LAS

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
Światłona
ASiołek
Posty: 72
Rejestracja: 16 wrz 2009, 21:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Światłona »

NO JASNE! :kocha: Nie lubię tylko kleszczy i komarów :ant: :nono:

vege
and
any alcohol

As C ta kobieta ?
Nie wiadomo, czy się dowieta.

Obrazek
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Las

Post autor: DZIEWICA8 »

Oj,lubię, lubię. W lesie jest pięknie: pachną kwiatki i drzewa, śpiewają ptaszki, rosną poziomki, jeżyny, jest cicho i spokojne. :rozowe: :rozowe: :rozowe:
Niestety już bardzo dawno nie byłam w lesie. :( :( :(
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Uwielbiam lasy :)
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

A ja nie lubię chodzić po lasach.
1. Robactwo.
2. Pajęczyny.
3. Otwarta przestrzeń, w której z każdej strony coś może mnie zaskoczyć.
4. Brudne buty.

Wolę już polany, ewentualnie rzadki mały lasek przedzielony rzeką.
Czarno to widzę...
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

lygrys pisze:jakie lasy i parki krajobrazowe polecacie? fotki mile widziane :wink:
Nie, nie, nie na tym forum. Fotki tego typu możecie sobie zamieszczać na forach lasów i parków. Tutaj dajcie sobie z tym spokój - wystarczą nazwy/lokalizacje - każdy może sobie w google'ach znaleźć odpowiednie zdjęcia.

A wracając do tematu - lubię się błąkać po lesie, o ile w tym samym czasie w pobliżu mnie nie błąkają się psy bez smyczy i kagańca. Cała reszta spoko.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Lubię las, szlaki i ścieżki leśne, strumyki, zwalone pnie, stare kapliczki, drogi krzyżowe, bunkry, leśniczówki, ambony, paśniki, ryby, grzyby... Także w górach - tu najchętniej szlaki wzdłuż poziomic ;).
Lubię nawet te emocje, gdy nie wiadomo gdzie się jest, a zaczyna zmierzchać i do domu daleko...
Znam mnóstwo takich miejsc. Na już mogę polecić trasę przez Łysogóry (wspomnianą w wątku o Górach Świętokrzyskich) i np. trasę ze Świeradowa na Polanę Izerską do Chatki Górzystów, gdzie mają najlepsze naleśniki z jagodami :kocha:
Ale się wakacyjnie zrobiło...
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Libra

Post autor: Libra »

Lubię las, błąkanie się po nim z aparatem(zdjęcia robię fatalne... jakiś czas temu próbowałam sfotografować czarnego dzięcioła- nikt na nich owego ptaka nie widzi ;) ) bądź z psem - mój burek zawsze jest na smyczy.

Lubię zapach lasu, świergot dookoła, przeszkadzają mi ozdóbki typu wszechobecne śmieci i gumki porozwieszane na krzakach.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Agnieszka pisze:A wracając do tematu - lubię się błąkać po lesie, o ile w tym samym czasie w pobliżu mnie nie błąkają się psy bez smyczy i kagańca. Cała reszta spoko.
oraz to co po sobie zostawiaja jak i imprezowicze - smakosze wino marki "wino"
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Lubię. Ostatnio okolice Łysej Góry w Sopocie.
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Agnieszka pisze:A wracając do tematu - lubię się błąkać po lesie, o ile w tym samym czasie w pobliżu mnie nie błąkają się psy bez smyczy i kagańca. Cała reszta spoko.
Samą siebie zacytuję, a co! Piątkowe błąkanie się po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym dało bilans: 1 kleszcz (w porę zrzucony), stado dzików (bały się bardziej niż ja :mrgreen:), 12 psów, z czego 11 było bez smyczy i kagańca, w tym dwa leciały w moim kierunku z obnażonymi zębami.

Wniosek - ludzie to głąby, bo nie wiedzą, że w TPK psa należy prowadzać na smyczy i w kagańcu i należałoby im to wytłumaczyć kijem bejsbolowym.
A tekst: "on nie gryzie, on chce się tylko przywitać" niech sobie jedna flądra z drugą w d*pę wsadzą - a może akurat psu gorąco, jest w złym nastroju i w związku z powyższym wpije mi się zębami w łydkę. No chyba że każdy właściciel psa posiada niezwykłą zdolność czytania w psich 'myślach' :evil:
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

lygrys pisze:w decathlonie (galeria przymorze) są za 30zł sztormiaki pakowane w kieszeń
http://www.decathlon.com.pl/PL/rain-cut-68495844/
Ale kleszcz to nie deszcz, więc po co ta reklama odzieży wodoszczelnej? Znam przypadki, w których kleszcz pokonał barierę długich spodni, dwóch długich rękawów i tym podobnych.
Awatar użytkownika
Światłona
ASiołek
Posty: 72
Rejestracja: 16 wrz 2009, 21:09
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Światłona »

Zwłaszcza, że kleszcze raczej z dołu do góry wspinają się po człowieku. Parę dni temu wpił się w me biodro taki malutki kleszczyk, chyba nimfa. Udało mi się go wydłubać, ale pozostała chyba łapka albo czułek - teraz obserwuję czy nie ma rumienia. Brrr...


Po 2.tygodniach:
uff... na razie nic nie ma.
Ostatnio zmieniony 20 lip 2010, 11:24 przez Światłona, łącznie zmieniany 1 raz.

vege
and
any alcohol

As C ta kobieta ?
Nie wiadomo, czy się dowieta.

Obrazek
marchewa
AS gaduła
Posty: 475
Rejestracja: 7 gru 2009, 19:55

Post autor: marchewa »

Las tak, ale zdecydowanie zimową porą.
Nie ma tyle robalów.
Nie widać tak tych wszystkich śmieci.
I co chyba najważniejsze nie ma tylu tych dziwnych ludzi robiących różne podejrzane rzeczy i wykonujących obrzydliwe czynności.
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

las jest fajny :mrgreen: gdy nie ma komarów - to jedyne robactwo którego szczerze nie mogę znieść...
uwielbiam zbierać grzyby :D a w zimie robić zdjęcia, szczególnie gdy jest sporo śniegu - wtedy jest magicznie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Nocny Pisarz
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 16 sie 2014, 22:45
Lokalizacja: Kraków

Re: LAS

Post autor: Nocny Pisarz »

Kocham las!
To moja przestrzeń, w której czuje, że żyję.
Bieganie po leśnym runie, wspinanie się na wzniesienia, przebijanie się przez kolejne niemożliwe do przejścia chaszcze... to jest to! ^^
"Dzieci Nocy pozbawione snu, stają się potworami, które na co dzień widujesz w swoich koszmarach."
ODPOWIEDZ