Piłka nożna

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Winkie
AScetyk

Re: Piłka nożna

Post autor: Winkie » 2 lip 2012, 21:53

chochol pisze:Na moje piłkarskie oko Hiszpania pokazała klasę. Byli szybsi.
I lepsi technicznie. Iker udowodnił, że tytuł najlepszego bramkarza świata został mu przyznany nie na wyrost.
chochol pisze:Tak, już za 2 lata kolejne piłkarskie święto. Oby Polacy się zakwalifikowali i wyszli z grupy.
Musiałaby się zmienić ekipa szkoleniowa i sama mentalność. A ciężko będzie - coś tam o uszy mi się obiło, że grać będą m.in. z Ukrainą, która na tych Mistrzostwach o mało co, a wyszłaby z grupy (z grupy A zapewne), albo przynajmniej zremisowała z Anglią.

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Post autor: urtika » 9 lip 2018, 11:16

No i znów kolejny mundial. Przed nami jeszcze 3 mecze.
W finale widziałabym Belgię z Chorwacją.
panna_x pisze:nie znam realnie kobiety, której pasją byłyby narty, nie znam też takiej, która by lubiła mecze i piłkę nożną, zaś facetów sporo
No to zobacz, ile kobiet wypowiedziało się w tym temacie. :D
Quirkyalone

panna_x
mASkotka

Post autor: panna_x » 9 lip 2018, 12:23

Widzę :)
Ale i tak nie znam tych osób realnie, to są internetowe wypowiedzi ;) Chodziło mi o to, że nie znam osobiście, czy też z takimi się nie zetknęłam w realu. Na pewno w necie można by też znaleźć przykłady kobiet, które interesują się motoryzacją, informatyką, sportami ekstremalnymi.

Awatar użytkownika
urtika
sASanka

Post autor: urtika » 9 lip 2018, 12:28

panna_x pisze:
9 lip 2018, 12:23
Chodziło mi o to, że nie znam osobiście, czy też z takimi się nie zetknęłam w realu.
No jak to nie? Przeciez mnie poznałaś osobiście. Zuzannę też.
Quirkyalone

ODPOWIEDZ