Projekt: Opowiadanie

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Decadente
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 27 cze 2017, 18:27

Projekt: Opowiadanie

Post autor: Decadente »

...
Ostatnio zmieniony 13 lip 2018, 19:27 przez Decadente, łącznie zmieniany 1 raz.
Może nasza cywilizacja, którą uważamy za najwyższą, jest tylko głęboką dekadencją?
Nightfall

Re: Projekt: Opowiadanie

Post autor: Nightfall »

Fajne byłoby takie opowiadanie, z asami w rolach głównych :)
Awatar użytkownika
GoldenLeaf
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 22 sie 2017, 01:43

Re: Projekt: Opowiadanie

Post autor: GoldenLeaf »

Czytałabym :D Jedyne na czym mi zależy to to, żeby aseksualność nie była jedyną widzialną cechą bohatera/ki. Nieśmiałych dzieciaczków też specjalnie nie pragnę. Dajcie mi komedię z aską-aktorką próbującą rozgryźć jak zagrać seksbombę albo z deadpan snarkerem nabijającym się z miotanych emocjami rówieśników. Dajcie mi asy w szczęśliwych związkach w każdej konfiguracji płciowej i orientacyjnej. Dajcie badass wojowników, którzy umizgi okolicznych panien mają gdzieś. Wszystko mi jedno, byle fajnie było.
Awatar użytkownika
Azshara
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 10 lip 2017, 19:38

Re: Projekt: Opowiadanie

Post autor: Azshara »

A to zabawny zbieg okoliczności, bo gdybym wreszcie zebrała swoje leniwe cztery litery i spróbowała zacząć pisać książkę, a przynajmniej zalążek opowiadania, to główna bohaterka, a następnie główna para w 100% tworzyłaby związek aseksualny :D
Co za tym idzie, bardzo chętnie przeczytałabym opowiadanie o takiej parze ale osadzonej w świecie fantasy. Płcie są mi również obojętne, przystanę zarówno na hetero jak i homo (chociaż do drugich mam ciągoty) i poza oczywistymi elementami danego świata chciałabym przede wszystkim, aby ich związek został przedstawiony właśnie w prawdziwym świetle. Czasami wesoło, czasami smutno, czasami gorzko, jak to w związkach bywa. Z drugiej strony historia przedstawiona w świecie realnym również by mnie interesowała. Interesowałoby mnie wszystko, bylebym miała cokolwiek ciekawego do poczytania, więc tak, czytałabym.
Awatar użytkownika
Decadente
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 27 cze 2017, 18:27

Re: Projekt: Opowiadanie

Post autor: Decadente »

...
Ostatnio zmieniony 13 lip 2018, 19:27 przez Decadente, łącznie zmieniany 1 raz.
Może nasza cywilizacja, którą uważamy za najwyższą, jest tylko głęboką dekadencją?
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Re: Projekt: Opowiadanie

Post autor: Biała »

@up - skąd ja to znam... :) Jak pisałam opowiadania do szuflady, czy też wymyślałam jakieś historie, których nie zdążyłam zapisać, bohaterowie albo byli singlami, albo, jak potem zwróciłam uwagę, że to mało wiarygodne statystycznie, byli w związkach ale właśnie traktowałam wtedy związki jako element wizerunku, statusu społecznego... Bo właśnie poza zasięgiem mojej wyobraźni były "prawdziwe" powody wchodzenia w związki. A dopiero rok temu tak w pełni zdałam sobie z tego sprawę, że właśnie w ten sposób od lat nastoletnich być może przejawiał się mój aseksualizm.
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Projekt: Opowiadanie

Post autor: panna_x »

Chętnie poczytam.
ODPOWIEDZ