Smutek jak kosmos

Nie każdego dnia ptaszki ćwierkają. Jak Ci się ten dzień przydarzy, my wysłuchamy.
Awatar użytkownika
dea
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 13 lis 2010, 00:22
Lokalizacja: śląsk

Post autor: dea »

Czasami złośliwe serwisy pocztowe uznają treść 'Masz wiadomość' jako spam więc adresat może żyć w nieświadomości i wciąż czekać na wiadomość, taki paradoks, ale możliwy... jak wszystko.
Przyda się trochę dystansu, pocieszenia z przytuleniem <tuli> i ciasteczko na poprawę nastroju :ciasto: :D
Po nocy przychodzi dzień...
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Pamiętam, jak raz nie odpisywałem na list od Ważnej Osoby, bo ma nieco dziwne nazwisko i program pocztowy wrzucił go do "wiadomości-śmieci" :( Czasem warto przeglądać ten folder
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Relapse
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 9 lis 2007, 19:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Relapse »

dzieki za pocieszenie :ciasto: :ciasto: :kawa: :wink:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Życie nasze zawiera się w chwilach, pomiędzy którymi znajduje się stan nieistnienia. Stan nieistnienia ludzie próbują wypełnić absurdem zachowującym pozory normalności. Normalnym jest ten, kto postępuje zgodnie ze Wzorcem. Nienormalnym jest ten, kto wierny jest sobie. A to wszystko mija, mija, przemija. Przeminiemy my, przeminą inni, przeminie ten świat. To do czego dążymy często okazuje się iluzją, która zniekształca prawdziwy obraz świata. Tyle już odeszło nas, coraz więcej odchodzi. Żyć tak, aby nie żałować każdej chwili... Ale Jak?

koniugacja

ja minę
ty miniesz
on minie
mijamy
mijamy
woda liście umyła olszynie

nad wodą
olszyna
czerwona
zmarzła moknie
mijam
mijasz
mija
a zawsze tak samotnie

minąłeś
minęłam
już nas nie ma
a ten szum wyżej
to wiatr
on tak będzie jeszcze wieczność wiał
nad nami
nad wodą
nad ziemią

Halina Poświatowska, Koniugacja
hellokitty93
ASiołek
Posty: 96
Rejestracja: 15 gru 2011, 22:35
Lokalizacja: Łódż,Poland

Re: Smutek jak kosmos

Post autor: hellokitty93 »

Dokładnie jak kosmos a nawet większy.
Często gdy chce mi się płakać i wykrzyczeć to nie dlatego,że mam problemy emocjonalne,haha no może też,ale to dlatego,że brak mi prawdziwej przyjaciółki,która będzie zawsze przy mnie.Gdy życie jest tak ciężkie,a świat tak niezrozumiały i nic nie ma sensu,to chociaż prawdziwa przyjażń była by czymś niezwykłym.
<R>
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Smutek jak kosmos

Post autor: chochol »

hellokitty93 pisze:Dokładnie jak kosmos a nawet większy.
Często gdy chce mi się płakać i wykrzyczeć to nie dlatego,że mam problemy emocjonalne,haha no może też,ale to dlatego,że brak mi prawdziwej przyjaciółki,która będzie zawsze przy mnie.Gdy życie jest tak ciężkie,a świat tak niezrozumiały i nic nie ma sensu,to chociaż prawdziwa przyjażń była by czymś niezwykłym.
czy zrobiłaś coś, żeby spotkać i zapoznać osobę gotową do przyjaźni?
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Smutek jak kosmos

Post autor: Winkie »

Prawdziwa przyjaźń? Żyję dłużej od Ciebie, ale do dzisiaj takowej nie spotkałam. Nie załamuję się jednakże z tego powodu. Prawdziwa przyjaźń to coś bardzo rzadkiego, szczególnie gdy teraz kontakty międzyludzkie są takie powierzchowne.
hellokitty93
ASiołek
Posty: 96
Rejestracja: 15 gru 2011, 22:35
Lokalizacja: Łódż,Poland

Re: co za ludzie

Post autor: hellokitty93 »

Relapse pisze:Czuje się dziwnie i jest mi przykro. Po co ludzie przychodzą na to forum, ogłaszają jak to szukają bratniej duszy, drugiej połowy, a potem nawet nie raczą odpisać. Cokolwiek, chociaż "już kogoś znalazłem", "cześć, dzięki za wiadomość, pa", "przepraszam, ale nie jestem zainteresowany". Jakąś informację. A tak kompletnie nie wiadomo o co chodzi. ;( ;(

Większość ludzi jest leniwych i egoistycznych i nie chce im się czytać co ktoś pisze,wolą jak ktoś czyta to co oni napiszą.Dlatego taka forma forum mi nie odpowiada,lepiej jakby były jakieś grupy albo cos gdzie jest wybór osób,których posty chciałoby się przeczytać :))
<R>
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Smutek jak kosmos

Post autor: Winkie »

hellokitty93 pisze:Większość ludzi jest leniwych i egoistycznych i nie chce im się czytać co ktoś pisze,wolą jak ktoś czyta to co oni napiszą.Dlatego taka forma forum mi nie odpowiada,lepiej jakby były jakieś grupy albo cos gdzie jest wybór osób,których posty chciałoby się przeczytać :))
To akurat miłe nie było. Przecież ludzie tutaj odpowiadają Tobie, od początku Twej działalności na tymże forum.
hellokitty93
ASiołek
Posty: 96
Rejestracja: 15 gru 2011, 22:35
Lokalizacja: Łódż,Poland

Re: co za ludzie

Post autor: hellokitty93 »

wyrwana_z_kontekstu pisze:
hellokitty93 pisze: Większość ludzi jest leniwych i egoistycznych i nie chce im się czytać co ktoś pisze,wolą jak ktoś czyta to co oni napiszą.Dlatego taka forma forum mi nie odpowiada,lepiej jakby były jakieś grupy albo cos gdzie jest wybór osób,których posty chciałoby się przeczytać :))
Możesz oznaczyć osoby, które polubiłaś jako przyjaciół i wtedy będą podświetlać Ci się wątki, w których coś napisali.
Resztę oznacz sobie jako wrogów, ich posty będą ignorowane.
Będziesz miała taką quasi-grupę. xD

:))
<R>
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Smutek jak kosmos

Post autor: Winkie »

Tak, tyle że po co? Ja nie mogłabym zrezygnować z czytania postów autorstwa każdej osoby. Zbyt ciekawska jestem. :lol:
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Smutek jak kosmos

Post autor: Layla »

Hellokitty93 jeżeli forum Ci nie odpowiada to co ty tu robisz?
Jak chcesz czytać wybrane posty to zawsze możesz wpisać nick danej osoby i wyszukać jej/jego posty.
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Smutek jak kosmos

Post autor: Winkie »

Dokładnie. Również jest coś takiego jak opcja "użytkownicy" - a w niej lista wszystkich, którą można układać np. wg kolejności alfabetycznej, aktywności itp.
Albo też wejść na profil danej osoby.
hellokitty93
ASiołek
Posty: 96
Rejestracja: 15 gru 2011, 22:35
Lokalizacja: Łódż,Poland

Re: Smutek jak kosmos

Post autor: hellokitty93 »

chochol pisze:
hellokitty93 pisze:Dokładnie jak kosmos a nawet większy.
Często gdy chce mi się płakać i wykrzyczeć to nie dlatego,że mam problemy emocjonalne,haha no może też,ale to dlatego,że brak mi prawdziwej przyjaciółki,która będzie zawsze przy mnie.Gdy życie jest tak ciężkie,a świat tak niezrozumiały i nic nie ma sensu,to chociaż prawdziwa przyjażń była by czymś niezwykłym.
czy zrobiłaś coś, żeby spotkać i zapoznać osobę gotową do przyjaźni?

Miałam kiedyś jedyną prawdziwą przyjaciółkę i nasza przyjażń się zakończyła,nie pasowałyśmy do siebie.Cał czas szukam tej właściwej osoby i choć wiele osób mi proponowało ja się nie zgodziłam,bo po co taka przyjazń jak jako będąc koleżankami nie było zbyt dobrze.
<R>
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Smutek jak kosmos

Post autor: Winkie »

hellokitty93 pisze: Miałam kiedyś jedyną prawdziwą przyjaciółkę i nasza przyjażń się zakończyła,nie pasowałyśmy do siebie.Cał czas szukam tej właściwej osoby i choć wiele osób mi proponowało ja się nie zgodziłam,bo po co taka przyjazń jak jako będąc koleżankami nie było zbyt dobrze.
No tak, tyle że ze zwykłego koleżeństwa można przejść do przyjaźni. Wszystko wymaga czasu. :)
ODPOWIEDZ