Zmienić coś w życiu

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: morowy »

Heremis87 pisze: Nie mam zamiaru nikomu sprzedawać mojego przepisu na szczęście,
...chyba twojego przepisu na notoryczne niedobory szczęścia od dziesięcioleci. :D Wybacz mi tę drobną złośliwość, ale nie mogłem się powstrzymać. :aniol:
Tak więc nawzajem dobrych dni, trzymaj się Heremisie87 :)
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: Heremis87 »

morowy pisze: ...chyba twojego przepisu na notoryczne niedobory szczęścia od dziesięcioleci. :D Wybacz mi tę drobną złośliwość, ale nie mogłem się powstrzymać. :aniol:
Tak więc nawzajem dobrych dni, trzymaj się Heremisie87 :)
To Twoje zdanie, czas i doświadczenie pokażą :wink: Nie pamiętam kiedy ostatnio było tak dobre samopoczucie w zasadzie stabilne. Oczywiście na cuda nie liczę, życie to ciągła walka, nie pozostaje mi nic jak "nieść swój krzyż", ważne że znalazłem sposoby jak sobie z nim radzić w drodze Życia.
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: morowy »

Heremis87 pisze:To Twoje zdanie, czas i doświadczenie pokażą :wink: Nie pamiętam kiedy ostatnio było tak dobre samopoczucie w zasadzie stabilne. Oczywiście na cuda nie liczę, życie to ciągła walka, nie pozostaje mi nic jak "nieść swój krzyż", ważne że znalazłem sposoby jak sobie z nim radzić w drodze Życia.
To trzymam kciuki, żeby to co wygląda dziś tak dobrze jak nigdy dotąd nie skończyło się jak zwykle! :)
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: zazu24 »

Aktualnie chciałabym wyjść ze szponów anoreksji. To chcę zmienić przede wszystkim :)
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: SamotnyWilk »

Chciałbym znaleźć cel w życiu, który by mnie nakręcał do działania.
Teraz wstaję idę do pracy bo trzeba jakoś żyć. Ciężko mi się zmusić do czegoś produktywnego :|
Żeby do końca nie zwariować, często a praktycznie ciągle mam coś zaplanowane na co czekam. Jakieś drobnostki typu: ma wyjść kolejna książka z serii, którą czytam, urlop, który spędzę z bratem, nowy odcinek Bleacha, wypłata. W zależności od miesiąca czekam na inne rzeczy.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: Keri »

SamotnyWilk pisze:Chciałbym znaleźć cel w życiu, który by mnie nakręcał do działania.
Teraz wstaję idę do pracy bo trzeba jakoś żyć. Ciężko mi się zmusić do czegoś produktywnego :|
Żeby do końca nie zwariować, często a praktycznie ciągle mam coś zaplanowane na co czekam. Jakieś drobnostki typu: ma wyjść kolejna książka z serii, którą czytam, urlop, który spędzę z bratem, nowy odcinek Bleacha, wypłata. W zależności od miesiąca czekam na inne rzeczy.
A coś z hobby lub zainteresowaniem? Ja robię z grupką magni :P Raz, że się robi to się lubi czytać, dwa że wspólnie, to trzy dla kogoś i za free ;)
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: SamotnyWilk »

Keri pisze: A coś z hobby lub zainteresowaniem? Ja robię z grupką magni :P Raz, że się robi to się lubi czytać, dwa że wspólnie, to trzy dla kogoś i za free ;)
Niestety ciężko mi znaleźć jakieś zainteresowania czy hobby, a jak coś się znajdzie to działa jak zauroczenie(jest krótkotrwałe) :?
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: Keri »

SamotnyWilk pisze:
Keri pisze: A coś z hobby lub zainteresowaniem? Ja robię z grupką magni :P Raz, że się robi to się lubi czytać, dwa że wspólnie, to trzy dla kogoś i za free ;)
Niestety ciężko mi znaleźć jakieś zainteresowania czy hobby, a jak coś się znajdzie to działa jak zauroczenie(jest krótkotrwałe) :?
Wygasa? Można powiedzieć taki "słomiany zapał"? (Bez aluzji do naszego kolegi :P :lol: ). Może za dużo oczekujesz w stosunku do zajęć, skoro się to wypala ? ;) Tutaj najlepiej podejść z nastawieniem, że każda "dup*erela" mnie cieszy w tym co robię :) Pewnie myślisz, ze jak musi to być zajęcie to z przytupem i żeby takie było zawsze :P Lepiej w każdym zajęciu szukać coś intrygującego, nawet w tym istniejącym. Ogólnie to mniej zajęcia same w sobie są interesujące ale nasze do nich podejście sprawia, że nas intrygują :P 8)

Ps Du perela i cenzura no!
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: SamotnyWilk »

Keri pisze: Wygasa? Można powiedzieć taki "słomiany zapał"? (Bez aluzji do naszego kolegi :P :lol: ). Może za dużo oczekujesz w stosunku do zajęć, skoro się to wypala ? ;)
To chyba tak działa, ale zawsze tak miałem. Ciągle na coś czekałem nakręcałem się i nagle przychodzi to wydarzenie i trach, było zdecydowanie słabiej niż sobie wyobrażałem :P Mało tego bardzo lubię wszystko mieć zaplanowane :) a jak coś się później rozchodzi to mną aż czepie i rujnuje cały dobry nastrój :cry:
Keri pisze:Tutaj najlepiej podejść z nastawieniem, że każda "dup*erela" mnie cieszy w tym co robię :) Pewnie myślisz, ze jak musi to być zajęcie to z przytupem i żeby takie było zawsze :P Lepiej w każdym zajęciu szukać coś intrygującego, nawet w tym istniejącym. Ogólnie to mniej zajęcia same w sobie są interesujące ale nasze do nich podejście sprawia, że nas intrygują :P 8)

Ps Du perela i cenzura no!
Może to dziwne że chciałbym żeby wszystko było "z przytupem", wydaje mi się że tak miałem wpajane od dzieciństwa że jak coś robić to żeby to było coś istotnego, ważnego. To może zabrzmi śmiesznie ale zawsze miałem wrażenie że jest tu (na ziemi), żeby zrobić coś wielkiego :aniol:
Nie wyszło jak na razie i to sprawia że coraz mniej rzeczy mnie cieszy :cry: :?
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: Keri »

SamotnyWilk pisze:
Keri pisze: Wygasa? Można powiedzieć taki "słomiany zapał"? (Bez aluzji do naszego kolegi :P :lol: ). Może za dużo oczekujesz w stosunku do zajęć, skoro się to wypala ? ;)
To chyba tak działa, ale zawsze tak miałem. Ciągle na coś czekałem nakręcałem się i nagle przychodzi to wydarzenie i trach, było zdecydowanie słabiej niż sobie wyobrażałem :P Mało tego bardzo lubię wszystko mieć zaplanowane :) a jak coś się później rozchodzi to mną aż czepie i rujnuje cały dobry nastrój :cry:
Keri pisze:Tutaj najlepiej podejść z nastawieniem, że każda "dup*erela" mnie cieszy w tym co robię :) Pewnie myślisz, ze jak musi to być zajęcie to z przytupem i żeby takie było zawsze :P Lepiej w każdym zajęciu szukać coś intrygującego, nawet w tym istniejącym. Ogólnie to mniej zajęcia same w sobie są interesujące ale nasze do nich podejście sprawia, że nas intrygują :P 8)

Ps Du perela i cenzura no!
Może to dziwne że chciałbym żeby wszystko było "z przytupem", wydaje mi się że tak miałem wpajane od dzieciństwa że jak coś robić to żeby to było coś istotnego, ważnego. To może zabrzmi śmiesznie ale zawsze miałem wrażenie że jest tu (na ziemi), żeby zrobić coś wielkiego :aniol:
Nie wyszło jak na razie i to sprawia że coraz mniej rzeczy mnie cieszy :cry: :?
Wielu pewnie sądzi, że się wymądrzam ale ja po prostu biorę jakąś możliwość za pewnik :P U ciebie trafnie jak widać :P

Zaplanowane też, bo jak coś znienacka to mnie strach ogarnia :x Jeszcze samokrytyka i brak tolerancji wobec własnych błędów. Zresztą ja od małego mało co chciałem i było mi wciskane i kupowane bo ja nic nie wołałem i nic nie chciałem.

Co do tego by było istotne. Wszystko jest istotne. Bez względu na wielkość. Śmiesznie? Mówisz o tym, że jesteś tu z jakąś większą misją? Podobnie jeśli chodzi o to, że skoro brak u mnie celu takiego jak reszta ma: rodzina, kariera, władza itd. materialne przyziemne a u mnie brak pragnień tego typu i takich celów oraz to co wyżej, że nic nie chciałem to może coś innego mam zrobić.
Hmm.. Ostatnio robię to co lubię robić jak wspomniałem i to było raczej impulsem ;) Wiec może warto też u siebie coś takiego znaleźć ale mniej oczywistego i typowe w hobby. I takiego z początku ekscytującego. Po prostu to co się LUBI, niż to co się chce by było BUUM.
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: SamotnyWilk »

Keri pisze: Co do tego by było istotne. Wszystko jest istotne. Bez względu na wielkość. Śmiesznie? Mówisz o tym, że jesteś tu z jakąś większą misją? Podobnie jeśli chodzi o to, że skoro brak u mnie celu takiego jak reszta ma: rodzina, kariera, władza itd. materialne przyziemne a u mnie brak pragnień tego typu i takich celów oraz to co wyżej, że nic nie chciałem to może coś innego mam zrobić.
Hmm.. Ostatnio robię to co lubię robić jak wspomniałem i to było raczej impulsem ;) Wiec może warto też u siebie coś takiego znaleźć ale mniej oczywistego i typowe w hobby. I takiego z początku ekscytującego. Po prostu to co się LUBI, niż to co się chce by było BUUM.
Chyba rzeczywiście warto czegoś takiego poszukać :) Iść za impulsem :)
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: SamotnyWilk »

Keri pisze: A coś z hobby lub zainteresowaniem? Ja robię z grupką magni :P Raz, że się robi to się lubi czytać, dwa że wspólnie, to trzy dla kogoś i za free ;)
Czyli tłumaczycie mangę? A jakie tytuły?
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: Keri »

SamotnyWilk pisze:
Keri pisze: A coś z hobby lub zainteresowaniem? Ja robię z grupką magni :P Raz, że się robi to się lubi czytać, dwa że wspólnie, to trzy dla kogoś i za free ;)
Czyli tłumaczycie mangę? A jakie tytuły?
A to ciebie to interesuje? :D Wiesz. Nie musisz robić to co ja xD U mnie to był jakiś impuls bo racjonalnie to bym się cykał :lol: Sam byłem w szoku, że złożyłem test na to wiedząc, że to ciężkie i trzeba coś umieć. Uważałem, że ludzie tam mają ostry przesiew :lol: Ale się udało :)

Bardziej romanse dla dziewczyn. Czyli książe z bajki itd. Oczywiście jakie wampiry stwory, klątwy też się znajdą ;) http://sukoshi.skanlacje.pl/ Jestem tam jako Soyokaze ;)
Awatar użytkownika
SamotnyWilk
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 7 lut 2016, 20:34

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: SamotnyWilk »

Keri pisze:
SamotnyWilk pisze:
Keri pisze: A coś z hobby lub zainteresowaniem? Ja robię z grupką magni :P Raz, że się robi to się lubi czytać, dwa że wspólnie, to trzy dla kogoś i za free ;)
Czyli tłumaczycie mangę? A jakie tytuły?
A to ciebie to interesuje? :D Wiesz. Nie musisz robić to co ja xD U mnie to był jakiś impuls bo racjonalnie to bym się cykał :lol: Sam byłem w szoku, że złożyłem test na to wiedząc, że to ciężkie i trzeba coś umieć. Uważałem, że ludzie tam mają ostry przesiew :lol: Ale się udało :)

Bardziej romanse dla dziewczyn. Czyli książe z bajki itd. Oczywiście jakie wampiry stwory, klątwy też się znajdą ;) http://sukoshi.skanlacje.pl/ Jestem tam jako Soyokaze ;)
Może nie do końca bym się chciał zając tłumaczeniem mangi, raczej byłem ciekawy co tłumaczycie :)
W imieniu wszystkich Otaku i zwykłych czytaczy mangi Dziękuję za Waszą pracę :)
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Zmienić coś w życiu

Post autor: Keri »

A dziękuję ;) Fajną zabawę mam przy tym :) Polecam dla Ciebie Zer0 Game i Aka Akatoretachi no Monogatari :)

mam nadzieję, że znajdziesz coć dla siebie jakieś hobby czy coś ;)
ODPOWIEDZ