Męski i kobiecy ideał (wygląd)

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: 89aneta »

Motylciemny pisze:Jesli chodzi o kobietę to uważam ,że SCARLETT JOHANSSON JEST BARDZO ŁADNA.
Obrazek
Obrazek
zgadzam się :)
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: panna_x »

jak mozna pobrac zdjecie z netu zeby je tu umiescic?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: dimgraf »

A po co pobrać? Klikasz image i wklejasz link. Nawet chyba nie da się wgrywać z dysku.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: panna_x »

Obrazek






To Wojciech Olejniczak, gdyby ktos nie wiedzial, polityk z SLD. Bardzo moj typ.
Obrazek
A tu Hołowczyc
Awatar użytkownika
marcinwro
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 23 lis 2013, 18:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: marcinwro »

Powtórzę po kimś :D

Scarlett Johansson
Obrazek

Mila Kunis
Obrazek

no i trochę starsza, ale nadal bardzo ładna Jennifer Aniston
Obrazek
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: panna_x »

Co do Scarlett, to ja mam mieszane uczucia. Czasem wydaje mi się bardzo ladna, a czasem mniej niż przecietna- nie wiem od czego to zalezy. No dobra, można powiedziec, ze każdy roznie wyglada, ma się lepsze i gorsze dni. Ale w moim przypadku jest to po prostu skrajnie nierowne- raz jest ladna, a raz dla mnie jest niczym nadzwyczajnym, a nawet czasem brzydka.
Np. w tym filmie Avengers była jak dla mnie bardzo ladna. Filmu nie widzialam, ale te reklamy w telewizji i jego zapowiedzi gdy wchodzil do kin. Zaznaczam ze miala wtedy inny kolor wlosow- nie była blondynka.
Na zdjeciu które wklejono wyzej tez mi się calkiem podoba ( mimo ze jest blondynka, a ogolnie lepiej mi pasuje w ciemniejszych wlosach, to wyszla ladnie tutaj).
Z drugiej strony widzialam kiedys filmy z nia : „ W doborowym towarzystwie”, „ Kobiety pragna bardziej” i niespecjalnie mi się tam podobala ( mowa o wygladzie, bo gra swietnie wg mnie i jest zdolna). Kiedys tez widzialam taki slaby horror z nia, z poczatkow jej kariery, o ataku pajakow na miasteczko, gdzie wprawdzie miala ciemne wlosy, które u niej wolę, ale tez mi nie przypadla ogolnie do gustu.
Za to facetom ponoc bardzo się podoba, nawet jednemu mojemu znajomemu, który lubi taki typ urody jak Scarlett czy Kirsten Dunst. : )
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 19:09 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 2 razy.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: panna_x »

No wlasnie mozna- dla mnie czesto nie jest zbyt atrakcyjna, choc jak mowilam zalezy w jakim wydaniu : ) A wlasnie Aniston mi sie podoba, gdyz ja preferuję taki typ urody dziewczyny z sasiedztwa, jak Aniston czy Sandra Bullock. Lubię też wiele innych typów, w sumie nie ma reguły.

I nie tylko dla mnie, wielu osobom plci zenskiej nie za bardzo sie podoba, z tego co slyszalam, przynajmniej tak mowia. ale moze to zazdrosc : ) za to facetom bardzo- czyli ma to, co jakos kreci meska czesc, to panowie powinni wytlumaczyc się z tego.
Obrazek


Obrazek

Wkleilam 2 razy bo jedno zdjecie jakos sie urwalo w polowie?
Ja lubie wiele typow urody, nie ma reguly. Takze taki lalkowo- cukierkowy, dla wielu sztuczny i przeslodzony, mnie sie podoba, uwielbiam latynoskie aktorki, stad moje niezmienne uwielbienie od lat dla Thalii, meksykanskiej aktorki telenowel

Obrazek

Tez latynoska aktorka, Gabriela Spanic.

Obrazek
z facetow to rowniez Ibisz, zwlaszcza sprzed lat.
Awatar użytkownika
marcinwro
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 23 lis 2013, 18:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: marcinwro »

Scarlett Johansson ma taki specyficzny typ urody, nie wpisuje się wg mnie za bardzo w dzisiejszy "kanon piękna" (mówię tylko o twarzy) ale nie mogę też powiedzieć, że nie jest ładna, bo jest, i jak najbardziej ujmuje moje serce :D
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: Patryk »

panna_x pisze:uwielbiam latynoskie aktorki, stad moje niezmienne uwielbienie od lat dla Thalii, meksykanskiej aktorki telenowel
panna_x pisze:Tez latynoska aktorka, Gabriela Spanic.
Fajne te latynoski.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 1 sty 2014, 19:09 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: panna_x »

Sporo mam takich typow. Nawet zrobilam sobie kiedys listy mezczyzn i kobiet, którzy mi się podobaja- z tych medialnych osob, czyli aktorzy, piosenkarze, dziennikarze itd. Oczywiście mowa o kryterium wygladu. Wyszlo tego bardzo duzo, gdzies z 300 kobiet i 250 facetow : )
To co jakis czas będę wrzucac po kawalku z tych list. Do skutku, a co, w koncu to wątek od tego wlasnie : )
Scarlett wg mnie sie wpisuje w dzisiejszy kanon, inaczej nie zachwycalaby tylu ludzi. Dla mnie jest rozna, ale rankingi najpiekniejszych mowia tez cos o gustach w szerszym ujeciu ( chyba :D ).

Co do seksbomb, to ponoc Jessica Alba tez jest za taka uwazana, co mnie zdziwilo. Ona bardzo mi się podoba z wygladu, ale wlasnie nie kojarzyla mi się z seksbomba- podoba mi się dlatego, ze w moim odczuciu ma bardzo delikatna, dziewczeca urode- tez taką nieco lalkowo- slodziaczkowatą, która lubie miedzy innymi. Być może to tylko moje bledne wrazenie. W kazdym razie nie kojarzyla mi się z hot laską ( mowa o buzi, bo rozumiem, ze tym mamy się zajmowac w tym watku, skupiamy się na twarzy).
Awatar użytkownika
Cure Smile
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 14 lip 2013, 22:28

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: Cure Smile »

youngirl_youngirl pisze:CHyba należałoby sprecyzować wątek;) Uściślając swoją wypowiedź proponowałabym podanie : 1. ogólnej budowy-sylwetka, postura (szczupła, średnia, grubsza)+wzrost 2. kolor włosów/brwi/oczu/odcień skóry (jasny, ciemniejszy, ciemny, czarny;P). Cechy waszego wymarzonego własnego wyglądu i cechy wyglądu idealnego partnera.
Youngirl_youngirl u mnie wszystkie te punkty zlewają się w jedno, bo mam te same wymagania dla obu płci, do swojego wyglądu i do wyglądu mojego ideału.
Otóż uwielbiam drobne, szczupłe sylwetki, nienawidzę jak ktoś jest umięśniony albo przytyty no nienawidzę x.x dodam, że nie lubię cycków. Wzrost nie ma znaczenia, kolor włosów i oczu tez nie z kolei skórę preferuję jak najjaśniejszą. Kształt twarzy delikatny, twarz ogólnie powinna mieć coś z dziecięcości. Mam swoją wymarzoną fryzurę ale u innych to nie ma znaczenia, chociaż nie lubię prostych grzywek XD
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: melodia »

Z postaci takich realnych to mi się podoba Mikser (Błażej Michalski) z "Pierwszej miłości" :mrgreen:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 lut 2014, 21:50 przez melodia, łącznie zmieniany 1 raz.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Męski i kobiecy ideał (wygląd)

Post autor: panna_x »

Obrazek
Jessica Alba
ODPOWIEDZ