Filozofia Krzysia

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Awatar użytkownika
takasobie
bASałyk

Re: Filozofia Krzysia

Post autor: takasobie » 30 kwie 2018, 09:29

Viljar pisze:
30 kwie 2018, 09:22
Tak, przypadkiem zauważyłem, że edytował jakiś post, zastępując tekst jakimiś śmieszkami. Z ciekawości wszedłem na jego profil - zrobił tak z większością postów i wyglądało to tak, jakby wszyscy się go czepiali bez powodu. Filutek z niego :)

To dobrze, że chociaż częściowo jego posty są cytowane - przynajmniej jakiś ślad rewizyjny jest.

Awatar użytkownika
Azshara
ciAStoholik

Post autor: Azshara » 30 kwie 2018, 10:21

Viljar pisze:
30 kwie 2018, 09:22
Tak, przypadkiem zauważyłem, że edytował jakiś post, zastępując tekst jakimiś śmieszkami. Z ciekawości wszedłem na jego profil - zrobił tak z większością postów i wyglądało to tak, jakby wszyscy się go czepiali bez powodu. Filutek z niego :)
Byłam pewna, że za te buźki ":P" odpowiada urtika, która po prostu posprzątała syf pozostawiony przez Krzysia :) Chyba, że mowa o jeszcze innych postać, pogubić się można.

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Post autor: urtika » 30 kwie 2018, 12:48

Viljar pisze:
30 kwie 2018, 09:10
Mniej więcej co pół roku na tym forum pojawia się jakiś facet i obraża, kogo się da. Zastanawiam się, czy to nie jest ten sam człowiek, który zakłada różne konta...
Moim zdaniem nie jest to ten sam człowiek. Użytkownik Morowy też co prawda obrażał ludzi, ale miał zupełnie inny styl pisania, nie robił rażących błędów ortograficznych no i nie szukał partnerki. IP komputera też inne.
Setsu pisze:Byłam pewna, że za te buźki ":P" odpowiada urtika, która po prostu posprzątała syf pozostawiony przez Krzysia :) Chyba, że mowa o jeszcze innych postać, pogubić się można.
Nigdy nic podobnego nie robię i nie ingeruję w treść postów użytkowników, chyba że chodzi o przeniesienie do innego tematu. Zaś usuwam cudzy post wtedy, gdy użytkownik prosi o jego usunięcie.
A co do samego Krzysia, za ponowne obrażanie użytkowników na miesiąc czasu zostaje wysłany na banicję.
Partnerki i tak by nie znalazł, gdyż przecież wszystkie kobiety tu myślą tylko o seksie i puszczają się na prawo i lewo. :lol:
Quirkyalone

Awatar użytkownika
takasobie
bASałyk

Post autor: takasobie » 30 kwie 2018, 13:00

urtika pisze:
30 kwie 2018, 12:48
A co do samego Krzysia, za ponowne obrażanie użytkowników na miesiąc czasu zostaje wysłany na banicję.
Ale jak to? Miesiąc bez Krzysia? Co my zrobimy? Kto nam będzie rozrywkę zapewniał? :lol:

Awatar użytkownika
takasobie
bASałyk

Liczba stosunków seksualnych / partnerów w życiu

Post autor: takasobie » 7 gru 2018, 19:07

Oł je, Krzyś wrócił :D

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Re: Liczba stosunków seksualnych / partnerów w życiu

Post autor: urtika » 10 gru 2018, 08:43

takasobie pisze:
7 gru 2018, 19:07
Zobaczymy jak długo tym razem będzie nas zabawiał. :mrgreen:
Quirkyalone

MMMMKrzyś
ASiołek

Post autor: MMMMKrzyś » 10 gru 2018, 12:46

urtika pisze:
10 gru 2018, 08:43
takasobie pisze:
7 gru 2018, 19:07
Zobaczymy jak długo tym razem będzie nas zabawiał. :mrgreen:
bo co ? bo masz jakieś ale ?

wiem, że nie zasłużyliście na mój powrót, ale wiecie, może kogoś tu znajdę, ale to wątpliwe, bo dodatkowo moderacja może niszczyć moją ewentualną korespondencję, skoro tak się do mnie odnosi : :P

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Post autor: urtika » 12 gru 2018, 12:17

MMMMKrzyś pisze:
10 gru 2018, 12:46
Ja akurat mam świętą cierpliwość i ogromne pokłady tolerancji(choć czasami jak czytam niektóre rzeczy to ręce opadają),ale wielu innym użytkownikom nie podobało się to, co pisałeś, dlatego też domagali się zbanowania twojego konta.
MMMKrzyś pisze:wiem, że nie zasłużyliście na mój powrót, ale wiecie, może kogoś tu znajdę, ale to wątpliwe, bo dodatkowo moderacja może niszczyć moją ewentualną korespondencję, skoro tak się do mnie odnosi : :P
Ty naprawdę myślisz, że jeśli jakaś dziewczyna nie odpisała na twoją wiadomość, bądź przestała odpisywać, to dlatego, że moderatorzy stanęli wam na drodze do szczęścia? :shock:
Quirkyalone

Awatar użytkownika
Azshara
ciAStoholik

Post autor: Azshara » 12 gru 2018, 15:18

urtika pisze:
12 gru 2018, 12:17
Ty naprawdę myślisz, że jeśli jakaś dziewczyna nie odpisała na twoją wiadomość, bądź przestała odpisywać, to dlatego, że moderatorzy stanęli wam na drodze do szczęścia? :shock:
Krzysiek jest mizoginem, więc każde wytłumaczenie, które nie wskazuje jego winy, będzie dla niego dobre. Ma nawet swój własny temat, o czym zresztą sama najlepiej wiesz jako moderator, w którym pluł nienawiścią na prawo i lewo, tak że wizytówkę wystawił sobie świetną.

Przez pewien czas zakładałam, że to zwykły troll, ale jest na niego zbyt nieudolny. Jego konto jest spalone i w tym przypadku nie pomogą kilkumiesięczny przerwy, bo forum SEA nie jest na tyle popularne, aby po pół roku nikt o Krzyśku nie pamiętał. Pozostaje opcja sfrustrowanego mizogina, który nie widzi tego, co robi, albo długoterminowego trolla, który nie rozumie, że na jednym koncie nie da się tego ciągnąć w nieskończoność.

MMMMKrzyś
ASiołek

Post autor: MMMMKrzyś » 12 gru 2018, 20:02

Azshara pisze:
12 gru 2018, 15:18
urtika pisze:
Krzysiek jest mizoginem, więc każde wytłumaczenie, które nie wskazuje jego winy, będzie dla niego dobre. Ma nawet swój własny temat, o czym zresztą sama najlepiej wiesz jako moderator, w którym pluł nienawiścią na prawo i lewo, tak że wizytówkę wystawił sobie świetną.

Przez pewien czas zakładałam, że to zwykły troll, ale jest na niego zbyt nieudolny. Jego konto jest spalone i w tym przypadku nie pomogą kilkumiesięczny przerwy, bo forum SEA nie jest na tyle popularne, aby po pół roku nikt o Krzyśku nie pamiętał. Pozostaje opcja sfrustrowanego mizogina, który nie widzi tego, co robi, albo długoterminowego trolla, który nie rozumie, że na jednym koncie nie da się tego ciągnąć w nieskończoność.
Zastanowiłabyś się co piszesz.

To co piszesz jest niemiłosiernie krzywdzące, a ponadto nie masz racji.

Dla lewych ludzi nie chcących czytać oraz nie umiejących wyciągać wniosków... ale to kiedyś indziej.

W ogóle jak śmiesz pisać o mnie w ten sposób ?

Ty się nie boisz, bo masz świadomość, społeczeństwa, które myśli inaczej i w ogóle nie myśli.. ale ty nie możesz, bo kłamiesz.

Gdyby sąd posiadał inteligencję to bym cię pozwał za oszczerstwa. Naprawdę przegięłaś. :P

MMMMKrzyś
ASiołek

Filozofia Krzysia

Post autor: MMMMKrzyś » 12 gru 2018, 20:08

urtika pisze:
MMMMKrzyś pisze:
10 gru 2018, 12:46
Ja akurat mam świętą cierpliwość i ogromne pokłady tolerancji(choć czasami jak czytam niektóre rzeczy to ręce opadają),ale wielu innym użytkownikom nie podobało się to, co pisałeś, dlatego też domagali się zbanowania twojego konta.
MMMKrzyś pisze:wiem, że nie zasłużyliście na mój powrót, ale wiecie, może kogoś tu znajdę, ale to wątpliwe, bo dodatkowo moderacja może niszczyć moją ewentualną korespondencję, skoro tak się do mnie odnosi : :P
Biorąc pod uwagę to, że wskutek błędnych decyzji pozbawiłaś mnie może Ty może inny moderator dostępu do forum pod lewackim ujęciem patrzenia na rzeczy o których się pisze, oraz dodatkowo jak sama przyznałaś "uległaś naciskom" - co to w ogóle znaczy ?

Kim są ci ludzie tutaj... totalni lewacy a ja spodziewałem się znależć tutaj ludzi inteligentnych, bo nie wyobrażam sobie aby moja partnerka nie była inteligentna.
Zatem przy takim traktowaniu, nie mam pojęcia co może dziać się za moimi plecami. Nie powinnaś mi tego wypominać. Macie władzę, stosujecie ją więc mam swoje obawy.

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Post autor: urtika » 13 gru 2018, 09:40

MMMMKrzyś pisze:
12 gru 2018, 20:08
Kim są ci ludzie tutaj... totalni lewacy a ja spodziewałem się znależć tutaj ludzi inteligentnych, bo nie wyobrażam sobie aby moja partnerka nie była inteligentna.
To w takim razie czy nie byłoby lepiej dla ciebie poszukać sobie takiego miejsca, gdzie gromadzi się skrajna prawica i tam rozejrzeć się za partnerką? :wink:
Quirkyalone

MMMMKrzyś
ASiołek

Post autor: MMMMKrzyś » 13 gru 2018, 16:22

urtika pisze:
13 gru 2018, 09:40
MMMMKrzyś pisze:
12 gru 2018, 20:08
To w takim razie czy nie byłoby lepiej dla ciebie poszukać sobie takiego miejsca, gdzie gromadzi się skrajna prawica i tam rozejrzeć się za partnerką? :wink:

A nie doyebyuesz mi pod kątem mojego kalectwea ? Czyż nie znasz aby tego, że tutaj jest tylko jeden taki, który szuka bo szuka, bo ma konkretny powód i i konkretne nakierowanie na asexual site ?

Pytanie do urtiki:
Doyebyuesz mi ?
Odpowiedzi:
A: doyebyuę Ci
B: nie doyebyuę Ci!

Pozdrawiam, nie gniewaj się, to nie ja jestem lewakiem, to znaczy czemu mam cierpieć z tego, że lewakiem nie jestem ?

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Post autor: urtika » 15 gru 2018, 19:01

Nie zamierzam wdawać się w dyskusję na takim poziomie. Czy doprawdy nie da się używać kulturalniejszych słów? :roll:
A jeśli chodzi o impotencję, to nie jesteś tu jedyny, ani pierwszy i zapewne nie ostatni.
Quirkyalone

MMMMKrzyś
ASiołek

Post autor: MMMMKrzyś » 15 gru 2018, 21:36

urtika pisze:
15 gru 2018, 19:01
Nie zamierzam wdawać się w dyskusję na takim poziomie. Czy doprawdy nie da się używać kulturalniejszych słów? :roll:
A jeśli chodzi o impotencję, to nie jesteś tu jedyny, ani pierwszy i zapewne nie ostatni.
Działanie wcześniejsze Twoje było na poziomie nieco mniejszym.

ODPOWIEDZ