Wakacje!!!

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

a jeszcze dawniej, przez rok czy dwa, zaczynał się 20 sierpnia:-( (na pewno w 1980)
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

Post autor: Tenarian »

Aż tak stary to ja jednak nie jestem;). Ale za to pamiętam, że raz się skończył bodajże 5 czerwca (bo byłem ostatni rocznik co ósmą klasę kończył przed egzaminami do liceum) a następny za to się zaczął 3 września (bo pierwszy w sobotę był).
Jest taka stara serbska pieśń...
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

Tenarian pisze:Aż tak stary to ja jednak nie jestem;).
dlatego napisałam "jeszcze dawniej";-) przy okazji odsłaniając skrywaną tajemnicę nieuchronnego upływu i wpływu czasu na moje wakacyjne wspomnienia;-)
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Drogie emerytki i drodzy emeryci! (czyt. zramolałe staruchy)
Teraz jest taka ustawa, że rok szkolny kończy się w pierwszy piątek po 18 czerwca.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

Post autor: Tenarian »

Czyli masz pecha, że ten ustawowy osiemnasty akurat na piątek wypada, i trzeba czekać do następnego. Ale nie martw się, za rok będzie lepiej.
Jest taka stara serbska pieśń...
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

To, co za rok, niewiele mnie obchodzi. Wtedy mnie już w tym zawodzie nie będzie! Obmyśliłam PLAN i choćbym miała paść, to go wcielę w życie!
A na wypoczynek będą musiały mi starczyć, jak pozostałym śmiertelnikom, trzy tygodnie urlopu.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

Post autor: Tenarian »

Ha, podziel się!
Jest taka stara serbska pieśń...
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ha, żebyś ode mnie ściągnął? Wymyśl sobie własny! Za długo nad tym myśleliśmy (ja i grono przyjaciół).
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

I nie żal Tobie tych wakacji, ferii, wolnych sobót i niedziel, świąt trwających w nieskończonośc, których tak zazdroszczą niosącym kaganek wiedzy zwykli, nieznający się miodu nauczania i wychowania, śmiertelnicy?;-) eee, nie wierzę:-)
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

To ja odświeżę temat :).
Belfry i studenty już dawno wakacjują :), w końcu i ja doczekałam się wolnego.
Pozdrawiam Mazowsze, trzy forumkowe wiedźmy ;) i pozostałych urlopowiczów...
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

A ja się wcale nie cieszę, że mam wakacje, bo lubię chodzić do mojej szkoły.
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

Ja też zupełnie się wakacjami nie cieszę. Wakacje to nuda/praca/siedzenie w domu... Czekam z utęsknieniem na październik i rozpoczęcie nowego roku akademickiego :)
To oszpeć mnie... oszpeć mnie miły. Utnij mi język. Jakoś zmogę. Utnij mi język, żebym nie miała pokusy odzywać się do nikogo.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

A niektórzy już dawno zapomnieli, co znaczy słowo 'wakacje' :P Praca w domu ma to do siebie, że pewne pojęcia się wypaczają, rozmywają i zacierają się niektóre granice. Będąc w domu, jednocześnie jestem w pracy i odwrotnie, a wakacje (które dla mnie oznaczają intensywnie leniwy odpoczynek w domowych pieleszach) tak naprawdę są pobytem w miejscu pracy :lol:
Raczej do końca lata nie będę nigdzie wyjeżdżać (no chyba że na biegun północny, bo te upały mnie wykończą), ale nudzić się na pewno nie nudzę - w ogóle pojęcie nudy dla mnie nie istnieje :D

Prawdę mówiąc ja nawet na studiach mając w porywach do 3,5 miesiąca wakacji, nigdy się w domu nie nudziłam :D Raczej przeważnie nie starczało mi czasu na robienie tego wszystkiego, na co miałam ochotę ;P
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Zazdroszczę tym, którzy cały rok spędzają tak jak lubią, mnie ostatnimi czasy rutyna dnia codziennego przerosła. Urlop oznacza wyjazd, poznawanie nowych miejsc... Aktualnie powiększyłam grono fanów otwockiej "Sosenki". Polecam ciasto- i lodo- holikom :icecream: :icecream: :icecream: :icecream:
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Otwocka Sosenka jest dobra i ma fajny klimat ;)
Czarno to widzę...
ODPOWIEDZ