Moj przypadek jest inny

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
CYGAN
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2008, 20:17

Moj przypadek jest inny

Post autor: CYGAN »

a mianowicie kocham kobiety ich delikatnosc zapach wyglad i za to ze sa ,niestety nic poza pieszczotami ,bliskoscia nie wchodzi w gre ,poprostu nie odczuwam takiej potrzeby calkowicie (przypadek kliniczny)Niestety znalezc kogos o podobnych preferencjach jest praktycznie niemozliwe i to jest dla mnie najbardziej dolujace

Cygan, po raz drugi usunęłam zdublowany przez Ciebie temat - proszę, abyś zakładał dany wątek tylko raz.
Agnieszka
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Mój przypadek jest inny

Post autor: DZIEWICA8 »

Tak sobie właśnie pomyślałam, że to chyba kobietom aseksualnym jest trudniej znaleźć aseksualnego partnera, bo mężczyzn aseksualnych jest mniej niż aseksualnych kobiet, więc myślę, że kolega Cygan nie powinien aż tak bardzo wątpić w to, że kogoś sobie znajdzie i tak bardzo się tym przejmować.
A tak swoją drogą: Ciekawe co słychać u Cygana, Czy znalazł już sobie kogoś. Nie wiadomo, bo ostatnio już nic nie pisze.
DZIEWICA8
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2009, 11:02 przez DZIEWICA8, łącznie zmieniany 1 raz.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Niestety znalezc kogos o podobnych preferencjach jest praktycznie niemozliwe i to jest dla mnie najbardziej dolujace
Czy ja wiem? Przecież nawet na tym forum jest przynajmniej kilka kobiet o podobnym podejściu. Wcale nie wydaje mi się żeby to był jakiś kuriozalny przypadek.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

Mój przypadek to dopiero jest inny:P
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

A jaki jest? :roll:
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Post autor: klapouchy »

No to co pisałem nie raz i tak Cie bulwersowało :P Że nie kręci mnie seks tylko pewien fetysz:P Jaki? Popatrz na avatar, popatrz na profil i strone www:)
ODPOWIEDZ