Nakręćmy film o asach!

Ogłoszenia o wywiadach, artykułach, książkach, filmach... Znajdziesz coś? Podziel się.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: Patryk »

Ja Cię szoook martwi z grobów wychodzą! To nie te święta! Żółwik za wytrwałość i powodzonka :wink:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

Właśnie lepiej teraz niż na wiosnę, bo nie chciałem robić konkurencji. Tamten ma tu palmę pierwszeństwa.
Jak widać zaparłem się i twardo realizuje najbardziej szalone przedsięwzięcie w swoim życiu i choć nie ten temat to z okazji zbliżających się Świąt chce wszystkim życzyć wytrwałości w dążeniu do celu i nie ma znaczenia czy te cele są szalone jak mój, czy może jakieś drobne sprawy, czy to będzie znalezienie satysfakcjonującej pracy, drugiej połówki albo całości, a może jakiś wyjazd marzeń. Po prostu róbcie wszystko by cel osiągnąć nie krzywdząc przy tym nikogo i nie poddawajcie się. Inni będą Was zniechęcać, krytykować, wyśmiewać... a niech się w ... pocałują to Wasze życie i Wasze marzenia. Po prostu róbcie swoje i nie patrzcie na to co inni o Was sądzą.
Niech moc będzie z Wami niezależnie czy ta Jezusowa czy Jedi (to już od Was zależy)
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: CloudninowaSWQ »

I gdzie jest przycisk lubie to? :D
Dobre dimgraf,podoba mi sie ta twoja ostatnia wypowiedź:D I gratuluję postępów oraz życzę dalszych sukcesów w kręceniu filmu:)Z tak dobraną aktorką zapewne bedzie wam dobrze szło,zwłaszcza jeśli i reszta ekipy jest taka,powodzenia :rozowe:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

Ostatnio bardzo rzadko tu bywam więc jak ktoś chce na bieżąco śledzić postęp prac to zachęcam do lajkowania fanpage'a https://www.facebook.com/filmaska/, a poniżej szybka fotka z ostatnich zdjęć.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hp ... 8038_o.jpg

Oraz fotka głównej bohaterki z sesji zdjęciowej robionej do celów marketingowych. (za drzewem chowa się Julia Byra grająca tytułową askę)
Obrazek

edit: fotka z planu okazała się tak duża, że lepiej było zamieścić link.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

UWAGA! UWAGA!
W sobotę albo w niedzielę pojawią się dwa fikcyjne konta na forum w związku z realizacją sceny do filmu "Aska". Proszę wszystkie osoby, które nie chcą aby ich NICK się pojawił o nie odpisywanie na post powitalny zatytułowany "Jestem Hania, po prostu Hania" lub jeśli będzie mieć w tytule [ASKA] - dla filmu tytuł nie ma znaczenia, bo będziemy pokazywać tylko post głównej bohaterki i odpowiedź drugiej ale może być na szerszym planie widać inne posty wątku stąd moja prośba aby ci co nie chcą być "widoczni" unikali tego posta. Nie wiem, o której dokładnie i w który dzień będziemy kręcić tą scenę (prawdopodobnie będzie to sobota), bo mamy w ten weekend aż 8 scen do nagrania.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
deejay
ASiołek
Posty: 57
Rejestracja: 30 kwie 2016, 00:38

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: deejay »

Tak czytam ten temat - wow, po prostu wow, czyli to prawda, ze, jeśli się chce, to można, :D
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

Ograniczenia są tylko w naszych głowach... no i może w głowach tych, którzy nas ograniczają, ale jeśli ktoś nas ogranicza to trzeba ograniczyć... relacje z nim. To takie tam drobne rozwinięcie do tego stwierdzenia, że jak się chce, to można.

A co do poruszonej przeze mnie kwestii to jednak w niedzielę będziemy kręcić sceny z forum na ekranie. Grafik na sobotę się nam zmienił i już wiem, że więcej scen nagramy w niedzielę (7), a w sobotę tylko 3.

Uparłem się to nakręcić i twardo idę do przodu. Niestety musiałem wymienić 3/4 obsady, by zaczęła praca iść do przodu ale to też z korzyścią dla filmu w większości przypadków. Na 2 głównych rolach mamy zawodowych aktorów po szkole z świetnym warsztatem. W roli tytułowej "Aski" jest 18-latka, która mimo młodego wieku już występuje na deskach teatru. Pozostałe role pierwszo i drugo planowe również obsadzone są w większości ludźmi działających w różnych grupach teatralnych m.in. przy legnickim teatrze, a jak ktoś nie wie to legnicki teatr jest w ścisłej czołówce teatrów w Polsce. Jeszcze w kwestii obsady to w jednym z epizodów również pojawi się zawodowy aktor. Nie mamy co prawda nazwisk z czołówek gazet (ileż można oglądać Tomasza Kota :P), ale myślę, że efekt końcowy wynagrodzi mi te lata spędzone nad tym projektem i pozwoli przedstawić wam naprawdę fajną opowieść o wartości przyjaźni. Na koniec dodam jeszcze, że za kamerą w większości scen stoi operator po łódzkiej filmówce z 30 - letnim doświadczeniem zawodowym. Sam scenariusz zebrał bardzo wiele pozytywnych komentarzy i mam nadzieję, że to co z niego powstanie równie pozytywnie zostanie odebrane.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

Kwestia z obejrzeniem filmu będzie dość złożona. W pierwszej kolejności odbędzie się pokaz prapremierowy w Legnicy. Potem będzie droga festiwalowa oraz nie wykluczam, że będą organizowane pokazy specjalne w różnych miastach. Będziemy również po festiwalach prowadzić starania, by film trafił minimum do kin studyjnych, a jak znajdzie się dystrybutor to możliwe, że również na multipleksy. Rozważam też dystrybucję internetową w formie odpłatnego player'a.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

Aktualizacja. Z przyczyn technicznych nie udało nam się wykonać 100% planu i nagranie sceny, w której główna bohaterka zaloguje się na forum będzie zrealizowana w innym terminie. Mimo, że nie udało się zrealizować 2 z planowanych scen na ten weekend to wynik 8/10 jest bardzo dobry.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: dimgraf »

Dziś w końcu nagramy scenę w której będzie widać forum. Aktorka po zalogowaniu przedstawi się jako Hania. Kto się nie boi, że jego nick pojawi się w filmie może odpisać na post.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: Viljar »

Ja się nie bojam. W oczach ludzi i tak nic to nie zmieni ;)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: Małgorzata95 »

Będzie można gdzieś zobaczyć ten film np. na YouTube?
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
reddragon32
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 27 kwie 2017, 19:03

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: reddragon32 »

Będzie można gdzieś zobaczyć ten film np. na YouTube?
Na pewno nie na Redtube ;P

Ciekawe jak postępy w tworzeniu filmu? Ile materiału powstało do tej pory?
camonday
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2017, 23:41

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: camonday »

Wow, widziałam już wcześniej takie pomysły na zagranicznych forach - kończyły się szybciej niż się zaczeły. Tutaj - totalna profeska. Żałuję jedynie, że znalazłam ten film jak jest już w fazie realizacji, bo mam pomysł na postać (nastolatka która otwarcie mówi o tym, że jest A ale każdy jej wypomina, żę nie moze być A bo przecież ma crusha, bo ma fetysz, bo ma skojarzenia itd itd). Z chęcią przybędę na premierę jeśli faktycznie będzie odbywać się w Legnicy.
Przesyłam pozdrowienia i pyszne ciasto by nie zabrakło sił :wink:
http://img.cakesdecor.com/c_limit,f_aut ... jl2ywy.jpg
manfred
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 16 lip 2017, 22:18

Re: Nakręćmy film o asach!

Post autor: manfred »

Super pomysł !
ODPOWIEDZ