Cześć!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Akna
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2022, 19:25

Cześć!

Post autor: Akna »

Cześć! Pochodzę z województwa śląskiego, chociaż ostatnie lata spędziłam na szukaniu własnego miejsca, w którym czułabym się bezpiecznie.
Mam 34 lata, ale uważam, że daleko mi do dojrzałości, mimo to staram się żyć odpowiedzialnie.
Ostatnie lata były dla mnie bardzo ciężkie, ale to są tematy na długie rozmowy o życiu.
Uwielbiam gotować dla przyjemności i również jeść z przyjemnością (ah te dodatkowe kilogramy); kocham fotografię, czasem coś rysuję. Moim największym marzeniem są dalekie podróże, które póki co odbywają się w mojej głowie, jednak te bliskie podróże też uwielbiam, ale nie w samotności.
Miło by było znaleźć bratnią duszę do rozmowy, tak po prostu o życiu; do wspólnego pomarudzenia, ale też pośmiania się i podniesienia się na duchu.
zwyczajna_ja
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 29 sie 2022, 17:26

Re: Cześć!

Post autor: zwyczajna_ja »

Hej, chętnie poznam kogoś do pogadania, zarówno o rzeczach poważnych jak i tych mniej. Pasje na pewno nas nie połączą, ale może coś innego po drodze się trafi? 😎 Jestem z łódzkiego, lubię jeździć autem, więc nawet wypad na jakąś kawkę z ciastkiem nie będzie problemem 😁
Przeciętnie nieprzeciętna 😁
Akna
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2022, 19:25

Re: Cześć!

Post autor: Akna »

Przecież ważna jest różnorodność, a tematów do rozmów mogą być tysiące :)
Awatar użytkownika
Mirek
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 sie 2021, 12:49

Re: Cześć!

Post autor: Mirek »

Śląskie pozdrawia :)
Miłego pobytu i powodzenia w szukaniu.
Akna
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2022, 19:25

Re: Cześć!

Post autor: Akna »

Dziękuję :)
Castanea
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 21 paź 2022, 12:19

Re: Cześć!

Post autor: Castanea »

Witaj na forum Akna :)

Zapraszam do rozmowy :)
Akna
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2022, 19:25

Re: Cześć!

Post autor: Akna »

Cześć. Odezwę się na PW, jak tylko będę mogła :)
Anonimowy

Re: Cześć!

Post autor: Anonimowy »

Aktywne czyli piesze czy na rowerze podróżowanie to świetny sposób na zgubienie zbędnych kilogramów. Dalekie egzotyczne miejsca wręcz zachęcają, żeby je aktywnie poznać i porobić zdjęcia właśnie. Pod koniec 2019 wróciłem do piwa z obawy o przekroczenie w dół wagi krytycznej. Aktualnie mam 6,5 kg poniżej. Czuję się świetnie. W Korei na rowerze zaliczyłem już 1115 km. W czerwcu/lipcu przeszedłem 308 km. Właśnie czekam na cieplejsze dni, żeby przejechać dookoła wyspę Czedżu czyli koreańskie Hawaje. Szlak Fantasy. 234 km. Według prognoz niby w czwartek. Szkoda, że z roweru nie można robić zdjęć. Zatrzymywanie się co 100 m odpada.
Akna
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 23 paź 2022, 19:25

Re: Cześć!

Post autor: Akna »

Super! Widzę, że bardzo aktywnie! Na moje aktywne podróżowanie przyjdzie czas :)
Awatar użytkownika
majka88
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 21 wrz 2022, 14:08

Re: Cześć!

Post autor: majka88 »

Hej
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Cześć!

Post autor: Heremis87 »

Witaj, też aktywnie spędzam czas, trochę gotuję, w zasadzie więcej piekę, dużo eksperymentów kulinarnych, dużo spaceruję po okolicach mojego miasta. Jestem z woj. opolskiego. Owocnych rozmów i wspaniałych znajomości na forum :)
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
ODPOWIEDZ