Wanna Panna says hello!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
wannapanna
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2018, 16:41

Wanna Panna says hello!

Post autor: wannapanna »

Cześć.
Mam 26 lat i jestem z południa PL. Imienia na razie nie podam, bo badam teren. Lubię muzykę jakiej słuchaliby moi rodzice w czasach swojej młodości gdyby urodzili się 10 lat później. W wolnych chwilach jeżdżę na motocyklu, biegam, czasami szkicuję jakieś proste obrazki. Lubię nawiązywać szczere i serdeczne relacje. Jestem introwertyczką i cieszę się gdy ktoś mnie polubi pomimo wrażenia jakie sprawiam.
Dlaczego postanowiłam się tutaj zarejestrować? Ponieważ ile pięknego pylącego kwiatu po tym świecie chodzi, tak doceniam jego piękno, lecz na tym koniec i nic więcej. Źle się czuję w towarzystwie moich jurnych koleżanek planujących wielkie podrywy. Wtedy często wycofuję się z rozmowy, bo nie mam nic do powiedzenia - nie dlatego, że nie umiem flirtować, ale dlatego, że podryw dla mnie prędzej czy później wiąże się z zaangażowaniem w sferę seksualną, a to już dla mnie zbyt wiele. Nie czuję pociągu, nie mam ochoty, koniec, kropka.
Cieszę się, że istnieje takie forum i zrzesza ono osoby mające podobnie. Mam nadzieję się tu jakoś zaaklimatyzować.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Eressiel
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 3 lip 2018, 22:40
Lokalizacja: Poznań

Re: Wanna Panna says hello!

Post autor: Eressiel »

Lubię muzykę jakiej słuchaliby moi rodzice w czasach swojej młodości gdyby urodzili się 10 lat później.
Obrazek
Zajęło mi parę sekund załapanie tego, ale to dlatego, że nie jestem zbyt ogarnięta xD
Źle się czuję w towarzystwie moich jurnych koleżanek planujących wielkie podrywy. Wtedy często wycofuję się z rozmowy, bo nie mam nic do powiedzenia
Och, jak ja to znam.
Be the person your dog thinks you are.
wannapanna
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2018, 16:41

Re: Wanna Panna says hello!

Post autor: wannapanna »

Hahah, to opiszę to dokładniej - lata 80, a głównie rock z lat 80 :D ale obrazek przedni :D
chudazonie
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 17 lip 2018, 16:24

Re: Wanna Panna says hello!

Post autor: chudazonie »

wannapanna pisze: 11 lip 2018, 17:17 Źle się czuję w towarzystwie moich jurnych koleżanek planujących wielkie podrywy. Wtedy często wycofuję się z rozmowy, bo nie mam nic do powiedzenia - nie dlatego, że nie umiem flirtować, ale dlatego, że podryw dla mnie prędzej czy później wiąże się z zaangażowaniem w sferę seksualną, a to już dla mnie zbyt wiele. Nie czuję pociągu, nie mam ochoty, koniec, kropka.
Wieczne nagabywanie do znalezienia sobie faceta, "bo przecież widziały jak flirtowałaś z tym czy z tamtym" jest chyba problemem większości ASek, także łączę się w bólu. Zrozumienie, że "nie pociąga mnie seks" jest wyczynem z wyższej półki dla osób seksualnych.
Też jestem tutaj nowa i ślę pozdrowienia znad morza.
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: Wanna Panna says hello!

Post autor: Animalia »

Witam :)
Obrazek
Obrazek
Kołysanka
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2018, 21:04

Re: Wanna Panna says hello!

Post autor: Kołysanka »

Hello :)
ODPOWIEDZ