Cześć!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
jaszczomb
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2020, 12:20

Cześć!

Post autor: jaszczomb »

Cześć, witam się. :D

Jestem ze Śląska (ale mieszkam po niewłaściwej stronie Brynicy :P), mam 27 lat, płeć żeńska ;). Tak z siedem lat temu próbowałam dociec, czemu nie kręci mnie to, co kręci wszystkich i pierwszy raz usłyszałam o ASach, poczytałam i stwierdziłam "aha, to właśnie to jest ze mną nie tak". :P Potem przyszło zaprzeczenie i od tamtego czasu przetułałam się przez kilka związków z seksualnymi partnerami - wszystkie skończyły się z wiadomego powodu. ;)

W 2018 dojrzałam w końcu do powiedzenia sobie, że wystarczy, to się nie uda... szkoda ranić innych próbując być kimś kim się nie jest. Także od tych paru lat identyfikuję się ze stuprocentową pewnością jako AS.

Kopa do rejestracji dała mi książka Anny Niemczyk, przeczytałam i pomyślałam że może to nie jest takie złe, jakieś poczucie przynależności do grupy. :wink: Po cichu też liczę, że może poznam kogoś fajnego do związku na miarę moich możliwości, chociaż podchodzę do tematu bardzo bez presji. :P Także jestem i pokręcę się tutaj chwilę.
LiL KamiL O
ASiołek
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:31

Re: Cześć!

Post autor: LiL KamiL O »

Elo, choć według pełnej formy Elżbieto
Ćpię to, co ziomy mi na język przyniesą
Ostatnio zmieniony 3 gru 2020, 19:47 przez LiL KamiL O, łącznie zmieniany 1 raz.
Uczucia i emocje to tylko związki chemiczne
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 299
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Cześć!

Post autor: Kamilos »

Trochę ludu tu jest ale czy znajdziesz kogoś to nie wiem ,można ryzykować albo samemu być ,napisz 5 postów i wyślij do mnie na priv wiadomość to się poznamy 😉 :serce:
Awatar użytkownika
Zess
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:43

Re: Cześć!

Post autor: Zess »

Dziń dobry, Jaszczembiu. Się zastanawiam, co to masz na profilowym; słuszne moje przypuszczenie, że Griffith? :)
Awatar użytkownika
czczy
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2020, 12:30

Re: Cześć!

Post autor: czczy »

hej hej :wink:
Awatar użytkownika
michasia1
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2020, 11:44

Re: Cześć!

Post autor: michasia1 »

Cześć cześć drogi przyjacielu :P
ODPOWIEDZ