Jestem hepi, bo...

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
aselena
bobASek

Re: Jestem hepi, bo...

Post autor: aselena » 17 sie 2018, 12:36

bo mam męża, dzieci, rodziców, mam gdzie mieszkać, mam co jeść, mam pracę i ambicje :aniol:

Awatar użytkownika
Mad_Minstrel
mizantropAS

Post autor: Mad_Minstrel » 24 paź 2018, 18:50

.
"to, co można twierdzić bez dowodów, można także bez dowodów odrzucić" - Christopher Hitchens

Awatar użytkownika
Nightfall
bASyliszek

Post autor: Nightfall » 27 paź 2018, 19:35

bo mam męża, dzieci, rodziców, mam gdzie mieszkać, mam co jeść, mam pracę i ambicje :aniol:
W sumie u mnie podobnie, tylko bez tej drugiej pozycji :D Wszystko układa się naprawdę dobrze i cieszę się codziennością. Mam nadzieję, że żadna tragedia w najbliższym czasie mnie nie zaskoczy :D

Awatar użytkownika
Sates
bobASek

Post autor: Sates » 6 lis 2018, 12:59

Nightfall pisze:
27 paź 2018, 19:35
W sumie u mnie podobnie, tylko bez tej drugiej pozycji :D Wszystko układa się naprawdę dobrze i cieszę się codziennością. Mam nadzieję, że żadna tragedia w najbliższym czasie mnie nie zaskoczy :D
Fantastycznie :) Najlepiej cieszeć się z takich na pozór błahych rzeczy :) Rodzina jest najważniejsza :)
Uporczywe wypadanie włosów? Przeczytaj o badaniu trichogramem

Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
fantAStyczny

Post autor: Słomiany Zapał » 16 lis 2018, 15:05

... weekend :) Upragniona chwila odpoczynku.

ODPOWIEDZ