Cześć

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Lejea
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 28 sty 2024, 17:33

Cześć

Post autor: Lejea »

Cześć, z tej strony [....} Imię kiedy indziej :lol: . Niedługo 23 latka wybiją. Zajmuje się programowaniem, i aktywnie uczestniczę w zlotach naukowych. Jak będzie 5 postów, to zapraszam śmiało na pv :D. a tak ogólnie, jestem troszeczkę nerdem, jednak gram mało, więcej to anime oglądam - chętnie się dowiem ile z Was tu zna ten temacik D:
Dolly
ASoholik
Posty: 1783
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Cześć

Post autor: Dolly »

Temacik anime masz na myśli? Bo jeśli tak, to ja osobiście jestem już, można powiedzieć, weteranką m & a.
Tovimi
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 6 wrz 2023, 21:00
Lokalizacja: Okolice Lubina/Wrocławia

Re: Cześć

Post autor: Tovimi »

Hej, jakie to zloty naukowe? :)

A które anime najbardziej lubisz? Ja właśnie skończyłem Jujutsu Kaisen, a w międzyczasie sobie JoJo zapodaję. Powoli zastanawiam się co dalej ^^
Awatar użytkownika
Lejea
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 28 sty 2024, 17:33

Re: Cześć

Post autor: Lejea »

Tak, temacik anime. Oglądam wychodzące najczęściej. Jednak na konwenty nie jeżdżę.
Zloty naukowe, to najczęściej z tematyki astronomii oraz psychologii.
Awatar użytkownika
Lejea
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 28 sty 2024, 17:33

Re: Cześć

Post autor: Lejea »

Dolly pisze: 12 lut 2024, 13:14 Temacik anime masz na myśli? Bo jeśli tak, to ja osobiście jestem już, można powiedzieć, weteranką m & a.
Miło, że mamy podobne zainteresowanie. Ja ogólnie anime oglądam gdyż nie oglądam telewizji. Mang trochę mam. Jednakże dawno nie kupowałam :lol:
Jakie anime preferujesz? 😊
Ostatnio zmieniony 25 lut 2024, 11:42 przez Lejea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lejea
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 28 sty 2024, 17:33

Re: Cześć

Post autor: Lejea »

Tovimi pisze: 15 lut 2024, 19:50 Hej, jakie to zloty naukowe? :)

A które anime najbardziej lubisz? Ja właśnie skończyłem Jujutsu Kaisen, a w międzyczasie sobie JoJo zapodaję. Powoli zastanawiam się co dalej ^^
Nie dałam cytatu, hmm najbardziej to historyczne i psychologiczne. Chociaż ostatnio sięgałam po romans/komedia 😁

Co do zlotów naukowych, jak tylko wychacze to pojadę. Najczęściej jestem na tych z tematu astronomii/astrofizyki ☺️
Dolly
ASoholik
Posty: 1783
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Cześć

Post autor: Dolly »

Z anime to oglądam różne tytuły, głównie komedie, szczególnie z elementami fantastycznymi. Mogą być też horrory. Ostatnio oglądam m.in. ''Dark Gathering'', ,, Jitsu Wa Watashi Wa '' i ,, Sailor Moon ''. To ostatnie oglądałam już kilka razy, ale nigdy mi się nie znudzi. To moje najukochańsze anime z dzieciństwa. 💗💙❤️💚🧡
A co Ty lubisz oglądać?
Awatar użytkownika
Lejea
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 28 sty 2024, 17:33

Re: Cześć

Post autor: Lejea »

Dolly pisze: 26 lut 2024, 15:42 Z anime to oglądam różne tytuły, głównie komedie, szczególnie z elementami fantastycznymi. Mogą być też horrory. Ostatnio oglądam m.in. ''Dark Gathering'', ,, Jitsu Wa Watashi Wa '' i ,, Sailor Moon ''. To ostatnie oglądałam już kilka razy, ale nigdy mi się nie znudzi. To moje najukochańsze anime z dzieciństwa. 💗💙❤️💚🧡
A co Ty lubisz oglądać?
Aktualnie oglądam "Gekai Elise", "Kusuriya no Hitorigoto" (Zapiski Zielarki, bardzo polecam) "Mashle" (taniec z tego jest aktualnie wiralem) "Shangri-La Frontier: Kusogee Hunter, Kamige ni Idoman to Su" z typowego romansu to "Yubisaki to Renren" "Loop 7-kaime no Akuyaku Reijou wa, Moto Tekikoku de Jiyuu Kimama na Hanayome Seikatsu wo Mankitsu suru" w tym sezonie jest dużo ciekawych ekranizacji. :lol: Przyznam, że Mnie trochę za bardzo wciągło
Awatar użytkownika
Freni22
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2024, 00:51

Re: Cześć

Post autor: Freni22 »

Ile anime macie za sobą? Ja ponad sześćdziesiątkę. :D Pierwsze (Dragon Ball Z) obejrzałam dziewięć lat temu. Chociaż, czysto teoretycznie, moim pierwszym anime było Spirited Away: W krainie bogów. Kiedy tata mi to włączył, miałam pięć lat. Moim zdaniem, jedna z najlepszych animacji, nie tylko japońskich, ale w ogóle.
Awatar użytkownika
Lejea
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 28 sty 2024, 17:33

Re: Cześć

Post autor: Lejea »

Freni22 pisze: 4 mar 2024, 18:45 Ile anime macie za sobą? Ja ponad sześćdziesiątkę. :D Pierwsze (Dragon Ball Z) obejrzałam dziewięć lat temu. Chociaż, czysto teoretycznie, moim pierwszym anime było Spirited Away: W krainie bogów. Kiedy tata mi to włączył, miałam pięć lat. Moim zdaniem, jedna z najlepszych animacji, nie tylko japońskich, ale w ogóle.
Studio Ghibli uwielbiam...ponad 60, to trochę mało :lol:
Jednak wobec ilości anime, które obejrzałam, wolę się nie przyznawać.
Moim pierwszym anime, była Sailor Moon oraz Dragon ball. Byłam mniej więcej w podobnym wieku, 5 lat, albo 6 :mrgreen:
Lubię ludzi
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2024, 00:39

Re: Cześć

Post autor: Lubię ludzi »

cześć
ODPOWIEDZ