Nowi moderatorzy

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Winkie »

Dobra już, cyferki zostawmy księgowym. To forum internetowe, nie faktura. :lol:

Dimgraf chyba nie ulega aż tak bardzo prowokacjom. Już bardziej martwiłabym się tutaj chociażby o Bodolsoga (ciągle wyciągać go z tarapatów nie zamierzam :wink: ), czy tam kogoś innego.
Z towarzystwa aktualnie wypowiadającego się to właśnie kandydatura Dimgrafa wydaje się być tą najrozsądniejszą, bowiem i jakieś tam ponoć pojęcie o informatyce ma, własne zdanie na temat forum, a przede wszystkim nie ma nic przeciwko podjęciu funkcji moderatora. :mrgreen:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Ant »

bodolsog pisze:Ja się proszę o wykreślenie z listy kandydatów. Szykują mi się przeprowadzki i inne zawirowania, więc mogę znikać na dłuższy czas, gdy mi w kompie neta zbraknie.

A w telefonie forum nie chodzi, jak nie chodziło, więc drugie źródło neta odpada.
Jak to pisze Prodziekan mojego wydziału, zgoda ;)
Winkie pisze:To niby częste odwiedzanie forum, aktywność, ma być wyznacznikiem tego czy ktoś się na moda nadaje? :?:
To musi być ktoś z charakterem, komu nie będzie ciążyła tego typu funkcja.
Nie zrozumcie mnie źle. Nie twierdzę, ze podane przez Dimgrafa osoby nie mają charakteru, ale dokładnie o typ charakteru tupu "mrówka" mi tutaj chodzi.
Może przydałyby się indywidualne rozmowy bądź ogólnodostępny test kompetencji?
Bez przesady. Poszukiwani są moderatorzy, a nie przywódcy rewolucji komunistycznej :lol: A z tym testem to mnie powaliłaś normalnie :mrgreen:
Artemis pisze:Sugeruję, aby moderatorem została osoba z co najmniej rocznym stażem na forum, taka która pamięta jak forum powinno wyglądać i jakie idee mu przyświecają. O stanowczym charakterze, nie ulegającym (jak Dimgraf) prowokacjom.
Uleganie Winkie to może i jest słaby punkt Dimgrafa, ale rekompensuje on go innymi cechami. Przede wszystkim znajomością zaganień informatycznych i pomysłowością. Zresztą wydaje mi się, że on i tak mniej offtopuje ode mnie :P Co do stażu na forum, to nie jest on aż tak ważny. Jedyną konieczność, jaką wymusza czas, to poznanie danej osoby ;) Generalnie potrzeba osób, które mają ogólne pojęcie o tym, jak forum powinno wyglądać. Znajomość owego stanu przed przybyciem Winkie nie jest aż tak ważna, gdyż stan nie odbiegał od innych forów na poziomie :)
Artemis pisze:Padła propozycja Joan, kilka razy spotkałyśmy się na czacie, znam jej opinię co do spamowania. Zresztą najlepszą opinią jest liczba postów na dzień: 0,07 :mrgreen:
Joan zaproponowałem przede wszystkim z powodu jej zamiłowania do porządku, no ale nie wypowiedziała się do tej pory :P
dimgraf pisze:Jeśli chodzi o innych kandydatów to Zito, bo przydało by się tutaj czasem z resocjalizować co poniektórych. Być może Bodolsog z racji dość częstego odwiedzania forum i może któraś z dziewczyn Chochol, Joan, Layla powód jak u Bodiego.
Zita widuję rzadziej, niż obecnych kandydatów. Czy jest sensownym kandydatem? Może niech lepiej sam się wypowie :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Winkie »

Ant pisze: A z tym testem to mnie powaliłaś normalnie :mrgreen:
A to dlaczego? :?:
Ant pisze:Uleganie Winkie to może i jest słaby punkt Dimgrafa, ale rekompensuje on go innymi cechami. Przede wszystkim znajomością zaganień informatycznych i pomysłowością. Zresztą wydaje mi się, że on i tak mniej offtopuje ode mnie :P
Wie, że musi ulec bo w domu normalnie spać by nie mógł. :wink: Jakby nie było przymusił mnie do masochistyczno - patologicznego związku. :mrgreen:
:arrow: ale tak, offtopujesz więcej niż Dimgraf, Ant. :D
Ant pisze:Znajomość owego stanu przed przybyciem Winkie nie jest aż tak ważna, gdyż stan nie odbiegał od innych forów na poziomie :)
Piszesz tak, jak gdybym była jakim huraganem pustoszącym południowo - wschodnie wybrzeże USA.
Poza tym mało jest w Internecie takich forów jak to właśnie, które ma dosyć aktywne wątki i nowych użytkowników od czasu do czasu. Nie jest tak źle...
Ant pisze:Zita widuję rzadziej, niż obecnych kandydatów. Czy jest sensownym kandydatem? Może niech lepiej sam się wypowie :mrgreen:
Problem w przypadku Zito tkwi raczej w tym, że on z natury jest nastawiony "anty", a więc pewnie i antyzwiązkowy w sensie antyadministracyjny. :idea:
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Layla »

Jestem jeszcze na liście kandydatów? Bo w sumie mogłabym się sprawdzić. W końcu dzień w dzień tu jestem :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Winkie »

Chciałabyś być moderatorką, Layla? Jestem za. Niech Layla będzie moderatorką do pary z Dimgrafem. :)
Kto jeszcze?
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Ant »

Ok, to na liście do rozstrze... to znaczy kandydatów na moderatorów :mrgreen: znajdują się: Dimgraf, Zito, Joan i Layla, z czego o pierwszym i ostatnim wiadomo, że są chętni. Reszta jest, jakby ich nie było, ale tak właśnie uprawia się demokrację :twisted:

Żeby nie było, sprawę zamierzam zamknąć do niedzieli ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Winkie »

Rozpiszmy zatem ankietę. Każdy zagłosuje, termin do niedzieli 18.12.2011 r. ,godzina 23:59.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: urtika »

Przy takiej ilości postów jak obecnie to tak 6 modów musiałoby pracować na pełny etat. :mrgreen: Pierwszy sprzątałby śmieci rano, drugi przed południem, trzeci wczesnym popołudniem, czwarty późnym popołudniem, piąty wieczorem, a szósty w nocy. :wink:
Quirkyalone
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Winkie »

Dwóch - jeden mod cierpiący na bezsenność, drugi - poprawiający pomyłki pierwszego wynikające z braku snu. :roll:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: dimgraf »

To zostaje tylko jedna kandydatka, która stroni od wypowiedzenia się w tej kwestii :P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Joan
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 14 maja 2008, 11:32

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Joan »

Ekhem. Gybym TERAZ nie zajrzała do tego tematu, to bym nie wiedziała, że mnie tu na moderatora ktoś typuje.
W sumie jak trzeba ciachać spam to ja chętnie, no i zwykle wartę nocną pełnić mogę.
AVEN cake isn't a lie :ciasto:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Winkie »

A więc mamy już komplet, do pomocy zabieganej Mrówce. Joan, Layla, Dimgraf.
Trzy osoby - wystarczy? :?:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Ant »

O jedną za dużo :P

Czterech modów absolutnie wystarczy ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: dimgraf »

Ustalimy dyżury i będzie OK :P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Nowi moderatorzy

Post autor: Winkie »

Ja mogę Wam ustalić dyżury. Chętnie pomogę. Całkowicie bezinteresownie....Obrazek
ODPOWIEDZ