Wakacje!!!

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Wakacje!!!

Post autor: Zixxar »

Wyjeżdżam do Zakopanego na calutki tydzień!
Rzucam wyzwanie wszystkim tym szczytom niezdobytym! Dolinom niezbadanym! Morskim Okom nieprzebranym! :) Nie straszne mi deszcza, nie straszne powodzie! Więc drżyjcie Tatry, bo ja już nadchodzę!

Pozdrawiam,

Zixx
Awatar użytkownika
camellia
ciAStoholik
Posty: 355
Rejestracja: 21 maja 2007, 23:27

Post autor: camellia »

Udanego wypoczynku zatem :)

Słyszałam tylko, że ludzie, którzy spędzają teraz czas wolny w Zakopcu, skracają sobie urlopy. Niedobrze się tam dzieje...
Panie, co oznacza to, czym mnie doświadczasz...
Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

Byłam w tym roku w Tatrach. Ja trafiłam jeszcze na niezłą pogodę, teraz ma też się ponoć poprawić. Zixxar, życzę udanej pogody i wycieczek. Zdobycia wszystkich szczytów marzeń :)
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Też tam właśnie wyjeżdżam. Mam nadzieję, że nie będę musiała sobie skrócić urlopu :evil: :diabel: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Właśnie wróciłem. Pogoda była piękna, słoneczna (idealnie wstrzeliłem się w nią z urlopem), ładnie się opaliłem :) Góry latem są cudowne! Nieograniczone przestrzenie do wędrówek, piękne widoki, można zmierzyć się z własnymi słabościami, poznać granice wytrzymałości ludzkiej, poczuć że się żyje... tak całym ciałem! Jestem bardzo zadowolony, potwierdziłem swoją kondycję wchodząc na Kasprowy w 2godz. 15min., Giewont zdobyłem w 2godz. 10min.! Raduje mnie to, tym bardziej że jeszcze 3 miesiące temu UMIERAŁEM wdrapując się na śmieszną Gubałówkę.
Uważam wyjazd za wyjątkowo udany!

B.D.Osobo - szkoda że wcześniej nie powiedziałaś o Twoim wyjeździe, można było się spotkać gdzieś na Krupówkach...

Pozdrawiam,

Zixx
Viktoria Marie
młodASek
Posty: 27
Rejestracja: 29 lip 2008, 21:43
Lokalizacja: Płock

Wakacje!

Post autor: Viktoria Marie »

A ja 11 sierpnia mam wylot do Rzymu! Bardzo się cieszę,bo Italia to mój ukochany kraj :D
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

[quote="Zixxar"]

B.D.Osobo - szkoda że wcześniej nie powiedziałaś o Twoim wyjeździe, można było się spotkać gdzieś na Krupówkach...

Jakoś wcześniej nikt nic nie pisał o żadnych wyjazdach, więc też siedziałam cicho. Ale skoro Ty wróciłeś 2 sierp., to i tak byśmy się nie spotkali, bo ja 2 sierp. w południe dopiero dojechałam do Zakopanego.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

A ja od niedzieli jestem w Biebrzanskim Parku Narodowym. Nie byłam nigdy wczesniej w tej czesci Polski. Jest ładna pogoda, pływam kajakiem po rzece, jezdze na rowerze, cwicze jogę przez 3 godz. dziennie i odpoczywam sobie wśród dzikiej przyrody. :D :D
Quirkyalone
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

W tym roku znów na północy Polski, tylko ze w jej zachodniej i środkowej części.
Wreszcie na spokojnie, bez pośpiechu zasiadłam przed kompem.
Chciałabym w tym miejscu podziękowac:
- Ivi i Dziwożonie za towarzystwo i oprowadzkę po Szczecinie. Ivi dodatkowo za super przyjęcie w domu.
- Bardzo Dziwnej Osobie za ponowne spotkanie, tym razem w Gdańsku i Gdyni
- Artemis za wytrzymanie ze mną prawie 2 tygodni we wszystkich tych miastach i jeszcze kilku innych
Dzisiaj i jutro jestem jeszcze w Trójmieście. We wtorek i środę prawdopodobnie będę w Warszawie. Jeśli ktoś jeszcze może ma ochotę i czas wyjść ze mną np. na piwo , to niech da znać. Dostęp do kompa aktualnie mam bez problemu.
Quirkyalone
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Nie ma za co dziękować. Mnie też było miło Was spotkać i poznać Artemis :D
Żałuję, że nie było mnie już stać na Malbork ani inne atrakcje :?
A jak tam film? Ciekawe jak Artemis dojechała...
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Film fajny. I jeden i drugi. I ten trzeci też. A jutro obejrzę sztukę Shakespeare'a. :)
Artemis wysłała sms-a, że już w domu przed kompem siedzi. 8)
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

urtika pisze: - Artemis za wytrzymanie ze mną prawie 2 tygodni we wszystkich tych miastach i jeszcze kilku innych.
I odwrotnie, a przede wszystkim za znoszenie moich humorów oraz aktywne uczestnictwo w "świętowaniu moich sukcesów..."

I dla wszystkich życzenia dalszych udanych wakacji...
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Kacha
łASuch
Posty: 194
Rejestracja: 13 lip 2009, 08:48
Lokalizacja: Gdzieś z ciemności otoczającej Twój umysł

Post autor: Kacha »

Wakacje,piękny czas.Szkoda tylko, że moje wyjazdy,muszą być krótkie.Jedynie jesienią, mogę zwiać na dłużej.
"Oto moja ostatnia wola (...) Chcę,aby pochowano mnie żywą"
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Witajcie :)
Od piatku (07.08.09) bede w Trojmiescie (glownie Gdynia), wiec jesli ktos mialby ochote wypic przyslowiowe piwko w moim towarzystwie, to ja bardzo chetnie sie spotkam.
Od piatku bede miala ograniczony dostep do netu, jednakze postaram sie tu zagladac co kilka dni.

Pozdrawiam jeszcze z Poludnia :)
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Planowałem w tym roku, jak w każdym, jechać w góry i, również jak w każdym, na planie się skończyło :D Już wiem, że urlop spędzę na wybrzeżu: Kołobrzeg, Szczecin, Świnoujście. Ale przynajmniej zachodniopomorskie, a nie u siebie ;)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
ODPOWIEDZ