Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: Heremis87 »

http://warszawa.naszemiasto.pl/quiz/892 ... b_ref=quiz

Mi wyszedł Geralt z Rivii
"Masz mocny charakter i lubisz chodzić swoimi drogami, nie uznajesz żadnej władzy. Kierujesz się w życiu własnym kodeksem i honorem. Nie zostawiasz ludzi w opałach. Jesteś pomocny i można na Ciebie liczyć. Nieco zdystansowany do świata i tajemniczy. Świetny z ciebie kompan. Lubisz przyrodę, otwarte przestrzenie ale nie przepadasz za kotami. Masz słabość do urodziwych przedstawicieli płci przeciwnej. Byłbyś/byłabyś solidnym wiedźminem."
Częściowo się zgadza, ale szczegóły zachowam dla siebie :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: ouo »

Ciri
Indywidualista/tka. Masz trudny charakter. Nie przepadasz za tłumem i bardzo rygorystycznie dobierasz sobie najbliższych znajomych, masz ich niewielu, ale takich na których możesz polegać. Uważasz i tak, że potrafisz sam/sama o siebie zadbać. Potrafisz wywrzeć wpływ na innych i dopiąć swego za wszelką cenę, pomaga Ci w tym niebywały upór i skłonność do pełnego oddania danej sprawie. Drzemie w Tobie niezwykły potencjał, łatwo wczułbyś/wczułabyś się w wiedźmińską rolę i do tego mogłabyś/mógłbyś podróżować między różnymi rzeczywistościami.

Zgadzają się dwa pierwsze zdania, reszta różnie. ;)
(~˘▾˘)~
Nightfall

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: Nightfall »

Ciri
Indywidualista/tka. Masz trudny charakter. Nie przepadasz za tłumem i bardzo rygorystycznie dobierasz sobie najbliższych znajomych, masz ich niewielu, ale takich na których możesz polegać. Uważasz i tak, że potrafisz sam/sama o siebie zadbać. Potrafisz wywrzeć wpływ na innych i dopiąć swego za wszelką cenę, pomaga Ci w tym niebywały upór i skłonność do pełnego oddania danej sprawie. Drzemie w Tobie niezwykły potencjał, łatwo wczułbyś/wczułabyś się w wiedźmińską rolę i do tego mogłabyś/mógłbyś podróżować między różnymi rzeczywistościami.
Iksde
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: Sherly »

Vilgefortz z Roggeveen

Jesteś niezwykle spostrzegawczą i piekielnie inteligentną osobą. Potrafisz snuć szeroko zakrojone plany i je realizować. Lubisz dyrygować innymi i wykorzystywać ich do swoich celów. Nie interesują Cię ich uczucia, bo masz naturę narcystyczną. Jesteś gadżeciarzem i uwielbiasz nowinki techniczne. Kariera naukowca jest dla Ciebie idealna, jednak za mocno pragniesz władzy, co może Cię zgubić. W fantastycznym świecie mógłbyś/mogłabyś dążyć do zawładnięcia światem jako potężny mag.

Nic się nie zgadza :shock: Tylko ostatnie zdanie mi się podoba :D
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: Layla »

Geralt z Rivii

Masz mocny charakter i lubisz chodzić swoimi drogami, nie uznajesz żadnej władzy. Kierujesz się w życiu własnym kodeksem i honorem. Nie zostawiasz ludzi w opałach. Jesteś pomocny i można na Ciebie liczyć. Nieco zdystansowany do świata i tajemniczy. Świetny z ciebie kompan. Lubisz przyrodę, otwarte przestrzenie ale nie przepadasz za kotami. Masz słabość do urodziwych przedstawicieli płci przeciwnej. Byłbyś/byłabyś solidnym wiedźminem.

Poza ostatnim wszystko się zgadza, miecz mi nijak w ręce nie leży :mrgreen:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Issander
ciAStoholik
Posty: 331
Rejestracja: 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: zagranico

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: Issander »

.
Ostatnio zmieniony 12 paź 2018, 17:11 przez Issander, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Koziorro
mASełko
Posty: 105
Rejestracja: 5 sty 2015, 00:22
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: Koziorro »

Sami indywidualiści w tym quizie :P

Yennefer z Vengerbergu
Jesteś indywidualistą/tką. Ambicja to Twoje drugie imię, dążysz do perfekcji w każdej dziedzinie, którą zgłębiasz. Ogromną uwagę przywiązujesz do swojego wyglądu i starannie dobierasz ubiór. Potrafisz znaleźć się w każdym towarzystwie, choć nie ukrywasz, ze wolisz "wyższe sfery". Lubisz przyciągać uwagę, flirtować. Niełatwo się z Tobą zaprzyjaźnić, ale jeśli już kogoś polubisz, Twoja przyjaźń jest niezwykle mocna, co skłania Cię również do poświęceń. Masz zadatki na osiągniecie mistrzostwa w dziedzinie magii, oczywiście, gdyby była powszechna.

Nie powiem, by zdania z wyglądem i przyciąganiem uwagi pasowały, ale podoba mi się, co czytam 8)
"Jeśli nie wiesz, dokąd zmierzasz, zaprowadzi cię tam każda droga" - Lewis Carroll
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: urtika »

Yarpen Zigrin

Rubaszny z Ciebie człowiek, z dużym poczuciem humoru i brakiem obyczajowych hamulców. Mówisz prosto z mostu, co myślisz. Masz przez to tylu przyjaciół co wrogów. Jesteś uczciwy, choć łasy na pieniądze. Szukasz możliwości zarobku tam, gdzie inni nawet nie zaglądają, kombinujesz. Jesteś bardzo towarzyski, dlatego zwykle spotkać Cię można w otoczeniu zgranej kompanii. Ubierasz się wygodnie, moda Cię nie interesuje. Masz słabość do niezdrowych potraw i napitków. Nadajesz się na honorowego krasnoluda, który smoków się nie boi.

Poza wygodnym ubiorem nic nie pasuje. :mrgreen:
Quirkyalone
vera
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2014, 20:05

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: vera »

Mnie też wyszła Ciri :D W sumie mniej więcej się zgadza ;)
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: DZIEWICA8 »

Indywidualista/tka. Masz trudny charakter. Nie przepadasz za tłumem i bardzo rygorystycznie dobierasz sobie najbliższych znajomych, masz ich niewielu, ale takich na których możesz polegać. Uważasz i tak, że potrafisz sam/sama o siebie zadbać. Potrafisz wywrzeć wpływ na innych i dopiąć swego za wszelką cenę, pomaga Ci w tym niebywały upór i skłonność do pełnego oddania danej sprawie. Drzemie w Tobie niezwykły potencjał, łatwo wczułbyś/wczułabyś się w wiedźmińską rolę i do tego mogłabyś/mógłbyś podróżować między różnymi rzeczywistościami.


Wyszło mi tak i bardzo dużo się zgadza, właściwie to prawie wszystko.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Kaska77
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 25 lip 2014, 19:43

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: Kaska77 »

Moje też chyba nie do końca się zgadza...


Jaskier

Lekkoduch z Ciebie i wesoły człowiek. Lubisz się dobrze zabawić, pożartować. Świetnie tańczysz i śpiewasz. Lubisz się elegancko i modnie ubierać. Łatwo zaprzyjaźniasz się z ludźmi i masz mnóstwo przyjaciół oraz znajomych. Dla najbliższych zdolny jesteś do dużych poświęceń. W trudnych sytuacjach raczej bierzesz nogi za pas lub zrzucasz na innych potrzebę podjęcia decyzji. Potrafisz oczarować płeć przeciwną i szybko zaciągnąć cel swoich zabiegów do łóżka. Nadajesz się na artystę.
Awatar użytkownika
sun
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2015, 22:11

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: sun »

Wyszedł mi Geralt z Rivii :shock:

Masz mocny charakter i lubisz chodzić swoimi drogami, nie uznajesz żadnej władzy. Kierujesz się w życiu własnym kodeksem i honorem. Nie zostawiasz ludzi w opałach. Jesteś pomocny i można na Ciebie liczyć. Nieco zdystansowany do świata i tajemniczy. Świetny z ciebie kompan. Lubisz przyrodę, otwarte przestrzenie ale nie przepadasz za kotami. Masz słabość do urodziwych przedstawicieli płci przeciwnej. Byłbyś/byłabyś solidnym wiedźminem.

po części się zgadza, lubię chodzić własnymi drogami :wink:
"Samotność jest prawością, potem oczywistością. Jest naturalnym odsunięciem się od iluzji. Jest stanięciem oko w oko z czarną dziurą. Jest przerażeniem i wyzwoleniem od przerażenia. Jest tunelem do życia. Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał."
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: Heremis87 »

http://gry.onet.pl/artykuly/ktora-posta ... est/9mpw2k
kolejny tekst i znów Geralt:
Jesteś Geraltem! Honorowym do przesady, dość staroświeckim i wycofanym z życia towarzyskiego pogromcą szeroko pojętego zła. Potrafisz o siebie zadbać, choć ze względu na swój charakter często pakujesz się w kłopoty. Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych i tak trzymaj! A, i nie przejmuj się, gdy usłyszysz od kogoś, że warto czasem okazywać uczucia. Okazujesz je, tylko po swojemu...
Poza byciem pogromcą wszelkiego zła reszta się zgadza. :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
Eriathwen
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2015, 16:44

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: Eriathwen »

W pierwszym:
Vilgefortz z Roggeveen
Jesteś niezwykle spostrzegawczą i piekielnie inteligentną osobą. Potrafisz snuć szeroko zakrojone plany i je realizować. Lubisz dyrygować innymi i wykorzystywać ich do swoich celów. Nie interesują Cię ich uczucia, bo masz naturę narcystyczną. Jesteś gadżeciarzem i uwielbiasz nowinki techniczne. Kariera naukowca jest dla Ciebie idealna, jednak za mocno pragniesz władzy, co może Cię zgubić. W fantastycznym świecie mógłbyś/mogłabyś dążyć do zawładnięcia światem jako potężny mag.

W drugim:
Yennefer z Vengerbergu
Jesteś Yennefer! Inteligencja i urok osobisty to Twoje najważniejsze przymioty. Nie ględzisz po próżnicy, dokładnie analizujesz każdą sytuację, niby wolisz trzymać się z boku, ale twoje ambicje nie mają granic. Masz w sobie siłę, zdolną zmienić świat. Albo zniszczyć, ale to już zależy od nastroju, w jakim aktualnie się znajdujesz...

Ja się tak nie bawię, chcę być Geraltem. :mrgreen:

Z powyższych to niby jakieś szczegóły się zgadzają, ale ogólny obraz nie- praktycznie nie mam ambicji, nie chcę rządzić światem ani posiadać wielkiej władzy, nie jestem typem takiego człowieka sukcesu .
A naukową rewolucję zostawiam na ostatnią chwilę. :diabel:
Człowiek szczęśliwy jest zbyt zadowolony z teraźniejszości, by oddawać się zanadto rozmyślaniom o przyszłości. ~Albert Einstein
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: urtika »

Przedtem Yarpen, teraz Geralt z Rivii.
Quirkyalone
ODPOWIEDZ