Bry wieczor!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Koziolek
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 23 maja 2013, 21:21

Bry wieczor!

Post autor: Koziolek »

Hej! Czytam to forum od dosc dawna, pomyslalem, ze przyszedl w koncu czas, aby zaczac sie tu udzielac. :)
Na imie mi Mateusz, aktualnie mieszkam w Bydgoszczy. Jestem z 'mlodej gwardii', mam dopiero 18 lat za soba. Na codzien ucze sie w technikum. Moim najwiekszym konikiem poza, nazwijmy to 'sprawami zawodowymi' jest historia. Kocham ja, ubostwiam, adoruje. Przy okazji zajmuje sie tez rekonstrukcja historyczna i po czesci archeologia eksperymentalna.

To, ze jestem aseksualny, uswiadomilem sobie stosunkowo niedawno. Predzej bylem pewien, ze to kwestie hormonow.


No, pozdrawiam kazdego, kto kliknal i przeczytal te pare linijek! :D
Álrêrst lébe ich mir werde,
sît mîn sündic ouge siht
daz here lant und ouch die erde,
der man sô vil êren giht.
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: Bry wieczor!

Post autor: Falka »

Cześć też uwielbiam historię :)
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
again

Re: Bry wieczor!

Post autor: again »

Bydgoszcz wita :)

Mam znajomego, który też zajmuje się rekonstrukcjami, średniowieczem i II Wojną Światową.
Awatar użytkownika
Koziolek
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 23 maja 2013, 21:21

Re: Bry wieczor!

Post autor: Koziolek »

W takim razie Bydgoszcz pozdrawia Bydgoszcz? :)

Jesli faktycznie Twoj znajomy siedzi w sredniowieczu, to jest prawie 95% szans, ze go znam. Jesli nie masz nic przeciwko, mozesz podac jego imie i nazwisko badz ksywke na pw.

Falka: historia najlepsza jest, historia sztuki tez! :D
Álrêrst lébe ich mir werde,
sît mîn sündic ouge siht
daz here lant und ouch die erde,
der man sô vil êren giht.
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bry wieczor!

Post autor: zazu24 »

Witaj! :ciasto:
Jaki profil w technikum? :mrgreen:
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Immortelle

Re: Bry wieczor!

Post autor: Immortelle »

Witaj, Rycerzu :D :ciasto:
Paul G
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:47
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Bry wieczor!

Post autor: Paul G »

Witam.
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Bry wieczor!

Post autor: CloudninowaSWQ »

Witaj:). I jak ci się podoba forum?
Ja w liceum myślalam by historie sztuki zdać na maturze ale ,kiedy pomyślałam że i tu na pewno sa daty..... :aniol:
odfrunęła mi ochota na to:D
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Bry wieczor!

Post autor: melodia »

Witaj, Mateuszu :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Awatar użytkownika
Koziolek
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 23 maja 2013, 21:21

Re: Bry wieczor!

Post autor: Koziolek »

Profil teleinformatyk :)


Na forum podoba mi sie, chociaz dopiero zaczynam poznawac panujace tu zwyczaje. Jestem zdziwiony kultura, jaka tu panuje, kazdy jest dla siebie mily, brak uprzedzen.. inny swiat!

CloudninowaSWQ: Ja tez nie lubie dat :D Zwlaszcza, ze w polskiej edukacji historia to same daty i wydarzenia do nich kute na pamiec bez zrozumienia i pasji, to jest rzecz, ktora mnie caly czas bardzo boli. Z historia sztuki jest zapewne podobnie, czyli daty, daty, daty. Myslalem tez o zdawaniu na maturze rozszerzonej historii, ale to wymagaloby wysilku i marnotrawienia sil, ktore moge wykorzystac na przedmioty takie jak matma czy fizyka, ktore przydadza mi sie na studiach. Albo na egzamin zawodowy ;)
Álrêrst lébe ich mir werde,
sît mîn sündic ouge siht
daz here lant und ouch die erde,
der man sô vil êren giht.
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Bry wieczor!

Post autor: zazu24 »

Zaskakujące jest to, jak wielu ścisłowców (informatyków, matematyków, ekonomistów) interesuje się historią :wink:
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Bry wieczor!

Post autor: dimgraf »

Jako niedoszły artysta (bo zmądrzałem i o ASP nie myślałem) po liceum o profilu artystycznym to mogę powiedzieć, że w historii sztuki nie ma dat do zakuwania. Niektórym może się nawet przedmiot podobać jeśli interesują go style, epoki i kanony panujące w poszczególnych nurtach i dziedzinach sztuki. Ale jak wspomniałem mnie odbiło i zdawałem maturę (skutecznie) z przedmiotów nie związanych z moim kierunkiem czyli matma i fizyka. No i co jak co ale nie wpasowuję się w tezę, że ścisłowcy lubią historię :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ