Wesołych świąt

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

WCZORAJ DZISIAJ JUTRO
"Są dwa dni w tygodniu, o które nie powinniśmy się martwić. Dwa dni, które powinny być wolne od lęku i niepewności. Jednym z tych dni jest WCZORAJ, ze swoimi błędami i kłopotami, ze swoimi bólami i cierpieniami. Wczoraj minęło już na zawsze i nie mamy nad tym kontroli. Żadne pieniądze na świecie nie wrócą dnia wczorajszego. Nie możemy zmienić nawet jednego słowa, które wypowiedzieliśmy wczoraj. Wczorajszy dzień przeminął. Drugim dniem, o który nie powinniśmy się martwić jest JUTRO, z możliwością niepowodzeń i ciężarów, z wieloma przyrzeczeniami i słabym ich dotrzymywaniem. Dzień jutrzejszy jest również poza zasięgiem naszej kontroli. Słońce dnia jutrzejszego wzejdzie w blasku albo spoza chmur, ale wzejdzie. Dopóki to nie nastąpi, dzień jutrzejszy nie należy do nas. Pozostaje nam tylko jeden dzień – DZISIAJ. Każdy człowiek jest zdolny staczać bitwy jednego dnia. Tylko wtedy, kiedy dodamy ciężary tych dwóch strasznych wieczności – dnia wczorajszego i jutrzejszego możemy się załamać. Nie przeżycia dzisiejszego dnia doprowadzają człowieka do utraty rozsądku, ale wyrzuty sumienia i rozgoryczenie za coś, co stało się wczoraj i lęk przed tym co przyniesie jutro.
DLATEGO WIĘC ŻYJMY JEDNYM DNIEM."
( Tekst anonimowy)

Wszystkiego dobrego w nowym 2010 roku dla wszystkich forumowiczów.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Madre slowa :)
'Never give up on your adventures and dreams ...'
I C U
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2010, 22:41

Życzenia Świąteczne :)

Post autor: I C U »

Z okazji świąt chciałem życzyć wsyzstkim forumowiczom zdrowych i radosnych świat, pełnych spełnienia i rodzinnego ciepła :) Jeśli uznasz, dołacz się i podziel się swoimi życzeniami z innymi ;)
The only constant is change
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
I C U
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2010, 22:41

Post autor: I C U »

w wyszukiwarce nie znalazłem;) sorki za powtorke :mrgreen:
The only constant is change
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Ernest znalazł sprzed dwóch lat, a ja ubiegłoroczne :)
http://www.asexuality.org/pl/viewtopic. ... sc&start=0

Wesołych Świąt!
Wszystkiego najlepszego w Nowym, tym razem już 2011 Roku :xsmile:

W tym roku Urtika życzy Wam znalezienia setki kotów pod choinką :xmrgreen:
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Artemis pisze:W tym roku Urtika życzy Wam znalezienia setki kotów pod choinką :xmrgreen:
A to ja w takim razie życzę stu masek p-gaz i preparatów na zwalczanie pcheł (sąsiadka ma ZALEDWIE sześć, w porywach do dziesięciu kotów i już przy tej liczbie klatka schodowa śmierdzi jak szambo, każdy lokator pobił już wszelkie znane ludzkości rekordy w powstrzymywaniu oddechu, a pchły bawią się z mieszkańcami w berka).

Wesołych.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Urtice nic o tym nie wiadomo. :roll: :shock: :P. Poza tym Urtika wie, że nie każdy lubi koty. :P
Quirkyalone
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Życzenia świąteczne

Post autor: DZIEWICA8 »

Ja również chcę życzyć wszystkim forumowiczom oraz ich rodzinom i znajomym Zdrowych, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz pięknego i udanego nowego roku 2011! :xcool: :xlol: :xsmile: :wav: :pompomgirl: :xmrgreen: :xrazz: :xwink: :xbiggrin:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!
DZIEWICA8

PS. Miałam zakładać właśnmie podobny temat z życzeniami, ale kolega mnie ubiegł.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Hotarubi
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 22 paź 2010, 22:58
Lokalizacja: Fabryka lalek

Post autor: Hotarubi »

Oczywiście ja też się dołączam do życzonek :D
Życzę ciepełka i zdróweczka (ja mam święta z panem antybiotykiem ^^)
A przede wszystkim aby każdy na tym forum nigdy się nie poddawał mimo przeciwności losu, a każda przeszkoda wzmacniała, aby droga do celu była nauką nie męką, aby nikt nie czuł się samotny i aby nad każdym zawsze czuwały maleńkie Aniołki :xsurprise:
no i wygranej w totolotka ;P
Ckliwy prestidigitator Todoregaldowerdadero do bufeciku mknie po buteleczkę spirytusiku najwydestylowaniuchniejszego dla reżysera Laubzegi który wyreżyserował przeintelektualizowane, przeliteraturalizowane, przekarykaturalizowane dzieło pod tytułem "Bichum bała bomba buła gochamba"
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

Miejcie spokój duszy.
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
Trzy Ryby
łASuch
Posty: 166
Rejestracja: 5 kwie 2010, 13:11

Post autor: Trzy Ryby »

Zwycięstwa światłości nad ciemnością, dobra nad złem, miłości nad niechęcią i złością.
Pięknych i pełnych wzruszeń Świąt, jakkolwiek je rozumiesz i cokolwiek dla Ciebie znaczą.
Anna
Pomóż mi proszę: [html] http://asexuality.org/pl/viewtopic.php? ... sc&start=0 [/html]

Homo viator
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Żeby po prostu było dobrze, albo jeszcze lepiej. Niech się spełnią marzenia i niech Wam za bardzo w biodra nie pójdzie. :D
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
Martynka_89
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 14 lip 2008, 09:33
Lokalizacja: opolskie

:)

Post autor: Martynka_89 »

Życzę Wszystkim Asom i Asicom/ą (?-> polski język być trudny język ;P), żeby spełniły się wszystkie Wasze marzenia. Byście nigdy nie tracili nadziei. Najchętniej "napisałabym życzenia w formie masowej... Tak jak to się robi na wszechobecnych portalach społecznościowych, czy jak kto woli krótkimi wiadomościami tekstowymi. Jednak na szczęście, nie mam tak w zwyczaju :) Staram się wybierać osobiście kartki i wysyłać je do znajomych i Przyjaciół. W tym roku nie zdążyłam, ze znaczkami, a i tak wątpię, by dotarły na czas. Trzeba było o tym pomyśleć wcześniej. Ok, zrobiła się z tego "mała dygresja" ;>
Wracając do życzeń... Jedyne, co mi przychodzi do głowy to ODDANYCH Przyjaciół. Tych przez duże "P". I zdrowia, pieniędzy i cichości serca w te wyjątkowe dni, które choć krótkie, dla mnie zawsze pozostaną wyjątkowe. Niech Moc Będzie z Wami ;)
"Kochaj całym sercem wszystkich ludzi, bo lepiej mieć w sercu ranę, niż kamień zamiast serca"- Łzy
"Wariat- człowiek o dużej niezależności umysłowej" :) A. Bierce
"Życie nie daje nam tego, co chcemy, tylko to, co dla nas ma."
Awatar użytkownika
Silence
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 1 paź 2011, 14:13
Lokalizacja: Jelenia Gora

Re: Życzenia Świąteczne :)

Post autor: Silence »

Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Dobrego 2012 roku wszystkim życzę :)
ODPOWIEDZ