Okrągła rocznica!

Podziel się swoją radością! :) Oto miejsce aby pisać o Twoich osiągnięciach i sukcesach, oraz o tym co ostatnio sprawiło Ci radość lub przyjemność.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

A ja w Papę Smurfa - chyba tylko on jeden w całym towarzystwie trzymał klucze do barku. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

No to dziewczyny gratulacje! Dla obu! Dawno już nie było imprezy na forum...
Muszę Wam pomóc: Ja gustuję w naleweczkach (aktywnie przyciągam myślami kasę na spirt do aronii) no i nie wierzę, że same dałybyście radę (trochę znam Lachesis :)).

Pozdrawiam :)
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Gratulacje Lachesis - 200 postów Ci dzisiaj stuknęło. :wink: Jesteś już pełnoletnia, możesz pić. :mrgreen:

Oj, tak nalewka z aronii. :D A dżemowe winko próbowaliście? Dla mnie za słabe, ale jako kompot do obiadu to może być.

A zapraszam, zapraszam Artemis. :D Chyba Lachesis, nie masz nic przeciwko pijackiemu trójkącikowi? Klina już wypijemy we dwie. :mrgreen:

Od kiedy się znacie dziewczyny? Spotkałyście się już w realu? :)
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

Post autor: Lachesis »

Artemis, Winkie dziękuję! :D :D :D . To jest pierwsze forum na którym wypisałam tyle postów (w rzeczywistości wygadana jestem jeszcze bardziej :lol: ;)).

Winkie -Artemis (a także Zuzannę i Urtikę) poznałam osobiście na jednym z forumowych spotkań :D. Bardzo miło wspominam ten zlot :serce: . Byłyśmy wtedy w Białymstoku i okolicach.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

O, zimne Podlaskie. :) Ładny jest Białystok jako miasto?
Awatar użytkownika
Lachesis
AS gaduła
Posty: 419
Rejestracja: 6 lut 2009, 19:20
Lokalizacja: Smerfów Świat

Post autor: Lachesis »

Mnie się podoba :). Najfajniejsze jest to, że miasto choć spore to bardzo spokojne i dużo tutaj zieleni, pełno parków :D. Wspaniały jest Pałac Branickich :serce: . Pomieszkuję tu 4 lata.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Tzn. pomieszkujesz, bo studiujesz w Białymstoku? Na jakim kierunku jesteś? Uniwerek? :)
Sieciowi znajomi często wspominali o ekstremum pogodowym w zimie. -30 stopni Celsjusza, czyli tyle ile u mnie. :wink: U mnie dochodzi jeszcze silny wiatr. Zimno, zimno... Coraz zimniej. :help:
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

I kto tu jest "niewidzialny", Winkie? ;)
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Chyba nie rozumiem... Strzelam. Jeśli chodzi Ci o owych "sieciowych znajomych" z poprzedniej mej wiadomości, to było to określenie na wyrost. Nie wiedziałam jak to napisać, więc użyłam sformułowania "znajomi"... Ci "znajomi" to tak naprawdę nie moi znajomi, tylko ludzie piszący na forach internetowych, których wypowiedzi zapamiętałam. Oni nie znają mnie, pewnie zdziwiliby się gdyby dowiedzieliby się, że pamiętam co poniektóre ich posty. No, ale pamięć mam niezłą. :wink:

Towarzystwo się wykruszyło i nie ma z kim wypić tego obiecanego Tokaja. Pewnie przyjdzie mi wypić zakurzonego Starego Mnicha samej, do lusterka. To już alkoholizm. :/
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Nie o to mi chodziło, ale miło, że ktoś jednak reaguje na moje posty. To niezwykle budujące. xD

Ja piję zieloną herbatę za Twoją aktywność na forum, Winkie. :) Obyś nam nie przeszła na ciemną stronę mocy jak wielu użytkowników, którzy zamilkli.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

To zainteresowanie rozmówcą mnie wykańcza... :/
Szkoda, że nie działa w obie strony...

No, a o co Ci chodziło?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

500 postów:P O i status nawet fajny:P może zostać na stałe lub zmienić na AScience-fiction:P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Ja niedługo będę miała 1000 i zrobimy imprezę taką, że w kronice telewizyjnej dzieciom będą pokazywać. :mrgreen:
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Za moje 2oo postów toast choćby Piccolo by się przydał. :roll:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Mogę otworzyć drugą "butlę" ;)
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ