Asy w grach

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Nightfall

Asy w grach

Post autor: Nightfall »

Miło zaskoczyło mnie, że w South Park fractured but whole można wybrać aseksualizm jako orientację. Zobaczcie sami:
Obrazek

Tylko, że po wybraniu orientacji, pojawia się prześmiewczy żarcik w stylu SP, coś w stylu: to znaczy, że nikt cię nie pokocha. Bla bla, pamiętaj, że inni ludzie nie mogą cię obrażać ze względu na orientację. Przypuszczam, że ironiczny komentarz pojawia się przy jakimkolwiek wyborze orientacji. Nie ważne. Ogólnie super, że asy pojawiły się w grze :)
Rheda
pASibrzuch
Posty: 259
Rejestracja: 18 kwie 2015, 23:32

Re: Asy w grach

Post autor: Rheda »

Łoł! Jestem pozytywnie zszokowana :D Fajnie, bo zamierzam niedługo zainwestować w te grę (choć podejrzewam, że wybór orientacji to tylko żarcik, który nie będzie miał żadnego wpływu na rozgrywkę). Myślę, że akurat w przypadku South Parku nie trzeba się przejmować kpinami, bo oni nie oszczędzają absolutnie nikogo i śmieją się ze wszystkich.
Nightfall

Re: Asy w grach

Post autor: Nightfall »

Ja gram w to chwilę, jak na razie ten wybór orientacji nie miał na nic wpływu. To raczej tak jak w większości gier możesz wybrać płeć bohatera taką jaką wolisz, a nie wpływa to na statystyki postaci ani na fabułę :D
ODPOWIEDZ