Hej

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Zena
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2022, 13:39

Hej

Post autor: Zena »

Cześć, jestem 27letnią architekt ze śląska, lubię czytać, rysować i malować oraz ogólnie wszystkie kreatywne aktywności. Jestem dużą fanką Władcy Pierścieni, mam kota którego nazwałam Bilbo. Lubię też bardzo seriale, mój ulubiony to Parks and Rec i New Girl. Nigdy nie byłam w związku, nigdy nie miałam "crushy" na chłopców czy też dziewczyny w dzieciństwie. Jedyne momenty kiedy myślałam że kogoś lubię w ten sposób były mocno wsparte presją towarzystwa. Całe życie wystarczały mi przyjaźnie i nie miałam potrzeby chodzić na randki czy też poznawać ludzi w klubach.
Teraz zbliżam się do 30 i wszyscy moi znajomi są w poważnych związkach i czuję się trochę samotnie. Co gorzej wróciłam do domu rodzinnego pomóc prowadzić rodzinny biznes i nie mam tutaj aż tak dużo znajomych. Szukam kogoś kto rozumie ten brak potrzeby "intymności" w związku ale nadal możemy być razem i pójść do kina i na kawę. Chciałabym mieć kogoś z kim mogę porozmawiać jak nam minął dzień i wysłać memy
bartulo999
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 17 wrz 2021, 08:23

Re: Hej

Post autor: bartulo999 »

Witam witam na forum🖖,

Wiadomości prywatne wysyłać można dopiero od napisania 5 wiadomości publicznych forum aczkolwiek chętnie później pokonwersuję😅.
zwyczajna_ja
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 29 sie 2022, 17:26

Re: Hej

Post autor: zwyczajna_ja »

Hej, zgłaszam się jako człowiek mem 😂 chętnie z kimś się powymieniam nowościami jeśli kontent podobny 😁
Przeciętnie nieprzeciętna 😁
Awatar użytkownika
Mirek
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 9 sie 2021, 12:49

Re: Hej

Post autor: Mirek »

Hej hej, pozdrawiam ze Śląska.
Sam przerabiałem etap, że wszyscy znajomi wchodzili w stałe związki. U mnie były jeszcze niewybredne komentarze o moim statusie wiecznego singla. Trzymam kciuki za nowe znajomości!
Inu
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 25 lip 2022, 05:03

Re: Hej

Post autor: Inu »

Hej, także pozdrawiam z Śląska. Zawsze chętnie mogę popisać;).
LiL KamiL O
ASiołek
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:31

Re: Hej

Post autor: LiL KamiL O »

Siema, również ze Śląska 26 letni ja się zgłaszam jeśli chcesz popisać zapraszam :D Władcy Pierścieni też uwielbiam xd
Uczucia i emocje to tylko związki chemiczne
Aśka
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2022, 18:53

Re: Hej

Post autor: Aśka »

Cześć witam wszystkich serdecznie ja kuj-pom szukam kogoś 40+ czy są tutaj tacy faceci? Pozdrawiam 😘
Awatar użytkownika
majka88
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 21 wrz 2022, 14:08

Re: Hej

Post autor: majka88 »

Hej
Awatar użytkownika
batri-jopa
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 12 lut 2023, 12:22

Re: Hej

Post autor: batri-jopa »

Siemka! Nie jestem ze Śląska, ale też zawsze uwielbiałam tworzyć!🙂 Rysowanie, szycie maskotek, ostatnio również spisywanie opowiadań i fanfików. A Władca Pierścieni to była moja pierwsza w życiu hiperfiksacja! 😍 (obecnie mam inną, ale sentyment do LOTR pozostanie ze mną na zawsze❤)
Wrzucasz może jakieś swoje prace do internetu? Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu bratniej duszy
ODPOWIEDZ