Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: Artemis »

Ja też Geralt, ale dwa pytania były mi całkiem obce... a ten niby potwór to wygląda jak łapa jakiegoś gada z pazurami... brakowało mi tej odpowiedzi.
Oczywiście jestem pogromcą zła :).

A w pierwszym teście Ciri
Indywidualista/tka. Masz trudny charakter. Nie przepadasz za tłumem i bardzo rygorystycznie dobierasz sobie najbliższych znajomych, masz ich niewielu, ale takich na których możesz polegać. Uważasz i tak, że potrafisz sam/sama o siebie zadbać. Potrafisz wywrzeć wpływ na innych i dopiąć swego za wszelką cenę, pomaga Ci w tym niebywały upór i skłonność do pełnego oddania danej sprawie. Drzemie w Tobie niezwykły potencjał, łatwo wczułbyś/wczułabyś się w wiedźmińską rolę i do tego mogłabyś/mógłbyś podróżować między różnymi rzeczywistościami.
Też by się coś znalazło...
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: Słomiany Zapał »

Mi wyszła Ciri.
Indywidualista/tka. Masz trudny charakter. Nie przepadasz za tłumem i bardzo rygorystycznie dobierasz sobie najbliższych znajomych, masz ich niewielu, ale takich na których możesz polegać. Uważasz i tak, że potrafisz sam/sama o siebie zadbać. Potrafisz wywrzeć wpływ na innych i dopiąć swego za wszelką cenę, pomaga Ci w tym niebywały upór i skłonność do pełnego oddania danej sprawie. Drzemie w Tobie niezwykły potencjał, łatwo wczułbyś/wczułabyś się w wiedźmińską rolę i do tego mogłabyś/mógłbyś podróżować między różnymi rzeczywistościami.
Trudno jest ocenić samego siebie, ale sądzę, że wiele rzeczy się tutaj zgadza z moim charakterem:)
Swoją drogą ciekawa ankieta. Lubię fantastykę.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: Heremis87 »

Słomiany Zapał pisze:Mi wyszła Ciri.

Trudno jest ocenić samego siebie, ale sądzę, że wiele rzeczy się tutaj zgadza z moim charakterem:)
Swoją drogą ciekawa ankieta. Lubię fantastykę.
Co prawda nie jest to bardzo szczegółowy test, ale cieszy. Mi wyszedł Geralt, ale tutaj zupelnie pominięto kochliwość Geralta :P inaczej nie wiem kto by wyszedł.
Fantastyka to moje drugie życie :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: SamotnyWilk »

Yarpen Zigrin :lol:
Rubaszny z Ciebie człowiek, z dużym poczuciem humoru
To by się zgadzało :)
Awatar użytkownika
Emka_:)
mASełko
Posty: 109
Rejestracja: 25 paź 2015, 13:44

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: Emka_:) »

Jaskier

Lekkoduch z Ciebie i wesoły człowiek. Lubisz się dobrze zabawić, pożartować. Świetnie tańczysz i śpiewasz. Lubisz się elegancko i modnie ubierać. Łatwo zaprzyjaźniasz się z ludźmi i masz mnóstwo przyjaciół oraz znajomych. Dla najbliższych zdolny jesteś do dużych poświęceń. W trudnych sytuacjach raczej bierzesz nogi za pas lub zrzucasz na innych potrzebę podjęcia decyzji. Potrafisz oczarować płeć przeciwną i szybko zaciągnąć cel swoich zabiegów do łóżka. Nadajesz się na artystę.
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: nightmare »

Ciri
Indywidualista/tka. Masz trudny charakter. Nie przepadasz za tłumem i bardzo rygorystycznie dobierasz sobie najbliższych znajomych, masz ich niewielu, ale takich na których możesz polegać. Uważasz i tak, że potrafisz sam/sama o siebie zadbać. Potrafisz wywrzeć wpływ na innych i dopiąć swego za wszelką cenę, pomaga Ci w tym niebywały upór i skłonność do pełnego oddania danej sprawie. Drzemie w Tobie niezwykły potencjał, łatwo wczułbyś/wczułabyś się w wiedźmińską rolę i do tego mogłabyś/mógłbyś podróżować między różnymi rzeczywistościami.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Jaką postacią z Wiedźmina jesteś?

Post autor: Keri »

Yennefer z Vengerbergu
Jesteś indywidualistą/tką. Ambicja to Twoje drugie imię, dążysz do perfekcji w każdej dziedzinie, którą zgłębiasz. Ogromną uwagę przywiązujesz do swojego wyglądu i starannie dobierasz ubiór. Potrafisz znaleźć się w każdym towarzystwie, choć nie ukrywasz, ze wolisz "wyższe sfery". Lubisz przyciągać uwagę, flirtować. Niełatwo się z Tobą zaprzyjaźnić, ale jeśli już kogoś polubisz, Twoja przyjaźń jest niezwykle mocna, co skłania Cię również do poświęceń. Masz zadatki na osiągniecie mistrzostwa w dziedzinie magii, oczywiście, gdyby była powszechna
ODPOWIEDZ