Hej Hej

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Silviaa
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 8 wrz 2017, 21:37

Hej Hej

Post autor: Silviaa »

Cześć wszystkim,
mam się przywitać i napisać coś o sobie, ale kompletnie nie mam pojęcia od czego zacząć. Może zacznę od tego ze mam na imię Sylwia, lat 22 i mieszkam w zza granica, w Polsce mieszkałam w Częstochowie . Uwielbiam gry komputerowe, fantasy, science fiction, anime, sport i masę innych rzeczy, ale myślę ze nie będę ich tu wszystkich wypisywać :P Znalazłam to forum przez YT , gdyż szukałam więcej informacji o aseksualności i w sumie z niemieckiego video dziewczyna polecała rożne fora. Troche to dziwne znaleźć forum po polsku, polecane przez kogoś z innego kraju :D Dołączyłam do tego forum już jakiś miesiąc temu, ale wciąż się zastanawiałam co mam tu napisać, przeglądałam forum i w sumie dziś nadszedł ten dzień. Mam nadzieje ze poznam tu ludzi którzy poniekąd są podobni do mnie i może nawiąże jakieś dobre kontakty :) wciąż staram się zrozumieć i zaakceptować swoja seksualność. Byłam w kilku związkach, ale bardziej starałam się na sile zmusić do bliskości, by choć spróbować i nie być samym( nie wiem czy zrozumiale) . Teraz to wiem i staram się akceptować siebie taka jaka jestem ;) sadze ze będąc tutaj znajdę odpowiedzi na wszystkie pytania i rady bardziej dojrzałych osób.
Dzięki i Pozdrawiam was !
Nothingness
mASełko
Posty: 117
Rejestracja: 1 lip 2017, 19:36

Re: Hej Hej

Post autor: Nothingness »

Witaj bardzo serdecznie! Mam nadzieję, że będzie ci tutaj przyjemnie i się odnajdziesz! :) :ciasto:
Awatar użytkownika
Mo73_
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 2 sie 2017, 16:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Hej Hej

Post autor: Mo73_ »

Hej Silviaa, czuj się jak u siebie :) :ciasto:
"The highest result of education is tolerance." - Helen Keller
Awatar użytkownika
Bartek95
ASiołek
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2017, 21:03

Re: Hej Hej

Post autor: Bartek95 »

Hej witaj ;-). Jak mniemam na stałe mieszkasz w Niemczech prawda?
Silviaa
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 8 wrz 2017, 21:37

Re: Hej Hej

Post autor: Silviaa »

Bartek95 pisze: 15 paź 2017, 09:22 Hej witaj ;-). Jak mniemam na stałe mieszkasz w Niemczech prawda?
Tak, mieszkam na stale :)
ODPOWIEDZ