Pomoc w sprawie projektu - poszerzenie wiedzy o aseksualizmie

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
exycited
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 9 lis 2017, 09:16

Pomoc w sprawie projektu - poszerzenie wiedzy o aseksualizmie

Post autor: exycited »

Mam bardzo ważną prośbę i poszukuję informacji.

Prawdopodobnie w przyszłym roku będę realizować projekt studencki w Poznaniu (UAM, Wiedza o teatrze - co roku organizujemy festiwal Nowa Siła Kuratorska i w ramach owego festiwalu realizowany byłby projekt), który będzie miał na celu poszerzenie wiedzy o aseksualizmie. Niestety, ponieważ bardzo trudno mi znaleźć osoby, które mogłyby w tym projekcie uczestniczyć, całe przedsięwzięcie stoi pod dużym znakiem zapytania.

Dlatego chciałam Was zapytać czy znacie może polskich psychologów/seksuologów/naukowców, którzy tematem aseksualizmu się zajmują lub chociaż mają na tyle rozległą wiedzę na ten temat aby poprowadzić rzetelny wykład.

Co więcej, poszukuję aseksualnych artystów - szczególnie artystów performatywnych - którzy ewentualnie byliby chętni wziąć udział w projekcie. Nie chciałabym rezygnować z tej części projektu, ale nic o nas bez nas, więc jeżeli nie uda się zaangażować aseksualnych artystów, prawdopodobnie ta część projektu się nie odbędzie.

Nie mamy dużego budżetu, bo to festiwal studencki, ale jednak budżet jest, więc nie ma tu mowy o pracy wolontariackiej. 

Będę niezwykle wdzięczna za wszelką pomoc, sugestie i porady - prowadziłam poszukiwania na własną rękę, ale póki co bezskutecznie.



Jaśmina
Nightfall

Re: Pomoc w sprawie projektu - poszerzenie wiedzy o aseksualizmie

Post autor: Nightfall »

Z psychologów może Anna Strzelczak (UJ Psychologia tak zwana "ogólna").

Z artystów znam tylko artystę malarza ;p
Awatar użytkownika
Rat Girl
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 11 lis 2017, 15:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomoc w sprawie projektu - poszerzenie wiedzy o aseksualizmie

Post autor: Rat Girl »

Nie znam, niestety, ale znalazłam taką inicjatywę: https://asexualartists.com/ Może się przyda :-)
Make kin, not babies
Donna Haraway
ODPOWIEDZ