Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
Koziorro
mASełko
Posty: 105
Rejestracja: 5 sty 2015, 00:22
Lokalizacja: Łódź

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Koziorro »

Początkowo pisarka, przedszkolanka, opiekunka w domu dziecka. Później wahałam się pomiędzy pisaniem a medycyną/psychologią. Wybrałam co prawda drugą opcję, ale kto powiedział, że nie mogę pisać? :mrgreen:
"Jeśli nie wiesz, dokąd zmierzasz, zaprowadzi cię tam każda droga" - Lewis Carroll
Awatar użytkownika
Kaska77
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 25 lip 2014, 19:43

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Kaska77 »

Ja miałam kilka okresów kiedy chciałam być np. w okresie zainteresowania dinozaurami -> archeologiem, potem lekarką a był nawet okres że chciałam zostać astronautką :D
Awatar użytkownika
sun
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2015, 22:11

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: sun »

Archeologiem na tropie odkrycia dawnej tajemnicy, lub przenikliwym detektywem :wink:
"Samotność jest prawością, potem oczywistością. Jest naturalnym odsunięciem się od iluzji. Jest stanięciem oko w oko z czarną dziurą. Jest przerażeniem i wyzwoleniem od przerażenia. Jest tunelem do życia. Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał."
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Słomiany Zapał »

W dzieciństwie były różne pomysły: weterynarz, adwokat i pisarz.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2017, 12:31 przez Słomiany Zapał, łącznie zmieniany 4 razy.
stendai

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: stendai »

Czasami marzyłem o zostaniu piłkarzem, ale częściej myślałem o popełnieniu samobójstwa.
Awatar użytkownika
89aneta
pASibrzuch
Posty: 224
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:29
Lokalizacja: Kielce

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: 89aneta »

chciałam być aktorką/piosenkarką, pracować w tv no jeszcze wszystko przede mna :)
Awatar użytkownika
Wyzwoolona
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 22 kwie 2015, 17:38
Lokalizacja: Łódź

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Wyzwoolona »

Od zawsze chciałam być policjantką. Charakter mam jak najbardziej odpowiedni, ale cieszę się, że pomysł wyleciał mi z głowy :D
"...i niech będzie przeklęta wiedźma co uszyła życie..."
4w5
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 22 lis 2015, 20:52

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: 4w5 »

Lekarzem sądowym
Awatar użytkownika
Tissaia
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 1 gru 2015, 00:59

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Tissaia »

W młodości wczesnej bardzo - biologiem morskim. Przez krótki czas architektem, diabli wiedzą czemu, skoro nie wiem, którą stroną się ołówek trzyma. A potem agentem FBI. Jako nieco bardziej dojrzała jednostka chciałam zostać psychologiem kryminalnym i do dzisiaj nie mogę sobie wybaczyć, że nie poszłam tą drogą. Może nadrobię w kolejnym wcieleniu...?
Awatar użytkownika
Emka_:)
mASełko
Posty: 109
Rejestracja: 25 paź 2015, 13:44

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Emka_:) »

Libra pisze:Ja całe dzieciństwo, od kurdupla małego weterynarii marzyłam, zaczytywałam się w ksiażki o zwierzakach, niedobite muchy ratowałam i robiłam im szpitaliki w pudełkach po rajstopach... plany zweryfikowało dopiero liceum .


Weterynaria nie wypaliła, ale zwierzolubem jestem dalej.

Hehehe, też marzyłam o weterynarii, ale niestety okazało się, że przedmioty ścisłe za bardzo mnie przytłaczają ;)

Poza tym chciałam śpiewać, jako dziecko naiwnie marzyłam o karierze estradowej. Miałam nawet ładny głos. Gdyby nie częste problemy z gardłem i kosmiczne wręcz kompleksy, może coś by z tego wyszło :P
Awatar użytkownika
Cicha
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 8 kwie 2016, 14:39
Lokalizacja: Anywhere chwilowo Śląsk

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Cicha »

Ja byłam od zawsze jedną z dziwniejszych osób, chyba. Bo odkąd sięgam pamięcią to chciałam być płatnym mordercą, w między czasie też lekarzem sądowym i w wojsku pracować. No ale życie jest wredne i nie jestem nikim z tych osób :D
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: SamotnyWilk »

Ja miałem ze dwa pomysły, tak sobie myślę teraz że spełnienie obydwóch byłoby idealne.
Chciałem być superbohaterem :D :aniol: Ratowanie ludzi, super moce albo ekstra gadżety :)
A drugi to listonosz :P To po mamie i dziadku. Stanowiłoby to dobrą przykrywkę :)
Przez prawie 2 lata byłem listonoszem :) ale z superbohaterem mi się nie udało :P :lol:
Masomka
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 8 kwie 2016, 16:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Masomka »

Jako dziecko niewiele marzyłam i bujałam w obłokach, ale pamiętam, że chciałam zostać lekarzem. I, prawdę mówiąc, nadal bardzo bym chciała.
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: zazu24 »

Masomka pisze:Jako dziecko niewiele marzyłam i bujałam w obłokach, ale pamiętam, że chciałam zostać lekarzem. I, prawdę mówiąc, nadal bardzo bym chciała.
A co studiujesz? Może jeszcze czas, żeby skończyć wymarzoną medycynę? Ja zrezygnowałam z tego marzenia i żałuję każdego dnia ..
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Masomka
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 8 kwie 2016, 16:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Kim chcieliście zostać w dzieciństwie?

Post autor: Masomka »

Zazu24, niestety studiuję coś zupełnie z innej beczki: filologię germańską. A Ty co studiujesz lub studiowałaś i dlaczego zrezygnowałaś z medycyny? Jeżeli nie chcesz pisać tu albo robić offtopu, to może być priv.
ODPOWIEDZ