Nowi moderatorzy

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Nowi moderatorzy

Post autor: Kamikola »

Salomea napisała mi, że ostatnio tu mało moderatorów zagląda i nie ma komu zbierać śmieci z naszego podwórka. Myślę, że to dobry pomysł by wyznaczyć kilku nowych. Ponieważ ja tu zbyt często nie zaglądam, nie wiem kogo zaproponować. Myślę, że będzie sprawiedliwie jeżeli sami nominujecie odpowiednich kandydatów, którzy będą pilnowali porządku na podwórku. Więc kto się nadaje do roboty?
Ostatnio zmieniony 9 lut 2007, 07:13 przez Kamikola, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: magellan »

moja propozycja: Salomea. :wink: dlaczego?.. dlatego, ze jest czesto w internecie/we forum. :)

hi Kamikola, jak leci... :)

magellan :wink:
Salomea

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Salomea »

Na razie mam czas, więc mogę się tym zająć, proponuję też Clouds Clear ( Clouds co ty na to? :wink: :P ) :lol:
Salomea

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Salomea »

Ludzie co w wami? :roll: Szefowa prosiła o propozycje, ruszcie się. Nie spać! :P :wink: :wink:
Salomea

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Salomea »

Ja bym proponowała jeszcze Magellana, ale czy on będzie chciał? :roll: :wink:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: ewutek »

Ja bym chciała widzieć modeatorów w osobach Salomei i Kuby (:
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: magellan »

dzieki bardzo za propozycje :wink: - znam sie moze troche na technice, lecz moj polski jest jedna katastrofa, dlatego tez nie jest to zadanie, za bardzo do mnie pasujace... moderator powinien przynajmniej wszystko zrozumiec co czyta, i to bez slownika polsko-niemieckiego.. :lol:

magellan :)
Salomea

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Salomea »

Skoro nie chcesz, :? ale Twój polski i tak jest lepszy niż mój niemiecki. :mrgreen: :wink: :mrgreen:
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Kamikola »

Widzę, że już kilku z was się zgodziło co do Salomei. Ja też się zgadzam bo to ty do mnie pisałaś kiedy forum potrzebowało pomocy - ja to widzę za znak odpowiedzialności. :sea: Należy ci się ranga moderatora. Zaraz pójdę spróbować ci to załatwić.

Co do reszty nominowanych:
Clouds Clear,
Kosmitka,
Kuba

czekam na więcej wypowiedzi od reszty forum. Nie bójcie się głosować. Jak to mówią, jeżeli się nie wypowiesz w czasach wyborów, to nie masz później prawa narzekać, że "rząd" coś źle robi.

Status Salomei został zmieniony. Sprawdź czy działa. Napiszę niżej zbędny post. Spróbuj go skasować tak dla próby. (nie ten oczywiście :) )
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Kuba »

Ja popieram kandydaturę Kosmitki. Ta młoda kobietka spędza dużo czasu w internecie więc napewno będzie dobrym moderatorem. Dziękuję. :mrgreen:

Kosmitka: 2 głosy. :)

Zgłaszam jeszcze kandydaturę ewutki, jako w niedalekiej przyszłości pani magister. Dziękuję. :)

Ewutek: 1 głos
Salomea

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Salomea »

Kamikola pisze:Status Salomei został zmieniony. Sprawdź czy działa. Napiszę niżej zbędny post. Spróbuj go skasować tak dla próby. (nie ten oczywiście :) )
Sprawdziłam, skasowałam, wszystko działa. :D :D :D :rozowe:

- - -
Ja popieram kandydaturę Kuby i jak już pisałam Clouds Clear. :D
Salomea

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Salomea »

Co do Kosmitki to moim zdaniem ona nie nadaje się na moderatora, ona sama chyba też zdaje sobie z tego sprawę…( mogę rozwinąć ten temat później) niech tylko Kosmitka się ustosunkuje do mojej wypowiedzi. :evil:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: ewutek »

Kuba pisze:Zgłaszam jeszcze kandydaturę ewutki, jako w niedalekiej przyszłości pani magister. Dziękuję.
Dziękuję, ale brak mi kompetencji... poza tym nie czuję powołania (: Salomea na pewno świetnie się sprawdzi w roli zarządcy - gratuluję awansu 8)
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Gizmo »

moi kandydaci - Salomea oczywiscie, Kuba, Clouds Clear - jezeli sie zgodzi :)
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Kuba »

Skoro nalegacie, to nie mogę się nie zgodzić. :oops: :) Jest mi bardzo przyjemnie.
Zablokowany