Sens zycia

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Załamany
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2022, 16:07

Sens zycia

Post autor: Załamany »

Dlaczego się tak dzieje w życiu człowieka ze ma takie myśli dlaczego chcę umrzeć człowiek wybiera różne ścieżki w życiu ale tak naprawdę to nikt nie wie co ma w głowie i u mnie tak jest moje życie było ciężkie człowiek nie dawał z niczym rady a najbardziej z uczuciami bolało mnie że ktoś kogo się kocha może nadużywać jego zaufanie czy nikt nie może powiedzieć drugiej osobie Kocham cię jesteś dla mnie ważny tęsknię za tobą ja przestałem po mału wierzyć że jest jakąś miłość od miesiąca borykam się z ciężka depresja i myślę tylko o jednym aby mój świat moją książkę zamknąć niech się skończy moja historia może tam człowiek szczęśliwy nie będzie miał kłopotów zmartwień może tam człowiek powie jestem i tu mi dobrze. Wielokrotnie śniła mi się moja śmierć i patrząc z góry widać było komu było przykro i smutno i komu tak najbardziej będzie brakować ja się śmierci nie boje bardziej samotności i może to mnie ciągnie tak w dół człowiek w życiu czuje się samotny i dlaczego tak jest powiem o sobie ktoś kto kochał życie po prostu umrze i taki będzie finał i koniec tej ksiazki i kto będzie pamiętał nikt dziękuję kochani że byliście do końca ze mną :cry:
Ostatnio zmieniony 16 paź 2022, 06:16 przez Załamany, łącznie zmieniany 2 razy.
Anonimowy

Re: Zalamany

Post autor: Anonimowy »

Jak dla mnie nieudane tłumaczenie z google.
Załamany
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2022, 16:07

Re: Sens zycia

Post autor: Załamany »

Życie pokazuje do czego ktoś jest zdolny wyśmiewanie się z kogoś pokazywanie mu że ktoś jest lepszy a ktoś gorszy tak naprawdę poco to wszystko akceptuje się człowieka takim jaki jest a tak to wszystko to takie dogryzanie
Mika

Re: Sens zycia

Post autor: Mika »

Glowa do gory i musisz zmienic tok myslenia.Powodzenia
ODPOWIEDZ