Reportaż - prośba o pomoc

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
monikahopkins
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2017, 13:19

Reportaż - prośba o pomoc

Post autor: monikahopkins »

Dzień dobry,


Nazywam się Monika Suszek i pracuję jako dziennikarz w Wirtualnej Polsce. Przygotowuję reportaż dotyczący aseksualności. Czy ktoś z obecnych na forum mógłby mi pomóc i porozmawiać ze mną ( telefonicznie, mailowo kto jak woli). Gwarantuję pełną anonimowość. W artykule, wedle życzenie mogę zmienić imię. Jaki jest mój cel? Chcę poruszyć temat, o którym bardzo rzadko się rozmawia i niestety za szybko się ocenia w społeczeństwie. Kto chciałby mi pomóc będę bardzo wdzięczna. Mój adres mail: Monika.Suszek@grupawp.pl

Pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
adenozyna
pASibrzuch
Posty: 213
Rejestracja: 3 maja 2010, 23:56
Lokalizacja: Śląsk (Górny i Dolny)

Re: Reportaż - prośba o pomoc

Post autor: adenozyna »

Był jakiś czas temu artykuł w WP. Pisała go ANETA WAWRZYŃCZAK (https://kobieta.wp.pl/aseksualizm-czwar ... 087353985a) czym ten nowy ma się różnić od poprzedniego?
monikahopkins
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2017, 13:19

Re: Reportaż - prośba o pomoc

Post autor: monikahopkins »

Szczegóły reportażu, jego układ, główny zamysł udzielę w prywatnej wiadomości. Raczej nie mówi się na forum o technice pisania :-)
Awatar użytkownika
AlaZala
AS gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 19 lis 2016, 17:06

Re: Reportaż - prośba o pomoc

Post autor: AlaZala »

Monika,
jeśli chcesz, ja mogę odpowiedzieć na Twoje pytania w prywatnej wiadomości na forum. Oczywiście nie jestem ekspertką od spraw aseksualizmu i na pytania dotyczące przyczyn tego zjawiska oraz na prośby o naukowe ekspertyzy nie będę potrafiła odpowiedzieć.
ODPOWIEDZ