Pecet czy konsole?

Tutaj moderatorzy nie zaglądają. Można śmiecić do woli ;)
Lolek321
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 6 lis 2023, 17:09

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Lolek321 »

Ja od zawsze byłem konsolowcem jak byłem małym dzieckiem to z siostrą gralismy na ps2 potem mieliśmy ps3 i psp. To były niesamowite konsole ale sprzedałem ps3 żeby mieć ps4 grałem przez lata na 4 po czym kupiłem taką samą ps3 z sentymentu i ze względu na gry których nie ma na ps4 np bazz quizz również kupiłem po latach. Teraz mam wszystkie te konsole ale nie gram na nich bo kupiłem ps5 limitowane z motywem spider mana bo wyszła dwójka teraz ciesze się ze poczekałem bo taka konsola z motywem postaci mojego życia to złoto. Na laptopie gram tylko w minecrafta nie lubię grać na PC bo po prostu nie umiem zawsze były u mnie w domu konsolki i to do pada mam miłość i leżenie na łóżku/siedzenie na kanapie niż klikanie w klawiaturę przy biurku ale oczywiście co kto woli. Podejrzewam że gdybym miał od dziecka PC to pewnie miałbym na odwrót ale wyszło tak jak wyszło i super bo playstation kocham i jest dla mnie najlepsze ❤️
Hazel
AS gaduła
Posty: 433
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Hazel »

Co prawda obecnie nie gram, od dłuższego czasu używam laptopa, ale grałem kiedyś na PC. Na konsoli spróbowałem kilka razy u znajomych i jakoś nie wychodziło mi.
GG: 3498837
Lolek321
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 6 lis 2023, 17:09

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Lolek321 »

A w co grywałeś na PC?
Hazel
AS gaduła
Posty: 433
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: Hazel »

Lolek321 pisze: 7 lis 2023, 18:47 A w co grywałeś na PC?
Tak z pamięci to wymienię głównie stare Fify (do 2002, nowsze nie przypadały mi do gustu), Age of Empires, Mafia (bawiłem się trochę w mody) i Mafia II, Neverhood, Nocturne, jakieś starsze Need for Speed i Rally Championship. Były też inne wynalazki, jak np. Dispel. Męczyłem też Sim City. Były też oczywiście inne. Stare dzieje :wink:
GG: 3498837
pawcio1978
pASzko
Posty: 2545
Rejestracja: 28 lut 2008, 19:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Pecet czy konsole?

Post autor: pawcio1978 »

Neverhood też pamiętam
ODPOWIEDZ