Wysokie Obcasy

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Wysokie Obcasy

Post autor: Poison Ivy »

Może ktoś by reflektował na wywiad do Wysokich Obcasów?
Zapewniają autoryzację, będzie też komentarz seksuologa potwierdzający fakty.

Warunki: trzeba być w miarę komunikatywnym i uprzedzić rodzinę.
Arnold90
starszASek
Posty: 39
Rejestracja: 13 maja 2015, 21:22

Re: Wysokie Obcasy

Post autor: Arnold90 »

Sądzę, że do takiego wywiadu powinien zgłosić ktoś, kto rzeczywiście ma sporo odwagi, a tym samym bardzo niewiele do stracenia. Jestem przekonany, że udział w wywiadzie będzie prawdopodobnie związany z rozpoczęciem wręcz "życia celebryty" (pewnie przesadzam :D ), udziały w telewizyjnych programach śniadaniowych oraz innych - gwarantowane. :D
Awatar użytkownika
EmiMaja
ASiołek
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2014, 00:02
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Wysokie Obcasy

Post autor: EmiMaja »

Arnold90 pisze: rozpoczęciem wręcz "życia celebryty" (pewnie przesadzam :D ), udziały w telewizyjnych programach śniadaniowych oraz innych - gwarantowane. :D
jakby mnie zobaczyli to na pewno :lol: :lol: :lol:
Andro - Gyne
2 in 1
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Wysokie Obcasy

Post autor: Poison Ivy »

Arnold90 pisze:Sądzę, że do takiego wywiadu powinien zgłosić ktoś, kto rzeczywiście ma sporo odwagi, a tym samym bardzo niewiele do stracenia. Jestem przekonany, że udział w wywiadzie będzie prawdopodobnie związany z rozpoczęciem wręcz "życia celebryty" (pewnie przesadzam :D ), udziały w telewizyjnych programach śniadaniowych oraz innych - gwarantowane. :D
Mnie się wydaje, że to przesada, chociaż tym redaktorom się wydaje, że to fantastyczna perspektywa i tym mnie nawet chcieli skusić. ;) Ale powiedzcie mi, kto kojarzy na przykład Martę Konarzewską bez googlowania?

Ja się bardziej boję zaklasyfikowania jako "aktywistka aseksualna", chociaż wiele ciekawszych rzeczy w życiu robię. Spotkania, panele dyskusyjne, Żywa Biblioteka - spoko. Ale nie mam parcia na Dzień Dobry TVN. ;)
Awatar użytkownika
Andyomene
mASełko
Posty: 114
Rejestracja: 11 cze 2015, 14:34
Lokalizacja: Katowice

Re: Wysokie Obcasy

Post autor: Andyomene »

Ale rzeczywiście istnieje konieczność wyjścia z anonimowej strefy komfortu? O:
Terran
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 20 sie 2015, 22:43

Re: Wysokie Obcasy

Post autor: Terran »

Poison Ivy pisze:Ale powiedzcie mi, kto kojarzy na przykład Martę Konarzewską bez googlowania?
Ja - jestem z Łodzi i uczyła moją koleżankę :D
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Wysokie Obcasy

Post autor: Poison Ivy »

Andyomene pisze:Ale rzeczywiście istnieje konieczność wyjścia z anonimowej strefy komfortu? O:
No niestety, inaczej już bym tam była :P
Awatar użytkownika
Poison Ivy
fantAStyczny
Posty: 578
Rejestracja: 3 cze 2014, 23:14

Re: Wysokie Obcasy

Post autor: Poison Ivy »

To nie do końca prawda, co piszesz. W korporacji takie wywlekanie życia prywatnego na światło dzienne też nie jest mile widziane. Ja pracuję w instytucji publicznej i to jest główny powód, dla którego jeszcze się nie zgodziłam. :(
ODPOWIEDZ