Ciekawe pod względem naukowym filmiki YT

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Dolly
ASoholik
Posty: 1783
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Ciekawe pod względem naukowym filmiki YT

Post autor: Dolly »

Znacie jakieś? Ja uważam, że dość ciekawie mówią na kanale Nie Wiem, Ale Się Dowiem. Ostatnio wrzucili filmik traktujący o przemocy seksualnej wobec mężczyzn, czyli temacie, który wciąż jest bagatelizowany i uznawany za niewiarygodny. Tu daję link:
Hazel
AS gaduła
Posty: 433
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Ciekawe pod względem naukowym filmiki YT

Post autor: Hazel »

Na polskim YT z treści popularnonaukowych polecam Radio Naukowe https://www.youtube.com/@RadioNaukowe i Smartgasm https://www.youtube.com/@Smartgasm
GG: 3498837
Marnosc
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 15 gru 2022, 01:04

Re: Ciekawe pod względem naukowym filmiki YT

Post autor: Marnosc »

Może trochę niestandardowo do tego podejdę.

Bardziej lubię książki - Diana wrzuca dużo materiałów opartych na książkach popularnonaukowych. Krótko, szybko, przystępnie i na temat.

Uważaj. Się wygadałam - co prawda podcast, ale jest na yt. O wzornictwie, przedmiotach codziennego użytku itd. Co prawda jest nowy, ale obserwuję autorkę od dawna na ig i jest świetna.

Ania Gemma - Może nie ze wszystkim się zgadzam, ale ciekawe i rzetelne analizy trendów, problemów społecznych i klimatycznych.

Z angielskojęzycznych Institute of Human Anatomy, ale zawiera nagrania z prostektorium z prawdziwymi preparatami, więc nie dla wrażliwców...
Hazel
AS gaduła
Posty: 433
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Ciekawe pod względem naukowym filmiki YT

Post autor: Hazel »

Marnosc pisze: 11 mar 2023, 16:05 Bardziej lubię książki - Diana wrzuca dużo materiałów opartych na książkach popularnonaukowych. Krótko, szybko, przystępnie i na temat.
Też znam ten kanał, jest bardzo dobry. Jego istotą jest opowiadanie o książkach i recenzowanie ich i nie jest taki "typowo" popularnonaukowy, ale również lubię i polecam.
GG: 3498837
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Ciekawe pod względem naukowym filmiki YT

Post autor: urtika »



W siódmej minucie seksuolog Andrzej Gryżewski wyjaśnia różnicę między oziębłością a aseksualizmem.
Quirkyalone
ODPOWIEDZ