Karta Zycia

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

i_v_i pisze:Twoja karta to Wisielec

I moja też :D Ale opis właściwie zgadza się z moją osobą... .
można liczyć gwiazdy, można mierzyć czas
ale trzeba czuć co w życiu ważne
to się nie da zważyć, a gdy szansę masz
aby podbić świat i poznać prawdę
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

Post autor: Lachesis »

Twoja karta to Śmierć

Twoim upodobaniem jest utrudnianie życia sobie samemu. Jesteś pełen lęków i obaw, które są cieniami przeszłości. Najważniejsze w Twoim życiu jest uporządkowanie swojej psychiki, by pozbyć się autodestrukcyjnych skłonności jakie posiadasz.

Zmorą każdego człowieka są negatywne myśli, ale Ty jesteś mistrzem w ich tworzeniu. W efekcie niszczysz siebie poprzez tworzenie negatywnych stanów, które Cię ogarniają i obezwładniają. Aby być szczęśliwym w życiu musisz przyzwyczaić się do zmian i zaakceptować to, że nic nie trwa wiecznie. Koniec jednego etapu daje początek nowemu, często lepszemu. Jesteś dociekliwy, spostrzegawczy i masz tak zwany szósty zmysł. Wiesz dużo więcej niż widać i słychać.

Można powiedzieć, że nadajesz się na detektywa albo śledczego. Bujna wyobraźnia i zmysł artystyczny predysponują Cię do zawodów artystycznych, a skłonność do wypróbowywania samego siebie do zawodów trudnych czy wręcz ekstremalnych. Upodobania do dominacji kierują Cię na stanowiska kierownicze. Twoim zadaniem życiowym jest wewnętrzne doskonalenie się i duchowy rozwój do którego impuls mogą stanowić trudności życiowe. Twój życiowy partner będzie się przyczyniał do tego, abyś to zadanie wykonał. Najodpowiedniejszym do tego jest ktoś, kogo kartą życia jest WIEŻA

Nawet trochę by się zgadzało ;) Jednak nigdy nie chciałabym być na stanowisku kierowniczym(chyba, że na zasadzie sama jestem sobie sterem, żeglarzem, okrętem :P) i jestem bardzo uległa
A wizja siebie jako śledczego, detektywa szczerze mnie rozbawiła :D
Awatar użytkownika
AStronom
ciAStoholik
Posty: 310
Rejestracja: 2 kwie 2009, 17:39
Lokalizacja: z nudów

Post autor: AStronom »

Lachesis - musisz się przemianować na AtropoS
itsdd
starszASek
Posty: 34
Rejestracja: 28 lis 2008, 16:26
Lokalizacja: WW / DD
Kontakt:

Post autor: itsdd »

ja tak jak Keri tez pustelnik ;)
Twoja karta to Pustelnik

Można nazwać Cię myślicielem. Jesteś poważny, spokojny i chętnie przebywasz w samotności, bo wtedy możesz być sam na sam ze swoimi myślami. Masz twórczy i analityczny umysł. Potrafisz czerpać mądrość ze swych doświadczeń życiowych. W związku z tym możesz być przewodnikiem dla innych. Niestety nie lubisz rozgłosu, toteż Twoje zdolności możesz utrzymywać w ukryciu. Zawodowo z powodzeniem możesz zajmować się doradztwem, nauczaniem albo pisarstwem. Często wybierasz drogę osoby wykonującej podrzędne prace, ponieważ nie lubisz by szerokie masy zwracały na Ciebie uwagę.

Uważasz, że sława i rozgłos są nie dla Ciebie. Na ogół stwarzasz sobie zaciszne, spokojne życie i nie uczestniczysz w światowym blichtrze. Ponieważ zadowolenie przynosi Ci przebywanie we własnym towarzystwie, niekoniecznie musisz szukać partnera do wspólnego życia. Jeśli jednak zdecydujesz się na związek, Twój wybranek musi Ci pozostawiać miejsce na własny azyl i akceptować Twoją potrzebę samotności. Idealne rozwiązanie dla Ciebie to na przykład mąż lub żona, którzy na dość długo znikają z domu. Najlepszy związek stworzysz z osobą, której kartą życia jest SĄD
Keri, teraz musimy sie bic o Lizzy :lol: to nasza zyciowa szansa ! ;) 8)
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Moja karta to Moc- antyreklama jak nic, więc nie wklejam cytatu :?
Sex jest przereklamowany...
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

itsdd pisze: Keri, teraz musimy sie bic o Lizzy :lol: to nasza zyciowa szansa ! ;) 8)

Oj, byłabym ostrożna ;-) wprawdzie z mojej strony pełna akceptacja potrzeby samotności jest całkiem możliwa :-) (też takową posiadam), ale co, gdy roszczenia na moje pasje twórcze będą zbyt wygórowane? Nie daj boże jakiś wernisaż, koncert czy inny wieczór literacki ;-) Hmm... :?
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Karta życia

Post autor: DZIEWICA8 »

Wyszło mi, że moją kartą życia jest Rydwan. Sama nie wiem, czy ten opis do mnie pasuje, czy się zgadza. Zresztą to i tak nie jest ważne, bo ja nie wierzę w horoskopy.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Twoja karta to Gwiazda

Masz w sobie wiele delikatności, subtelności, czułości, dobroci i miłości. Promieniujesz niezwykłym ciepłem i pogodą ducha, a Twoja łagodna i optymistyczna natura potrafi łagodzić stresy innych. I choć sam jesteś delikatny, Twój spokój i pogoda ducha sprawiają, że inni w Twoim towarzystwie czują się lepiej.

Nadzieja i marzenia które Cię wypełniają powodują, iż najchętniej przebywałbyś w świecie pozbawionym wojen, chorób i klęsk, tam gdzie istnieją radość, miłość i szczęście. Twoja przyjazna natura zjednuje Ci wielu przyjaciół, toteż nie narzekasz na brak towarzystwa. Ludzie lgną do Ciebie i powierzają Ci swoje troski, ponieważ wzbudzasz w nich zaufanie. Masz skłonności do idealizowania wszystkiego co Cię otacza, a to naraża Cię na rozczarowania, bo nie wszystko jest takie idealne, jak masz skłonność to widzieć.

Mimo to w sprawach osobistych swoją wiarą potrafisz czynić cuda. Masz wspaniale rozwiniętą intuicję i artystyczną duszę. Widzisz nawet to, czego inni nie widzą, bo Twoją mocną stroną jest umiejętność odczuwania. Wrażliwość na problemy innych predysponuje Cię do zajęć takich jak praca na rzecz akcji humanitarnych, organizacja fundacji służących pomocy potrzebującym, psychoterapia. Twoja miłość do natury zrealizuje się w pracy na farmie ekologicznej, schronisku dla zwierząt albo w ochronie przyrody. Abyś czuł się spełniony w związku miłosnym, Twój partner musi cenić Twoją dobroć, łagodność i szlachetność. Harmonijny związek możesz stworzyć z osobą, której kartą życia jest WISIELEC

Jaki dobry, jaki łagodny. A gdzie mrhok, zło i szmatan ARGHHH!!! :D

Ideał ze mnie zrobili... :oops: Cóz, z wrodzona sobie skromnościa powiem, że tylko z ostatnim akapitem się nie zgadzam. Na pomoc potrzebującym jestem za nerwowy. Chociaż w sumie można by to wykorzystać w walce z urzędasami. Reszta się niby zgadza, ale czy naprawdę jestem optymistą? Bo ja wiem...
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
i_v_i
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 18 maja 2009, 21:35
Lokalizacja: Białystok

Post autor: i_v_i »

A więc jakaś Gwiazda dla Wisielca się znalazła w końcu :)
"Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by"
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Ja też jestem pustelnikiem. Wiele się zgadza z tego opisu.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Tak mi się pokazało :roll: po wpisaniu danych do "miksera" wróżki

Twoja karta to Pustelnik
Można nazwać Cię myślicielem. Jesteś poważny, spokojny i chętnie przebywasz w samotności, bo wtedy możesz być sam na sam ze swoimi myślami. Masz twórczy i analityczny umysł. Potrafisz czerpać mądrość ze swych doświadczeń życiowych. W związku z tym możesz być przewodnikiem dla innych. Niestety nie lubisz rozgłosu, toteż Twoje zdolności możesz utrzymywać w ukryciu. Zawodowo z powodzeniem możesz zajmować się doradztwem, nauczaniem albo pisarstwem. Często wybierasz drogę osoby wykonującej podrzędne prace, ponieważ nie lubisz by szerokie masy zwracały na Ciebie uwagę.

Uważasz, że sława i rozgłos są nie dla Ciebie. Na ogół stwarzasz sobie zaciszne, spokojne życie i nie uczestniczysz w światowym blichtrze. Ponieważ zadowolenie przynosi Ci przebywanie we własnym towarzystwie, niekoniecznie musisz szukać partnera do wspólnego życia. Jeśli jednak zdecydujesz się na związek, Twój wybranek musi Ci pozostawiać miejsce na własny azyl i akceptować Twoją potrzebę samotności. Idealne rozwiązanie dla Ciebie to na przykład mąż lub żona, którzy na dość długo znikają z domu. Najlepszy związek stworzysz z osobą, której kartą życia jest SĄD.
A w zabawie z nazwiskiem, wyszło, ze jestem magiem... Muszę jakoś to połączyć.
Awatar użytkownika
Zuzanna
AS gaduła
Posty: 435
Rejestracja: 30 sie 2009, 22:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Zuzanna »

Twoja karta to Cesarz

Masz władczą i zdecydowaną naturę. Jesteś konsekwentny i odpowiedzialny.Nigdy nie wycofujesz się z raz podjętych decyzji i brniesz z podniesionym czołem pomimo trudności. Jesteś ambitny i dumny. Potrafisz być samodzielny i stanowczy. Te cechy umożliwiają Ci realizowanie celów życiowych, które jasno potrafisz przed sobą stawiać. Jesteś też dobrym organizatorem. Jednym słowem nadajesz się na szefa. Satysfakcję przyniosą Ci stanowiska, które dadzą Ci władzę. Może być to nauczyciel, ale i polityk, dyrektor przedsiębiorstwa bądź kierownik w biurze.

Nie lubisz przyznawać się do własnych błędów, wolisz więc odcierpieć i naprawić je nawet kosztem własnego szczęścia i spokoju. Podobnie duma i poczucie wyższości, może Ci utrudniać relacje z otoczeniem. Nie sprzyja to również harmonijnym związkom partnerskim chyba, że partner zaakceptuje Twoją wyższość i władczość. Ponieważ w Twoim charakterze dominują cechy męskie, dobrym dla Ciebie partnerem będzie osoba o przeważających cechach żeńskich.

Najszczęśliwszy związek stworzysz z osobą, której kartą życia jest CESARZOWA. Aby być w życiu szczęśliwym musisz zaakceptować swoją wewnętrzną siłę i aktywnie ją wykorzystywać. Jeśli będziesz sam przed sobą i innymi zaprzeczać, że jesteś silnym człowiekiem odbije się to negatywnie na Twoim zdrowiu. Największy błąd jaki możesz popełnić w życiu, to dać się zdominować.
Teraz rozumiem dlaczego tak bardzo nie lubię tych wszystkich kobiecych prac domowych a moim marzeniem jest mąż, który sprząta, prasuje i gotuje.
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

hehe pustelnik - no powiem, że się nawet nawet w kilku miejscach się zgadza ^^
A w zabawie z nazwiskiem, wyszło, ze jestem magiem... Muszę jakoś to połączyć.
No a mi że jestem Wodzem i jak tu połączyć obie wróżby, gdy teraz mi piszą
"Często wybierasz drogę osoby wykonującej podrzędne prace, ponieważ nie lubisz by szerokie masy zwracały na Ciebie uwagę."
Obrazek
Awatar użytkownika
Bree
dziubASek
Posty: 13
Rejestracja: 31 lip 2011, 19:43

Post autor: Bree »

Dobre pytanie: to będzie reklama czy antyreklama :D

"Twoja karta to Sprawiedliwość

Wiesz czego chcesz. W życiu jesteś bardzo krytyczny, oceniający, oschły i sprawiasz wrażenie kogoś, kto doskonale sam radzi sobie w życiu. Dlatego nawet wtedy, gdy potrzebujesz pomocy musisz zwrócić się o nią sam, bowiem nikomu nie przyjdzie do głowy, aby Ci jej udzielić.

Często jesteś bardzo wymagający wobec siebie. Surowo oceniasz swoje osiągnięcia i umiejętności. W skrajnym przypadku może przerodzić się w poczucie niskiej wartości. Jesteś też bardzo wrażliwy na ocenę innych, bowiem zależy Ci na tym, aby być bez zarzutu. Twój dystans i surowość stanowią utrudnienie w dostępie do Ciebie, jak i w osiągnięciu bliskości w związku miłosnym. Poza tym, żeby czuć się szczęśliwym w partnerstwie sam musisz otworzyć się na człowieka, którego kochasz i pozbyć się władczych nawyków. Potrzebny Ci jest silny partner, który będzie w zdecydowany sposób osiągał w życiu swoje cele, a jednocześnie będzie szanował i popierał Twoje. Najszczęśliwszy związek stworzysz z osobą, której kartą życia jest ŚWIAT.

W życiu zawodowym przeznaczone są dla Ciebie odpowiedzialne stanowiska związane z podejmowaniem ważnych decyzji na przykład w medycynie, sądownictwie, policji, polityce."

Jak na razie widzę, że jestem jedyną osobą o takiej karcie :P
Co do opisu, to rzeczywiście dużo od siebie wymagam i pragnę akceptacji ze strony innych. Czy się dystansuję od otoczenia? Może trochę. Jestem osobą dość nieśmiałą, więc nie jest łatwo mi się otworzyć, ale staram się :) Czy chce silnego partnera, który wie czego chce i potrafi do tego dążyć, przy tym będzie szanował mnie i moje potrzeby? W sumie strzał w dziesiątkę :) . Co do proponowanych zawodów: Boże, chroń mnie od polityki :lol:
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

Twoja karta to Gwiazda

Masz w sobie wiele delikatności, subtelności, czułości, dobroci i miłości. Promieniujesz niezwykłym ciepłem i pogodą ducha, a Twoja łagodna i optymistyczna natura potrafi łagodzić stresy innych. I choć sam jesteś delikatny, Twój spokój i pogoda ducha sprawiają, że inni w Twoim towarzystwie czują się lepiej.

Nadzieja i marzenia które Cię wypełniają powodują, iż najchętniej przebywałbyś w świecie pozbawionym wojen, chorób i klęsk, tam gdzie istnieją radość, miłość i szczęście. Twoja przyjazna natura zjednuje Ci wielu przyjaciół, toteż nie narzekasz na brak towarzystwa. Ludzie lgną do Ciebie i powierzają Ci swoje troski, ponieważ wzbudzasz w nich zaufanie. Masz skłonności do idealizowania wszystkiego co Cię otacza, a to naraża Cię na rozczarowania, bo nie wszystko jest takie idealne, jak masz skłonność to widzieć.

Mimo to w sprawach osobistych swoją wiarą potrafisz czynić cuda. Masz wspaniale rozwiniętą intuicję i artystyczną duszę. Widzisz nawet to, czego inni nie widzą, bo Twoją mocną stroną jest umiejętność odczuwania. Wrażliwość na problemy innych predysponuje Cię do zajęć takich jak praca na rzecz akcji humanitarnych, organizacja fundacji służących pomocy potrzebującym, psychoterapia. Twoja miłość do natury zrealizuje się w pracy na farmie ekologicznej, schronisku dla zwierząt albo w ochronie przyrody. Abyś czuł się spełniony w związku miłosnym, Twój partner musi cenić Twoją dobroć, łagodność i szlachetność. Harmonijny związek możesz stworzyć z osobą, której kartą życia jest WISIELEC

Nie wszystko się zgadza, ale trochę prawdy, myślę, że w tym jest :)
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
ODPOWIEDZ