Czy przyjaźń damsko-męska jest możliwa?

"Piekarnik" na kontrowersyjne tematy
Kajanna
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 26 wrz 2021, 20:01

Re: Czy przyjaźń damsko-męska jest możliwa?

Post autor: Kajanna »

Sportowiec7 pisze: 25 paź 2023, 21:02 Powiedziałbym że ze strony mężczyzny tak, z kobiety nie ;)
Ja uważam odwrotnie, już prędzej ze strony kobiety widzę szansę, choć niewielką, bo jednak seksualne dziewczyny lubią być adorowane i ich wizja przyjaźni to żeby facet o nie zabiegał, taki friendzone. Z kolei ze strony seksualnego faceta nie widzę szans, przynajmniej mnie się nigdy nie udało nawiązać takiej relacji, nawet jeśli na pozór mamy wiele wspólnego, świetnie się gada i spędza czas - kiedy okaże się, że nie jestem zainteresowana seksem, kontakt natychmiast się urywa. Chyba nie musze mówić, jak się przez to czuję.
Ezel
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 17 wrz 2023, 20:12

Re: Czy przyjaźń damsko-męska jest możliwa?

Post autor: Ezel »

Oczywiście. Osobiście sam przyjaźniłem się z wieloma dziewczynami, bo są sytuacje, w których przyjaciółka ma świetny charakter i cechy, które potrafią zbudować więź, ale np. jest już w związku, albo lubi coś w związku, czego ty możesz nie lubić (np. podejście do seksu chociażby). Zwykle łatwiej zaprzyjaźniam się z dziewczynami, bo z charakteru jestem uczuciową osobą i z mojego doświadczenia, kobiety zwykle doceniały te cechy bardziej, albo po prostu nie krępowały się o nich mówić. Zdarza się tak, że np. dziewczyny lubią flirtować po przyjacielsku z innymi, ale osobiście dla mnie to zbyt cienka linia między przyjaźnią a romantyczną relacją, więc wolę jak robi to ktoś, kto jest zainteresowany czymś więcej.
ODPOWIEDZ