Witam wszystkich :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Fantazja
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2020, 18:35

Witam wszystkich :)

Post autor: Fantazja »

Mam na imię Malina i w tym roku skończę 19 lat. Niedawno odkryłam, że jestem aseksualna, co było dla mnie dziwne bo w sumie nigdy tak o sobie nie myślałam. W gronie znajomych i najbliższego otoczenia nigdy nie spotkałam się z osobą tej orientacji. Mam nadzieję poznać tu kilku ludzi o podobnym podejściu do życia <3

Jestem osobą wrażliwą, kreatywną, inteligentną (a przynajmniej mi się tak wydaje), trochę nieśmiałą, ale wygadaną w gronie przyjaciół. Mam czarne poczucie humoru, lubię prowadzić dyskusje o polityce, problemach abstrakcyjnych, ale ciekawych.

Interesuję się polityką (Trzaskowski wierzę w Ciebie), biologią, zwierzętami, rysowaniem, anime, grami komputerowymi (choć ostatnio nie mam na nie czasu), psychologią (fascynuje mnie szczególnie DID), próbowałam swoich sił w muzyce, jednak efekty tego są dość marne.
aglo33
młodASek
Posty: 27
Rejestracja: 31 mar 2020, 12:54

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: aglo33 »

Cześć Malina, miło Cię poznać! :)
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: Naberius »

Witaj :ciasto:
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Everything
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 10 lis 2019, 22:01

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: Everything »

Witaj na forum! :ciasto:
Legion
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 3 maja 2020, 03:35

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: Legion »

Hej, chętnie Cię poznam widzę wiele wspólnego :>
AjuxAmst
ASiołek
Posty: 87
Rejestracja: 23 lut 2020, 02:09

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: AjuxAmst »

Fantazja pisze: 23 maja 2020, 19:00 Mam na imię Malina i w tym roku skończę 19 lat. Niedawno odkryłam, że jestem aseksualna, co było dla mnie dziwne bo w sumie nigdy tak o sobie nie myślałam. W gronie znajomych i najbliższego otoczenia nigdy nie spotkałam się z osobą tej orientacji. Mam nadzieję poznać tu kilku ludzi o podobnym podejściu do życia <3

Jestem osobą wrażliwą, kreatywną, inteligentną (a przynajmniej mi się tak wydaje), trochę nieśmiałą, ale wygadaną w gronie przyjaciół. Mam czarne poczucie humoru, lubię prowadzić dyskusje o polityce, problemach abstrakcyjnych, ale ciekawych.

Interesuję się polityką (Trzaskowski wierzę w Ciebie), biologią, zwierzętami, rysowaniem, anime, grami komputerowymi (choć ostatnio nie mam na nie czasu), psychologią (fascynuje mnie szczególnie DID), próbowałam swoich sił w muzyce, jednak efekty tego są dość marne.
Malina masz na imię i to się być może zgadza.
Rzeczywiście czarne poczucie humoru (czaskosky). Dalej już nie próbuj si w muzyce.
Prosze powiedz mi co cię w czaskoskym trzyma jako wyborcę ... ułożyłaś już okolicznościowy suchar na taką chwilę ?
Nie widzialem ołtarza czaskoskiego (wierzysz w niego), poza nieswoimi miliardami wydanymi w powietrzu na świat zdemoralizowanych myślących inaczej. :mrgreen: :lol: :wink: :D :roll: :( :P :cry: :evil: :?
Tak łatwo wydaje kasę, że o ho hoh oh hoh oh oh oh o o hoh o ho ho hoh o dołożysz się do niego ? ile dasz ? 20 złotych chociaż ?

on weżmie ci po 460 złotych miesięcznie i sprzeda twój grunt pod nogami.

Jak będzie mało miejsca na szkołę lgbt, to sprzeda twoją szkołę muzyczną, kamienice osiedle na którym mieszkasz, oraz legię warszawa i polonię warszawa, oraz sprzeda ciebie, oraz sprzeda dwa markety i połowę miasta, a przede wszystkim sprzeda to co sprzeda, bo on sprzeda - i to będzie jego sukces.... a tobie każe przychodzić na jego wiece, gdzie będziesz śpiewać, że to jego sukces i wasz jest !

..., co właśnie teraz sprzedaje czaskosky ? Pewnie jest w układzie wrocławskim, gdańskim, podkarpackim, warszawskim, szczecińskim, a przecież mafie tam rządzą.
LiL KamiL O
ASiołek
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:31

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: LiL KamiL O »

Jest tu wiele takich, wyciągają dłoń tylko po hajs
Dwulicowi tak, że nie wiem w którą twarz im się śmiać
Nie mam pleców, inni odwracają się tu nimi do mnie
Moje zobaczą tylko na finiszu, kiedy tam dotrę
Ostatnio zmieniony 3 gru 2020, 19:53 przez LiL KamiL O, łącznie zmieniany 1 raz.
Uczucia i emocje to tylko związki chemiczne
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: urtika »

LiL KamiL O pisze: 11 cze 2020, 22:36 Post nade mną kompletnie nie wiem o co biega
To nasz troll Krzyś znów się czegoś naćpał i bredzi. :roll:
Quirkyalone
AjuxAmst
ASiołek
Posty: 87
Rejestracja: 23 lut 2020, 02:09

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: AjuxAmst »

urtika pisze: 12 cze 2020, 17:24
LiL KamiL O pisze: 11 cze 2020, 22:36 Post nade mną kompletnie nie wiem o co biega
To nasz troll Krzyś znów się czegoś naćpał i bredzi. :roll:
Najmądrzejsze słowo należy do urtiki. :) :)
ODPOWIEDZ