Czy osoby aseksualne utożsamiają się z ruchem LGTB?

Dodaj swój głos! (ankiety są anonimowe)

Czy wstydzisz się, że jesteś osobą lgbt, która nominalnie rozwala naszą cywilizację ?

1. Tak wstydzę się bardzo
4
7%
2. Tak wstydzę się bardzo, przestanę być osobą lgbtq+a
1
2%
3. Tak wstydzę się bardzo, przestanę być osobą lgbtq+a, zostałam (zostałem) zmanipulowana tą ideologią
1
2%
4. tak wstydzę się bardzo, ale nie przestanę być osobą lgbtq+a
3
6%
5. Nie nie wstydzę się, pozostanę osobą lgbtq+a
41
76%
6. Nie nie wstydzę się, pozostanę osobą lgbtq+a, ale też uprawiam sex
4
7%
7. Tak wstydzę się bardzo, nawróciłam (nawróciłem) się
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 54

Awatar użytkownika
Zargan
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 4 maja 2023, 23:36

Re: Czy osoby aseksualne utożsamiają się z ruchem LGTB?

Post autor: Zargan »

Bruks pisze: 5 maja 2023, 23:57
Zargan pisze: 5 maja 2023, 23:21 Poprostu ani jedni ani drudzy nie powinni wpychać się sobię nawzajem w życie.
Nie zauważyłem, aby ktokolwiek komukolwiek się wpychał.
Chodzi mi o to że jak ktoś jest homoseksualny to sobie niech będzie niech znajdzie sobie drugą połówkę i z nią żyje, a nie biega po mieście i krzyczy patrzycie jestem homo to teraz w modzie i wszyscy mają na mnie patrzeć. A z drugiej strony jak ktoś nie jest to niech nie zaczepia np. 2 chłopaków na ulicy bo sobie chodzą za rękę bo co im do tego. Nie chodziło kakretnie o osoby aseksualne.
:evil: :aniol: :?:
CzarneOko
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 10 maja 2023, 15:45

Re: Czy osoby aseksualne utożsamiają się z ruchem LGTB?

Post autor: CzarneOko »

Jestem osobą LGBT - aseksualną homoromantyczną. Jednocześnie jestem osobą wierzącą, więc do wszystkich ruchów, marszów i parad mam mieszany stosunek. Nie zmienia to faktu, że przez swoją orientację zarówno seksualną jak i romantyczną, jestem częścią tej społeczności i chcę wnosić do niej rzeczy dobre i zmieniać ją na lepsze.
To, że inni się nie identyfikują wynika pewnie z seksualizacji LGBT. A przecież problemy osób z tej społeczności są związane nie tylko z seksem (np osoby transpłciowe). Wydaje mi się, że każda grupa wśród osób LGBT mierzy się z innymi problemami, więc wykluczanie aceów przez to, że rzekomo "mają inne cele, inne problemy" nie jest dobrą drogą. Oczywiście nikt nie musi się identyfikować z tą społecznością, ja sama mam wiele rzeczy, z którymi się w ruchach LGBT nie zgadzam i nie chodzę na marsze i parady. Ale nie lubię tworzenia podziałów, hdy nie jest to potrzebne
Dolly
ASoholik
Posty: 1783
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Czy osoby aseksualne utożsamiają się z ruchem LGTB?

Post autor: Dolly »

Wal się, trollu.
ODPOWIEDZ