ZdradASY

Forum dla dyskusji o rozmaitych związkach: as + as, as + nie-as...i wszystko pomiędzy.
KasiaTe
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:41

ZdradASY

Post autor: KasiaTe »

Zupełnie nie w związku z moim wcześniejszym problemem ale zastanawia mnie jedno:

czy ASY są zdolne do zdrady? przede wszystkim o umysłową chodzi.....
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: ZdradASY

Post autor: Poison Ivy »

KasiaTe pisze:Zupełnie nie w związku z moim wcześniejszym problemem ale zastanawia mnie jedno:

czy ASY są zdolne do zdrady? przede wszystkim o umysłową chodzi.....

Ależ skąd! Jesteśmy umysłowymi ideałami! ;)

To mi przypomina pytanie które mi ktoś kiedyś zadał: "Czy Asy mogą mieć dzieci?"

Przepraszam, trochę się nabijam. Generalnie nie ma tu żadnych nadzwyczajnych ludzi. Pomijając fakt, że mamy problem w znalezieniu choćby jednego partnera (tak bardzo jestesmy zakamuflowani). Ale myślę, że potencjalna zdolność do zdrady jest proporcjonalna wśród wszystkich orientacji seksualnych.
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: ZdradASY

Post autor: Sherly »

Tak, jak każdy :D
KasiaTe
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:41

Re: ZdradASY

Post autor: KasiaTe »

to w sumie przykre, naiwnie myślałam że skoro pociąg fizyczny w tym Wam "nie pomaga" to łatwiej Wam zachować wierność :wink:
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZdradASY

Post autor: ouo »

Czym jest zdrada umysłowa? :roll: Wspólne czytanie książek z kimś innym? Nie łapie...
(~˘▾˘)~
KasiaTe
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:41

Re: ZdradASY

Post autor: KasiaTe »

w sensie myślenie o kimś innym niż jest się w związku, pragnienie osoby ale nie fizycznie, po prostu w formie zauroczenia, sama nie wiem jak to opisać żeby nikt się nie czepiał :roll:
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: ZdradASY

Post autor: Poison Ivy »

Niektórzy uważają, że to w ogóle nie zdrada, więc w sumie możemy uznać, że jesteśmy święci. ;)

P.S. Jest już wątek o zdradach w dziale Kontrowersje. :)
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZdradASY

Post autor: ouo »

Każdemu może się zdarzyć coś takiego i nie ma to wiele wspólnego z pokusą, jedyna forma przeciwdziałania to unikanie ludzi którzy potencjalnie mogą nam się podobać, ale moim zdaniem to nie jest wykonalne. Patnie kiedy to jest już zdrada? Kiedy sobie na to pozwalamy i nie mamy wyrzutów sumienia? Kiedy porzucamy partnera dla tej drugiej osoby? Czy już po prostu jak się pojawia?
(~˘▾˘)~
Awatar użytkownika
sosnowa ji
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 25 maja 2015, 12:17
Lokalizacja: lubelskie

Re: ZdradASY

Post autor: sosnowa ji »

Jeśli as nie jest aro, to raczej mogą być? Definicja zdrady zależy od tego, jaką masz definicję związku. Kiedy miałam chłopaka nie-asa, był chorobliwie zazdrosny o jakiekolwiek moje interakcje z innymi mężczyznami. Kobietami zresztą też. Przytulanie się do kogokolwiek to był problem. No, ale to dziwny partner był, bo dobieranie się do innych dziewczyn, mimo że byliśmy razem, wcale mu nie przeszkadzało. (Mnie by też nie przeszkadzało, gdyby spytał się mnie o zdanie...)
// anthyding can hadplen.
Pytania i pytaniopodobne do Ji kierujemy tutaj.
25 faktów o mnie.
Nightfall

Re: ZdradASY

Post autor: Nightfall »

Jest coś takiego jak zdrada emocjonalna, pewnie to masz na myśli :) Asy to ludzie, więc pewnie jest możliwa 8)
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: ZdradASY

Post autor: Patryk »

Rozumiem że chodzi będąc z kimś myśleć o innej: o ta też jest fajna mmm o a tamta też :kocha: . Jeśli byłbym z kimś byłbym zdradasem :]
Libra

Re: ZdradASY

Post autor: Libra »

Mój facet ostatnio stwierdził, że ten mój chroniczny brak libido ma jedna dobrą strone: rogów mu nie doprawię :lol:
Arnold90
starszASek
Posty: 39
Rejestracja: 13 maja 2015, 21:22

Re: ZdradASY

Post autor: Arnold90 »

Oczywiście, że asy mogą zasadniczo zdradzać, ale niejako w inny sposób - jak już ktoś wyżej wspomniał - emocjonalnie. Chociaż myślę, że ten "asowy" sposób zdrady jest cięższy gatunkowo od tego, który dokonywany jest fizycznie, bo ten ostatni może być implikowany, hm, fizjologią? Jakkolwiek to dziwnie zabrzmi. A może mylę się? :)
Awatar użytkownika
hispanistka
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:54

Re: ZdradASY

Post autor: hispanistka »

Arnold90 pisze:Oczywiście, że asy mogą zasadniczo zdradzać, ale niejako w inny sposób - jak już ktoś wyżej wspomniał - emocjonalnie. Chociaż myślę, że ten "asowy" sposób zdrady jest cięższy gatunkowo od tego, który dokonywany jest fizycznie, bo ten ostatni może być implikowany, hm, fizjologią? Jakkolwiek to dziwnie zabrzmi. A może mylę się? :)
Całkowicie się zgadzam. Myślę jednak, że zdrada emocjonalna nie jest tylko "asowa". Nie-asy też tak zdradzają i o ile taki pojedynczy "skok w bok" jakoś tam można próbować tłumaczyć fizycznością, to permanentne zdradzanie i oszukiwanie partnera uważam za coś paskudnego.
Nightfall

Re: ZdradASY

Post autor: Nightfall »

Warto dodać, że wśród ludzi seksualnych też istnieje zdrada emocjonalna i kobiety reagują na nią dużo gorzej niż na zdradę fizyczną.
ODPOWIEDZ