widz mógł usłyszeć jakie są rodzaje aseksualizmu. Poza tym podobały mi się dwie rzeczy. Pierwsza to wskazanie na to, że nie warto być z drugą osobą, głównie dlatego że też jest asem, trzeba patrzeć, czy pasuje się do siebie też pod innymi względami. Druga to scena z Emily, trochę smutna, w której bohaterowie stwierdzają, że się lubią i chcieliby być razem, ale nie są w stanie przeskoczyć tego, że ona bardzo potrzebuje seksu, a on wcale.
A sceny z domu Yolandy raczej typowo humorystyczne :)

ODPOWIEDZ