Witajcie

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Aisza

Witajcie

Post autor: Aisza »

Cześć wszystkim :)

Tak jak Wy, ja również jestem ASem. Ostatnio wpadłam na tą stronkę i postanowiłam dołączyć do Was. :mrgreen:
Mam zamiar zostać tutaj dłużej, więc do usłyszenia :diabel: :)
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Witaj i do zobaczenia.
bodolsog
Wyrób chłopakopodobny
Posty: 361
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:45

Post autor: bodolsog »

To i masz okazję wypowiedzieć się jeszcze, napisz dwa słowa o sobie :)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post autor: dimgraf »

witaj
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Aisza

Post autor: Aisza »

bodolsog pisze:To i masz okazję wypowiedzieć się jeszcze, napisz dwa słowa o sobie :)
Hmm...
Licealistka, towarzyska choć osamotniona ze względu na niezainteresowanie sferą fizyczną człowieka, typ ścisłowca, agnostyczka lubiąca w wolnym czasie spotkania ze znajomymi, dobrą książkę czy interesujący film.
Miłośniczka muzyki, opery i teatru. :)
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Miło, iż przybliżyłaś nam swa osobę. Mam pytanie odnośnie czytanej przez Ciebie literatury. Jaki gatunek preferujesz? Jakie tytuły i autorów?
Aisza

Post autor: Aisza »

Winkie pisze:Miło, iż przybliżyłaś nam swa osobę. Mam pytanie odnośnie czytanej przez Ciebie literatury. Jaki gatunek preferujesz? Jakie tytuły i autorów?
Na chwilę obecną sięgam po książki z niemalże każdego gatunku.
Najbardziej jednak lubię fantasy, horror, sensacyjne oraz te, które poszerzają moje horyzonty w kwestii religii, Boga czy np polityki.

Ulubionych tytułów czy autorów jeszcze nie posiadam, chociaż przyznaję bez bicia, iż lubię Grahama Mastertona :wink:
Jeśli chodzi już o jakieś ukochane książki to mam słabość do upiora w operze ( do tej pory nie wiem skąd się ona bierze :D, może wynika to z tego, iż zafascynowała mnie muzyka Webbera robiona pod ekranizację tej powieści).
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Witajcie

Post autor: Ant »

Aisza pisze:Mam zamiar zostać tutaj dłużej, więc do usłyszenia :diabel: :)
Powiało grozą :roll:

Widzę jednakowoż, że krakowska kasta rośnie w siłę :twisted: Lubię to :P

A poza tym, to witam.
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ